18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

htp

2021-03-10, 08:42
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

A gdyby tu staruszka przechodziła do domu starców, a tego ... to wtedy wy byście tę staruszkę przejechali, a to być może wasza matka!



A jak matka siedzi z tyłu?

leonfun

2021-03-10, 09:31
Niech giną!
Przynajmniej wyginie mniej inteligentny osobnik a i na harda będzie materiał!

Kakss

2021-03-10, 09:51
Allahgbar napisał/a:

Motorniczy do wyjebki. Przyspieszał i trąbił powodując stres i większą nieuwage pieszego. Wiadomo że święte krowy to jedno, a jak jesteś kierowcą, motorniczym, czy jakimkolwiek operatorem maszyny to musisz być odpowiedzialny i mieć dystans do ludzi. Trzeba uważac i ch*j. Dlatego jestem za nowy przepisem. Pieszy ma zawsze pierszeństwo.



A jak jesteś pieszym z choć jedną szarą komórką to nie możesz wbiegać między dwa jadące tramwaje, zaraz po przejściu przez środek skrzyżowania. Piesi to również uczestnicy ruchu drogowego i powinni być traktowani równo z innymi, z adekwatnymi dla nich obowiązkami.

Sraj1

2021-03-10, 15:47
Zwyczaj przepuszczania kobiet w drzwiach nie wziął się z szacunku do nich, tylko z tego że one nie widzą na boki i i tak będą lazły. Tu widać to jak na dłoni.

pyjo84

2021-03-10, 16:32
Ooo kurczę

Mirek19850509

2021-03-10, 19:31
Takie osoby powinny dostawać wyrok na rok odsiadki ,za spowodowanie zagrożenia w ruchu lądowym czyt ,katastrofy a nie idzie sobie taką dalej i kiedyś ktoś przez k***ę stara życie straci

sa...........el

2021-03-10, 19:39
Allahgbar napisał/a:

Motorniczy do wyjebki. Przyspieszał i trąbił powodując stres i większą nieuwage pieszego. Wiadomo że święte krowy to jedno, a jak jesteś kierowcą, motorniczym, czy jakimkolwiek operatorem maszyny to musisz być odpowiedzialny i mieć dystans do ludzi. Trzeba uważac i ch*j. Dlatego jestem za nowy przepisem. Pieszy ma zawsze pierszeństwo.



k***a, zaraz trąbić nie będzie można, bo się pieszy wpie**alający na autostradzie wystraszy. Gdzie robią takich jak ty? Pochodzisz ze świata niekończącej się opowieści? Bo z takim podejście powinna twoja opowieść się skończyć niebawem pod kołami, na co wszyscy liczymy, tylko będzie nam szkoda kierowcy.

Oponka

2021-03-10, 20:15
żmij napisał/a:

Od 1 czerwca dopiero zobaczycie "hamuj" i "święte krowy".



mam wyj***ne. mam kamerę w samochodzie. :kawa:

yaqza1

2021-03-11, 08:50
Allahgbar napisał/a:

Motorniczy do wyjebki. Przyspieszał i trąbił powodując stres i większą nieuwage pieszego. Wiadomo że święte krowy to jedno, a jak jesteś kierowcą, motorniczym, czy jakimkolwiek operatorem maszyny to musisz być odpowiedzialny i mieć dystans do ludzi. Trzeba uważac i ch*j. Dlatego jestem za nowy przepisem. Pieszy ma zawsze pierszeństwo.






TRQPL

2021-03-11, 13:27
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

A gdyby tu staruszka przechodziła do domu starców, a tego ... to wtedy wy byście tę staruszkę przejechali, a to być może wasza matka!






areekdee

2021-03-11, 21:34
Allahgbar napisał/a:

u



Ty tak serio?

Antyy

2021-03-18, 08:22
Allahgbar napisał/a:

Motorniczy do wyjebki. Przyspieszał i trąbił powodując stres i większą nieuwage pieszego. Wiadomo że święte krowy to jedno, a jak jesteś kierowcą, motorniczym, czy jakimkolwiek operatorem maszyny to musisz być odpowiedzialny i mieć dystans do ludzi. Trzeba uważac i ch*j. Dlatego jestem za nowy przepisem. Pieszy ma zawsze pierszeństwo.



Nie no kretyn i zero pojęcia. Co ty upośledzony?