18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bo łobuz kocha najbardziej

krzycho109zgl • 2017-10-10, 19:20
Brutalnie zamordował swoją partnerkę. „Miała wklęśnięty policzek i połamane żebra” :dead:

Michał G. 33-latek z Elbląga zamordował własną dziewczynę po tym jak dowiedział się, że ta chce się z nim rozstać. Monika została przez niego skatowana. Zmarła w szpitalu.
Monika około północy wybiegła z mieszkania znajomych, za nią pobiegł jej partner. Para została wyproszona z imprezy ze względu na agresywne zachowanie mężczyzny. Oboje byli pod wpływem alkoholu.
Kłócili się, Michał G. miał dowiedzieć się, że Monika chce z nim zerwać. Wtedy brutalnie pobił dziewczynę. Kiedy wybiegał z parku został zauważony przez przechodnia.
,,Wyszedł tutaj, usłyszałem głos, on płakał jak dziecko. To akie było nietypowe o tej porze. Krzyczał „dlaczego mi to zrobiłaś” – opowiadał świadek.
Zaraz agresja była, że „cię zabiję”, potem „kocham cię” i tak na przemian. od płaczu, po złość, po agresję – dodał.
Później Michał G. miał próbować dostać się do jednego z mieszkań. Wyglądało jakby ktoś go pobił, bo twarz miał całą we krwi i powiedział „pozabijam was wszystkich”– tłumaczył świadek.
Napastnik odurzony był ciężkimi narkotykami. Pobitą dziewczynę zostawił w parku, nie wezwał pogotowia. Zadzwonił tylko do swoich krewnych. Przez to pomoc przyjechała 40 min. później.
Kobieta była skatowana. Miała wklęśnięty policzek i połamane żebra – mówiła przyjaciółka Moniki.

Skończyło się lovestore mała :banany:
Zdjęcie dupeczki:



źrodełko: wolność24.pl

petru23

2017-10-10, 23:40
@up
I dzielisz się tym z nami celem...? Bo piwa ode mnie nie dostaniesz.

montv2

2017-10-10, 23:42
Jakim trzeba być przegrywem żeby Cię z domówki wyprosili :O

grac3k

2017-10-11, 00:28
@up

Raczej jakim trzeba być cwe*em i prostakiem aby zabić swoją dziewczynę jeszcze po prochach...

BaranR

2017-10-11, 05:32
I gdzie tu logika zabić żeby nie odeszła...
Zabijesz to już k***a nigdzie nie pójdzie. Nawet z kuchni do sypialni będzie ją trzeba nosić bo sama nie dojdzie...

W sumie to w żaden sposób już nie dojdzie.

elfis

2017-10-11, 06:03
jakim trzeba być pojebem by pod każdym , wogóle nie powiązanym w żaden sposób tematem, pisać o 500 plus,
weź się jeden z drugim jebnij w pusty mózg

Wiewór

2017-10-11, 08:22
Michał stracił nad sobą panowanie bo plany na jego życie legły w gruzach. Miało być pińcet plus na ciężkie dragi i nie wyszło.

poligon6

2017-10-11, 08:23
Prostak, zamiast oskórowac i ze skóry zrobic abazur to pobił na smierć.

Zadi_

2017-10-11, 09:05
Co ta Radwańska...

gabriel0

2017-10-11, 15:07
" ...miał dowiedzieć się ..."

To dowiedział się czy nie?

mam_kompa

2017-10-11, 16:08
kurcze głośniej tu o tej sprawie niż w samym elblągu

domat1

2017-10-11, 16:23
nectovelius napisał/a:

Nosz k***a... czy gimbaza śpi, czy admin pracuje i pozamiatał... zawiodłem się... a gdzie sadolowe hasło - r*chał bym... trzy godziny od zamieszczenia tematu i nic :?: Nikt by nie przerysował :?: Czasy się zmieniają :(



chłopie, trzeba mieć jakieś standardy.
Niskie, bo niskie, ale jednak jakieś. :wali:

Mors_Nigra

2017-10-12, 21:09
Ona też niezbyt sprytna, jeżeli zrywała z gościem jak był nachlany i nafazowany. Nie wiem, nie znam ale wygląda jak 2-0 dla społeczeństwa.