18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bo łobuz kocha najbardziej

krzycho109zgl • 2017-10-10, 19:20
Brutalnie zamordował swoją partnerkę. „Miała wklęśnięty policzek i połamane żebra” :dead:

Michał G. 33-latek z Elbląga zamordował własną dziewczynę po tym jak dowiedział się, że ta chce się z nim rozstać. Monika została przez niego skatowana. Zmarła w szpitalu.
Monika około północy wybiegła z mieszkania znajomych, za nią pobiegł jej partner. Para została wyproszona z imprezy ze względu na agresywne zachowanie mężczyzny. Oboje byli pod wpływem alkoholu.
Kłócili się, Michał G. miał dowiedzieć się, że Monika chce z nim zerwać. Wtedy brutalnie pobił dziewczynę. Kiedy wybiegał z parku został zauważony przez przechodnia.
,,Wyszedł tutaj, usłyszałem głos, on płakał jak dziecko. To akie było nietypowe o tej porze. Krzyczał „dlaczego mi to zrobiłaś” – opowiadał świadek.
Zaraz agresja była, że „cię zabiję”, potem „kocham cię” i tak na przemian. od płaczu, po złość, po agresję – dodał.
Później Michał G. miał próbować dostać się do jednego z mieszkań. Wyglądało jakby ktoś go pobił, bo twarz miał całą we krwi i powiedział „pozabijam was wszystkich”– tłumaczył świadek.
Napastnik odurzony był ciężkimi narkotykami. Pobitą dziewczynę zostawił w parku, nie wezwał pogotowia. Zadzwonił tylko do swoich krewnych. Przez to pomoc przyjechała 40 min. później.
Kobieta była skatowana. Miała wklęśnięty policzek i połamane żebra – mówiła przyjaciółka Moniki.

Skończyło się lovestore mała :banany:
Zdjęcie dupeczki:



źrodełko: wolność24.pl

Al...........go

2017-10-10, 19:28
Zaraz wyjebią do sucharów, bo to polak zabił, a nie muzułmanin albo murzyn.

~Velture

2017-10-10, 19:46
Ależ prostacka morda. Typowa dżesika spod remizy co leci na rycerzy ortalionu. Nie jest mi jej żal.

~DMT

2017-10-10, 19:56
Sebastian też jakiś taki wyschnięty od prochu...



PS. Popraw k***a te tagi :facepalm:

BundyR

2017-10-10, 20:33
@Velture
To z powodu prostackiej mordy można zabić? Pokaż swoją, zdecydujemy, czy powinieneś żyć

petru23

2017-10-10, 20:42
Bo Ćpieć to trzeba umieć.

tranzystor

2017-10-10, 20:59
BundyR napisał/a:

@Velture
To z powodu prostackiej mordy można zabić? Pokaż swoją, zdecydujemy, czy powinieneś żyć




Uderzył niechcący w Twoje kompleksy, czy go nie zrozumiałeś?

ro...........24

2017-10-10, 21:16
brawo on k***a

domat1

2017-10-10, 21:24
nawet mnie nie zdziwiło
Michał G. stracił nadzieję na 500+ i mu odj***ło

Insaner

2017-10-10, 21:56
No ale jak to tak, na pewno w mieszkaniu po babci czy tam jakiejś przybranej macochy ma Orła Białego na ścianie, w niedzielę do kościoła chodzi, na stadionie śpiewa ze łzami hymn w oczach, a Wy go oczerniacie :amused:

A tak na poważnie to wcale mi jej nie szkoda. Na pewno nie pierwszy raz przyćpał, na pewno nie pierwszy raz pokazał że ma gówno zamiast mózgu, a ona i tak się z nim spotykała. Nie wygląda na inteligentnego psychola, który nią manipulował i odgrywał kochającego zatroskanego mężczyznę tylko raczej typowego Sebixa z osiedla.

razak

2017-10-10, 22:05
znieczulica na tym sadolu... po jednym zdjęciu faceta i po jednym zdjęciu kobiety potraficie już ich tak ocenić i wymieszać z błotem ??









mi wystarczył sam opis :radocha: :radocha:

nectovelius

2017-10-10, 22:35
Nosz k***a... czy gimbaza śpi, czy admin pracuje i pozamiatał... zawiodłem się... a gdzie sadolowe hasło - r*chał bym... trzy godziny od zamieszczenia tematu i nic :?: Nikt by nie przerysował :?: Czasy się zmieniają :(

PA...........SM

2017-10-10, 22:40
razak napisał/a:

znieczulica na tym sadolu... po jednym zdjęciu faceta i po jednym zdjęciu kobiety potraficie już ich tak ocenić i wymieszać z błotem ??









mi wystarczył sam opis :radocha: :radocha:



Zapamiętaj to sobie raz na zawsze głąbie!!!
Prawdziwa rodzina
to Seba i Karyna :)

vedkonner

2017-10-10, 23:05
Miałem okazję mijać tej nocy nawalony miejsce zbrodni w parku, kiedy policja już je zabezpieczyła. Myślałem, że jakiś żul się potknął i sobie głupi ryj rozwalił. Później dowiedziałem się od koleżanki z pracy, że zamordowano jej znajomą. :P