18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bohater jakich nam trzeba

Barnellini • 2020-09-14, 14:06
Obijanie lewaków zawsze w cenie :D


dżonyłojlker

2020-09-14, 21:57
Barnellini napisał/a:

Kolega Miles87- sadolowy lewacki troll i ćwierćinteligent napisał do mnie wiadomość tej oto treści w odpowiedzi na ten film:



Czyli wszystko po staremu, temu łosiowi często puszczają nerwy i wypisuje te swoje żale na PW.

Adrian649

2020-09-14, 22:11
bishfinger napisał/a:

wszystko fajnie ale dlaczego aresztowali tego gościa, tylko wyręczał policje



Dokładnie k***a mać! Za co ich aresztowali? Przecież oni tylko podbiegli do lewackiej p*zdy, nawet go nie dotkneli, przecież on sam się przewrócił i piszczał jak kot w czasie ruji srający na pustyni Gobi a kolo tylko przyklęknął i nawet go nie obkładał czy coś tylk wstał zaraz I krzyknął żeby stąd poszedł k***a

:shock:

Seksiaczek

2020-09-14, 22:15
Przecież nic mu nie zrobili.Gdyby panowie chcieli,to by go połamali,a poszły tylko ojcowskie lepy.Antifiarskie ścierwa już nie mają tyle honoru,jak mogą to zabijają

mienki napisał/a:

Wojna domowa w USA jest tylko kwestią czasu.



I z kim będą walczyć?Z tymi śmieciami?Przecież tego chłopaczka odrzut z glocka by zabił

dunio90

2020-09-14, 22:27
StalowyNożyk napisał/a:

Czyli wszystko po staremu, temu łosiowi często puszczają nerwy i wypisuje te swoje żale na PW.



Ale tak tylko do autorów tematów czy za każdym razem jak szczypie ją z bólu lewacka dupa?

dżonyłojlker

2020-09-14, 22:56
dunio90 napisał/a:

Ale tak tylko do autorów tematów czy za każdym razem jak szczypie ją z bólu lewacka dupa?



O tym, że przypie**ala się do autorów tematów, to dowiedziałem się właśnie teraz. Pewnie będzie mu/jej miło, że wzbudził/a takie zainteresowanie swoją osobą.

Barnellini

2020-09-14, 23:30
Kolan2109 napisał/a:

Nie mogę znaleźć takiego tematu. Ani po wpisach ani po autorach.



Chodziło o temat wiadomości. Jak dostajesz wiadomość prywatną na sadolu to tak jak w przypadku maila ma ona swój temat i treść. Taki to był temat ;)

edmund

2020-09-15, 05:48
dlaczego ich aresztowano, za to że popchnęli p*zdę,
rabują sklepy to gdzie są ci niebiescy pedalaże

pawianek85

2020-09-15, 11:25
Ale jak lewaki psocą to się tylko przyglądają j***na poprawność !!!

betonowy_krokiet

2020-09-15, 11:43
pawianek85 napisał/a:

Ale jak lewaki psocą to się tylko przyglądają j***na poprawność !!!



Najlepsze jest to, ze mądrze sprowokowany prawak pójdzie teraz na odsiadkę, zapłaci grzywnę a jak papuga się postara to jeszcze beknie zdrowe odszkodowanie. Wniosek jest prosty, bycie prawakiem oznacza bycie niedoj***ny kretynem którym da się manipulować na poziomie najprymitywniejszych instynktów. Chcesz mieć służących - wychowaj sobie prawaków. Boskie.

blaslagh

2020-09-15, 11:54
dunio90 napisał/a:

Oni tylko ich zwinęli na pokaz, żebyście lewaki też mogli oczy nacieszyć. Wypuścili ich z fanfarami, były uściski dłoni i pamiątkowe zdjęcia. Oszołomie.



Prawak, lewak bez znaczenia. Jak ktoś jest agresywny idzie za kraty do resocjalizacji. To jest różnica między cywilizowanymi krajami, a brazylią i afryką. Jeśli jej nie dostrzegacie... :plzdie:

hercuxx

2020-09-15, 13:18
Barnellini napisał/a:

Kolega Miles87- sadolowy lewacki troll i ćwierćinteligent napisał do mnie wiadomość tej oto treści w odpowiedzi na ten film:
Temat: objianie k***y polaczkowatej
"słuchaj polaczku skoro ci matkę ktoś obił to niedziwne cwe*uchu że lubisz."
Wynika z tego, że zabolała go lewacka dupa bo pewnie wygląda jak ta obijana ciota z filmu i tak samo piszczy jak go biją.
Jeżeli jakiś mój post spowodował ból lewackiej dupy to zdecydowanie warto było poświęcić na niego te kilka minut



no i zobacz jak prawaczki skonczyly, taki i twoj los biedny psie :)

Ciekawy_Zycia

2020-09-15, 16:47
Czas aby ta strona w końcu znikneła bo ludziom odpie**ala, jak nie ma krwi i łomotu

dunio90

2020-09-15, 17:30
blaslagh napisał/a:

Prawak, lewak bez znaczenia. Jak ktoś jest agresywny idzie za kraty do resocjalizacji. To jest różnica między cywilizowanymi krajami, a brazylią i afryką. Jeśli jej nie dostrzegacie...



To lewaka też pod celą oduczą nacjoonanizmu? Jak, k***a? Jak?

TECZOWYGEJHARCERZYK

2020-09-15, 17:31
Barnellini napisał/a:

Kolega Miles87- sadolowy lewacki troll i ćwierćinteligent napisał do mnie wiadomość tej oto treści w odpowiedzi na ten film:
Temat: objianie k***y polaczkowatej
"słuchaj polaczku skoro ci matkę ktoś obił to niedziwne cwe*uchu że lubisz."
Wynika z tego, że zabolała go lewacka dupa bo pewnie wygląda jak ta obijana ciota z filmu i tak samo piszczy jak go biją.
Jeżeli jakiś mój post spowodował ból lewackiej dupy to zdecydowanie warto było poświęcić na niego te kilka minut



Nikogo nie obchodzi co tam pedały do siebie piszecie w prywatnych wiadomościach

EdmundKemper

2020-09-15, 18:43
hercuxx napisał/a:

no i zobacz jak prawaczki skonczyly, taki i twoj los biedny psie



Pewnie go zwinęli tak dla zasady. A potem wypuścili i podziękowali.