18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lysyproboszcz

2021-03-09, 21:15
Pogubiłem się. Gość mówi po polsku a w radiu ch** wie co :D Mimo wszystko tak blisko a tak daleko harda :D

~sensualna

2021-03-09, 21:38
Lysyproboszcz napisał/a:

Pogubiłem się. Gość mówi po polsku a w radiu ch** wie co Mimo wszystko tak blisko a tak daleko harda



bo to w pl po za tym na końcu w radiu też mówią po polsku

Oponka

2021-03-09, 22:10
jaki kraj takie święte krowy :kawa:

Baca5566

2021-03-09, 22:15
Powinien tam ktoś wyjśc i dać jej kopa w d... solidnego :/

żmij

2021-03-09, 22:31
huncfot130 napisał/a:

Bo ja tędy idę... A Ty hamuj!!





Oponka napisał/a:

jaki kraj takie święte krowy :kawa:



Od 1 czerwca dopiero zobaczycie "hamuj" i "święte krowy".

Allahgbar

2021-03-10, 00:41
Motorniczy do wyjebki. Przyspieszał i trąbił powodując stres i większą nieuwage pieszego. Wiadomo że święte krowy to jedno, a jak jesteś kierowcą, motorniczym, czy jakimkolwiek operatorem maszyny to musisz być odpowiedzialny i mieć dystans do ludzi. Trzeba uważac i ch*j. Dlatego jestem za nowy przepisem. Pieszy ma zawsze pierszeństwo.

nemesisnt

2021-03-10, 01:34
Allahgbar napisał/a:

Motorniczy do wyjebki. Przyspieszał i trąbił powodując stres i większą nieuwage pieszego. Wiadomo że święte krowy to jedno, a jak jesteś kierowcą, motorniczym, czy jakimkolwiek operatorem maszyny to musisz być odpowiedzialny i mieć dystans do ludzi. Trzeba uważac i ch*j. Dlatego jestem za nowy przepisem. Pieszy ma zawsze pierszeństwo.





Chyba Ty do wyjebki. zaczęła biec po ruszeniu tramwaju i usłyszeniu sygnału . W tym swoim wdzianku i tak nie widziała tramwaju dlatego też dzwonił

CoJaTamKurwaWiem

2021-03-10, 02:25
A gdyby tu staruszka przechodziła do domu starców, a tego ... to wtedy wy byście tę staruszkę przejechali, a to być może wasza matka!


Cz...........as

2021-03-10, 07:03
żmij napisał/a:

Od 1 czerwca dopiero zobaczycie "hamuj" i "święte krowy".



Jest to przepis który teoretycznie ma zwiększyć bezpieczeństwo pieszych a skończy się tym że odpowiedzialność za wszelkie wtargnięcia i wbiegnięcia pod auto będzie przerzucona na kierowców...




Allahgbar napisał/a:

Motorniczy do wyjebki. Przyspieszał i trąbił powodując stres i większą nieuwage pieszego. Wiadomo że święte krowy to jedno, a jak jesteś kierowcą, motorniczym, czy jakimkolwiek operatorem maszyny to musisz być odpowiedzialny i mieć dystans do ludzi. Trzeba uważac i ch*j. Dlatego jestem za nowy przepisem. Pieszy ma zawsze pierszeństwo.



A weź ty się.... :roll:

jebacpisdy

2021-03-10, 07:24
straszne gówno ten materiał, nie wiem po kiego ch*ja wrzuciłeś ten syf

Budrys2000

2021-03-10, 07:30
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

A gdyby tu staruszka przechodziła do domu starców, a tego ... to wtedy wy byście tę staruszkę przejechali, a to być może wasza matka!



Jak ja mogę przejechać matkę na szosie, jak moja matka siedzi z tyłu.

Tomix93

2021-03-10, 07:39
Komuś sie śpieszy na cmentarz :)

huncfot130

2021-03-10, 08:40
jebacpisdy napisał/a:

straszne gówno ten materiał, nie wiem po kiego ch*ja wrzuciłeś ten syf





Czekam z utęsknieniem na Twój P I E R W SZ Y temat.

Pozdrawiam

:mrgreen:

Noside

2021-03-10, 08:40
Jak się takie mięcho trafi, to trzeba rodzinie kazać płacić za przestój. Nie nauczą się i tak, ale chociaż jakaś odpowiedzialność za idiotyzm będzie, a takowa by się przydała.