18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bo w tym kraju są tylko dwie opcje!

bania88 • 2017-03-02, 08:46
Taki kwiatek trafił mi się dziś na jednym z portali. Nie wiem co mają robić wyborcy kogoś innego skoro w tym kraju są tylko dwie opcje.



Zgadnijcie po wyglądzie jaki to mógł być portal :-)

Jak słabe to do sucharów.

Ork.Fajny

2017-03-05, 17:34
MajkelSrajkel napisał/a:

Od 20 lat uważam, że przy wyborach każdy papierowy głos powinien mieć przypiętą kartkę A4 z testem n/t wiedzy o funkcjonowaniu kraju, podziału władzy, podatkach itp. Kto obleje, tego głos nieważny.

Nie mielibyśmy takich problemów jak ten zj***ny baner, który obrazuje podział stada na PIS i PO (dawniej na AWS i SLD, jeszcze dawniej na partyjnych i niepartyjnych)


Lepiej oprzeć to o podatki. Jeśli w ostatnim roku fiskalnym zapłaciłeś więcej w podatkach niż potem otrzymałeś w ramach jakiś państwowych usług typu służba zdrowie, refundowane leki, pomoc socjalna czy cokolwiek innego, to masz prawo głosować bo wnosisz do kraju więcej niż dostajesz.

el...........wy

2017-03-05, 18:02
No pomijając już kwestię, że niebawem nowoczesna przejmie schedę po Platformie chyba, że w PO pojawi się drugi Tusk lub sam Tusk wróci i pociągnie tę partię, bo Schetyna czy Kopacz to ludzie o charyzmie ziemniaka.

sezamkowyRozpierdol

2017-03-05, 22:06
Żebyście się nie zdziwili, jak następne wybory wygrają k***ie z platformy i jej hybryd nowoczesnej, to nic nowego, nic się w tym kraju nie zmieniło w kwestii politycznej od 89.
Pretensje można mieć wyłącznie do stanu umysłowego społeczeństwa ;-)

sumka

2017-03-06, 23:22
sezamkowyRozpie**ol, Oby nie, PiSuary mają rządzić tak długo aż nie rozjebią tego kraju tak by cała banda Cebulaków dostała ostro w dupę , niech wezmą odpowiedzialność za swoją głupotę. Wszyscy co bardziej rozgarnięci sp***olą a plebs ma siedzieć i kisić się w tym gównie i im bardziej dostaną w dupę tym lepiej, a zapowiada się bardzo ciekawie zwłaszcza jak budżet nie wytrzyma i skończą się dotacje a pozostaną wysokie ceny i zablokowane konta bankowe:)