18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bo to zła kobieta była...

~Angel • 2019-02-25, 12:59
Grzeczne dziewczynki idą do nieba a niegrzeczne mają karę.


piotrekt1976

2019-02-26, 00:48
bez sensu po takim laniu moze dojsc do powiklan i skknczy sie doslownie amputacja dupy, takie katowanie to tylko na glupiej dziwce ktora nie do konca wie jak to sie mzoe skonczyc bo nawet jak masz uklad bdsm to nie odpie**alsz takich akcji, po prostu k***a nie i ch*j ... jak dlamnie to temu " masterowi " przydalaby by sie lekcja zorzumienia i powinien dostac z 20 sztuk takich jak ta panna na gole dupsko,. to juz nawet nie jest bdsm tylko ostra odmiana sm bo facet po prostu ewidentnie dazy do skrzywdenia drugiej osoby. sa k***a pewne granice, tyle ze nie dla zjebow..

David-kun

2019-02-26, 01:01
piotrekt1976 napisał/a:

bez sensu po takim laniu moze dojsc do powiklan i skknczy sie doslownie amputacja dupy, takie katowanie to tylko na glupiej dziwce ktora nie do konca wie jak to sie mzoe skonczyc bo nawet jak masz uklad bdsm to nie odpie**alsz takich akcji, po prostu k***a nie i ch*j ... jak dlamnie to temu " masterowi " przydalaby by sie lekcja zorzumienia i powinien dostac z 20 sztuk takich jak ta panna na gole dupsko,. to juz nawet nie jest bdsm tylko ostra odmiana sm bo facet po prostu ewidentnie dazy do skrzywdenia drugiej osoby. sa k***a pewne granice, tyle ze nie dla zjebow..



Up
Powoli trace już wiare w sadolowe community. Chciala miec dupe obitą, zgodziła się na to, wiec utkaj dziurke i delektuj sie seansem lub odpuść sobie tą spolecznosc. To jest SADOL, a nie kwejk. Więcej nie bede was napominal, tylko odgórnie bede wlepiał bany z drugiego konta.

:roll:

Ja...........ro

2019-02-26, 04:17
Angel napisał/a:

Grzeczne dziewczynki idą do nieba a niegrzeczne mają karę.



Skoro to jest niebo to ja na prawde nie chce do piekła :(

nowynick

2019-02-26, 07:59
lubię patrzeć na filmy z kategorii spanking (zwaliłem nie raz, zresztą przyznam, że wyprostował się teraz równo), ale kiedy spróbowałem kiedyś z dz**ką to po jakiś 10-15 paskach po prostu kazałem jej się odwrócić i zrobić gałę. Nie wiem jakoś bicie kobiety choćby i tym napalonej mi nie podpasowało.

poligon6

2019-02-26, 09:21
David-kun napisał/a:


Up
Powoli trace już wiare w sadolowe community. Chciala miec dupe obitą, zgodziła się na to, wiec utkaj dziurke i delektuj sie seansem lub odpuść sobie tą spolecznosc. To jest SADOL, a nie kwejk. Więcej nie bede was napominal, tylko odgórnie bede wlepiał bany z drugiego konta.



To nie wiedziałem że wchodżac tutaj trzeba mieć jakies zobowiazania i nie mozna drzec łacha z ludzi którzy daja sobie zrobić z dupy krwawa miazgę. mamy podziwiać/akceptowac zjebów?

TB303

2019-02-26, 10:46
poligon6 napisał/a:

To nie wiedziałem że wchodżac tutaj trzeba mieć jakies zobowiazania i nie mozna drzec łacha z ludzi którzy daja sobie zrobić z dupy krwawa miazgę. mamy podziwiać/akceptowac zjebów?


Swoim życiem się zajmij, a nie się wpie**alasz w cudze. Akceptują to i lubią? Ich sprawa - ch*j ci do tego.

poligon6

2019-02-26, 11:03
TB303 napisał/a:

Swoim życiem się zajmij, a nie się wpie**alasz w cudze. Akceptują to i lubią? Ich sprawa - ch*j ci do tego.



Znowu kolegów szukasz pedale?

TB303

2019-02-26, 11:04
poligon6 napisał/a:

Znowu kolegów szukasz pedale?


No kretyn... Zwyczajny kretyn. Piszę jak ja to widzę, debilu! Zajmij się swoim życiem, bo takim podejściem prezentujesz poziom intelektualny lewactwa, którym tak bardzo gardzisz.

poligon6

2019-02-26, 11:07
TB303 napisał/a:

No kretyn... Zwyczajny kretyn.



Nie musisz sie przedstawiać, znowu ponad połowa wpisów z ostatniego czasu to dopie**alanie sie do innych. Ty naprawde szukasz tu bolca.

Riikko

2019-02-28, 09:58
Dalem play na wszystkie trzy filmy, zajefajny mix :amused:

SubKama

2019-03-01, 09:12
Ale mnie to kręci ;) potwornie ;P

Ale mnie to kręci...... Spanking mniam