18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bohaterowi Stefanowi Banderze...

Halman • 2021-12-15, 16:35

wdzięczni ukraincy...

PhantomMask

2021-12-15, 20:17
Pamiętam lat temu 10-11 we Lwowie jego pomnika milicja pilnowała 24/7 :D

ruddie

2021-12-15, 20:28
Czyli jeden ukr jest normalny - cud.

Pralpunkt

2021-12-15, 20:29
Farołrz napisał/a:

Musiałbyś zrobić konkretną zrzutkę na paliwo, żeby objeździć wszystkie takie pomniki na ukrainie.A nie ma problemy, potrzebuje 3 chętnych na wiosnę kto chętny ?

skywalker75

2021-12-15, 22:35
Radbug napisał/a:

Poczytajcie o tej sytuacji. Putinek manipuluje wami jak marionetką na sznurkach.
Już sie wysypali Ukraińcy którzy zdewastowali pomnik Piłsudskiego w Krakowie (w ogóle w tak idiotyczny sposób, że tylko najciemniejszy rosyjski głąb z poprzedniej epoki mógłby uwierzyć, że to "spontan", zostawili np. kartkę z napisem "Polska nie tylko dla Panów", no k***a beka w ch*j), zatrzymani u nas, że zapłaciły im za to fundacje (a jakże) powiązane ze śmieciem Sorosem i Putinem. Na Ukrainie odwrotnie, wynajmuje się mówiących po Polsku (bo Polakami ich nie nazwę) cymbałów, żeby robili właśnie coś takiego jak na filmiku. Nawet specjalnie sie potem nie kryją. Chodzi o to, żeby potem prasa podała, ze zatrymano obywatela POLSKI dewastującego "historyczne pomniki" na Ukrainie.
W jakim celu, chyba wiadomo. Nie bądźcie proszę pelikanami.Dokładnie tak to wygląda

intermag

2021-12-16, 05:21


A tu pomnik na jaki ta korwa zasługuje

Radbug

2021-12-16, 20:18
Diomedes napisał/a:

....hmmm a według ciebie ten pomniczek czubka Stepana B. też postawił Putek ? W swojej lodówce przypadkiem go nie widujesz ?hmmm a zrozumiałeś co właśnie przeczytałeś, czy opanowanie języka polskiego jest dla ciebie za trudną sztuką? Ktos napisał cokolwiek o autorze i stawiaczu pomnika czy znalazłes info w swojej lodówce?

Pamnik jak pomnik, mają na Ukrainie takich wiele, problem w tym, ze płaci im się za to, zeby nie tylko oblewali farbą banderę, ale tez np. niszczyli pomniki upamietniajace wsie zniszczone podczas rzezi wołyńskiej, żeby dewastowali polskie cmentarze, a w Polsce te ukraińskie i łemkowskie w Bieszczadach. I do medió idzie info - że nienawiść polsko-ukraińska wyssana z mlekiem matki po obu stronach.

Diomedes

2021-12-19, 14:11
Radbug napisał/a:

hmmm a zrozumiałeś co właśnie przeczytałeś, czy opanowanie języka polskiego jest dla ciebie za trudną sztuką? Ktos napisał cokolwiek o autorze i stawiaczu pomnika czy znalazłes info w swojej lodówce?
Pamnik jak pomnik, mają na Ukrainie takich wiele, problem w tym, ze płaci im się za to, zeby nie tylko oblewali farbą banderę, ale tez np. niszczyli pomniki upamietniajace wsie zniszczone podczas rzezi wołyńskiej, żeby dewastowali polskie cmentarze, a w Polsce te ukraińskie i łemkowskie w Bieszczadach. I do medió idzie info - że nienawiść polsko-ukraińska wyssana z mlekiem matki po obu stronach.Jesteś upośledzony ? Jeżeli ktoś tu słabo operuje językiem polskim niedojdo, to właśnie ty. Ironii odnośnie twojej manii prześladowczej z Putinem w tle i tłumaczeniem wszystkiego jego polityką też nie jesteś w stanie pojąć ? ....jakie to żałosne. Do antyukraińskich nastrojów przyczyniają się sami Ukraińcy wielbiący rezunów i właśnie stawiający takie a nie inne pomniki, których ich właśni NORMALNI rodacy uważają za nazioli i czubków takich jak ich bohater/. Jak widać Putin nawet palcem nie musiał kiwnąć w takich sprawach, a ty pajacu wyskakujesz z jakimiś gównianymi tekstami o ruskich prowokacjach. "Pomnik jak pomnik" ????? ...no co ty k....wa nie powiesz. Pomniki Hitlera, Stalina, Pol Pota....to też "pomniki jak pomniki" tępaku ? Swoją drogą....tak a propos znajomości polszczyzny.... "pAmnik" ? a to co ???....jakiś wschodni akcent ci wylazł waciaku.