18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bohater jakich nam trzeba

Barnellini • 2020-09-14, 14:06
Obijanie lewaków zawsze w cenie :D


Barnellini

2020-09-14, 15:09
Kolega Miles87- sadolowy lewacki troll i ćwierćinteligent napisał do mnie wiadomość tej oto treści w odpowiedzi na ten film:

Temat: objianie k***y polaczkowatej
"słuchaj polaczku skoro ci matkę ktoś obił to niedziwne cwe*uchu że lubisz."

Wynika z tego, że zabolała go lewacka dupa bo pewnie wygląda jak ta obijana ciota z filmu i tak samo piszczy jak go biją.

Jeżeli jakiś mój post spowodował ból lewackiej dupy to zdecydowanie warto było poświęcić na niego te kilka minut :amused:

zwierzak30

2020-09-14, 15:30
A mnie to raczej wygląda na jakieś ichniejsze ,złe gliny czy jakiś tam reality-show. :)
Fejk jak ch*j.

blaslagh

2020-09-14, 16:36
I myk agresorzy trafią do więzienia prawidłowo. Może koledzy z celi wyleczą ich z nacjoonanizmu.

mienki

2020-09-14, 17:06
Wojna domowa w USA jest tylko kwestią czasu.

pyjo84

2020-09-14, 18:32
Tak to jak wczesniej tez o tym pisalem ze lawina u nich caly czas sie rozpędza ale w ty calym amoku nikt na to nie zwraca uwagi bo wszyscy mysla ze bedzie dobrze.!!!A nie jest???!!!!

Tyle sie znalazlo problemow przez te wszyskie lata,jak mieli czas to naprawiac to nikt z tym nic nie robil ,to tak samo jest u nas?!tylko ze my w tej biednej Polsce sie próbujemy szanować,i mamy tak jak mamy bo nie chcemy mieć jeszcze gorszej.

Rozjebie

2020-09-14, 18:55
Ten faggot piszczal jak szczur

bigoslaw_lyzka_von_wood

2020-09-14, 19:32
Każdy obity lewak to plus 10 co zajabiastości, każdy zabity lewak to plus 100 :P

boo

2020-09-14, 19:41
Barnellini napisał/a:

Kolega Miles87- sadolowy lewacki troll i ćwierćinteligent napisał do mnie wiadomość tej oto treści w odpowiedzi na ten film:
Temat: objianie k***y polaczkowatej
"słuchaj polaczku skoro ci matkę ktoś obił to niedziwne cwe*uchu że lubisz."
Wynika z tego, że zabolała go lewacka dupa bo pewnie wygląda jak ta obijana ciota z filmu i tak samo piszczy jak go biją.
Jeżeli jakiś mój post spowodował ból lewackiej dupy to zdecydowanie warto było poświęcić na niego te kilka minut



Zniknal na jakis czas po tym jak go zjechalem ale widac, ze wrocil. Dozywotni ban dla takich smieci lewackich

saves

2020-09-14, 19:41
Piszczał bo go rurki w piczke uwierały.

Cudak

2020-09-14, 20:01
mienki napisał/a:

Wojna domowa w USA jest tylko kwestią czasu.



A propos, gdzieś czytałem, że jakoś w 2027 Europę zaatakują araby, a USA nie włączy się w konflikt ze względu na wojnę domową.

bishfinger

2020-09-14, 20:31
wszystko fajnie ale dlaczego aresztowali tego gościa, tylko wyręczał policje

dunio90

2020-09-14, 20:40
blaslagh napisał/a:

I myk agresorzy trafią do więzienia prawidłowo. Może koledzy z celi wyleczą ich z nacjoonanizmu.



Oni tylko ich zwinęli na pokaz, żebyście lewaki też mogli oczy nacieszyć. Wypuścili ich z fanfarami, były uściski dłoni i pamiątkowe zdjęcia. Oszołomie.

ch...........ik

2020-09-14, 21:19
Barnellini napisał/a:

Kolega Miles87- sadolowy lewacki troll i ćwierćinteligent napisał do mnie wiadomość tej oto treści w odpowiedzi na ten film:
Temat: objianie k***y polaczkowatej
"słuchaj polaczku skoro ci matkę ktoś obił to niedziwne cwe*uchu że lubisz."
Wynika z tego, że zabolała go lewacka dupa bo pewnie wygląda jak ta obijana ciota z filmu i tak samo piszczy jak go biją.
Jeżeli jakiś mój post spowodował ból lewackiej dupy to zdecydowanie warto było poświęcić na niego te kilka minut



Nie mogę znaleźć takiego tematu. Ani po wpisach ani po autorach.