18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bo dla kobiet liczy się wygląd

st...........ku • 2012-01-13, 15:03
Niestety tak jest, że kobiety uważają człowieka pracującego fizycznie za mniej wartościowego niż lalusia z bmw...

klint0n

2012-01-13, 17:25
@up Wróć do kuchni :)

FoxD

2012-01-13, 17:27
Ta wielka to chyba jedna modelka z Met-Artu - Alisa G jakby ktoś chciał wylookać ciekawsze widoki:)

Ad...........ec

2012-01-13, 17:28
Nowy gajer - 10000 rubli/hrywien
Wypożyczone BMW - 5000 rubli/hrywien
Kolacja i noc w hotelu - kolejne 5000 rubli/hrywien

Wydać wypłatę po to, aby pokazać k***IE, że jest k***Ą = bezcenne!

Woltomierz

2012-01-13, 17:33
Od kiedy na Ukrainie płaci sie dolarami? :shock:

Hudy_Edd

2012-01-13, 17:34
Jaki jest dalszy ciąg tej historii ? Nie mogę doczekać się następnego odcinka !

Ad...........ec

2012-01-13, 17:37
Woltomierz napisał/a:

Od kiedy na Ukrainie płaci sie dolarami? :shock:



Od zawsze, tam za dolary wszystko dostaniesz ;)

MetaLina

2012-01-13, 17:43
klint0n napisał/a:

@up Wróć do kuchni :)


tylko 7.5 cm? ojjjj :glasku:

Rafal1757

2012-01-13, 17:44
MetaLlina napisał/a:


ch*ja to on ma chyba małego, skoro potrzebuje przedłużenia (auto).
Wstydzi się samego siebie i swojej pracy skoro dopiero dobry garniak i samochód dodają mu pewności siebie, a tak to jest zahukanym chłopkiem-roztropkiem.
A Wy panowie, wybierajcie sobie kobiety, a nie cipsko i cycki na obcasach, a potem buuuu jakie te baby niedobre...hehe :mrgreen:



jednak wróć do tej kuchni. Gdyby się wstydził samego siebie i tej pracy to nie próbował by do niej podbijać w pracy właśnie. A większość kobiet jest tak skonstruowana jak to film pokazuje.

MetaLina

2012-01-13, 17:54
Rafal1757 napisał/a:



jednak wróć do tej kuchni. Gdyby się wstydził samego siebie i tej pracy to nie próbował by do niej podbijać w pracy właśnie. A większość kobiet jest tak skonstruowana jak to film pokazuje.


Hmm do kuchni? A Wy tez widac jak jestescie skonstruowani...Do kuchni moge isc, ale po tasak...
Chodziło mi o to by szukać kobiet, a nie własnie czegoś takiego jak ta za przeproszeniem paniusia... Bo nie wszystkie takie jestesmy, tylko facet nie zwroci uwagi na cicha Anię w sweterku, a na rozneglizowana Andzęlę, a potem powtarzacie takie głupie stereotypy...

Mindfuck

2012-01-13, 17:59
MetaLlina napisał/a:

Bo nie wszystkie takie jestesmy, tylko facet nie zwroci uwagi na cicha Anię w sweterku, a na rozneglizowana Andzęlę, a potem powtarzacie takie głupie stereotypy...



Wypnij się, Aniu. ;-)

Sledziu

2012-01-13, 18:38
MetaLlina Mimo, e kobieta to troszkę racji ma. Najczęściej zwraca się uwagę na najpiękniejsze przebojowe kobiety, ale te stojące z tyłu, mimo tego jakie są ciche i spokojne to naprawdę fajne laski. I powiem szczerze, te szare myszki naprawdę w łóżku to inne kobiety :D

Phallucifer

2012-01-13, 18:50
@MetalLlina
Nie zlosc, sie szkodzi urodzie, a po 25 roku zycia moze doprowadzic do pojawienia sie zmarszczek. I pytanie, czy te zmarszczki warte sa tego poziomu do ktorego musisz zejsc ze swoimi zlosciami? ;)
Laski bywaja starsznie pazerne na pierniadze, ale to k***a widac, nie rozumiem dlaczego sie ktos chce pchac w taka relacje? Moze jest glupi.
ale tak poza tym cipsko i cyce sa fajne.

Rafal1757

2012-01-13, 18:50
ok, MetaLlina, po ostatniej , lepiej skonstruowanej wypowiedzi mogę przyznać Ci rację :P

Miranda

2012-01-13, 18:51
Rozj***ł mnie na łopatki opis tego filmu. Bo akurat faceci zwracają uwagę na Grażynki zza kasy albo Karolinki z tacą w barze.

MetaLlina napisał/a:


A Wy panowie, wybierajcie sobie kobiety, a nie cipsko i cycki na obcasach, a potem buuuu jakie te baby niedobre...hehe :mrgreen:



Tu się akurat w 100% zgadzam. Faceci szukają sobie lasek, którym imponuje duża felga w bmw, a potem wielce zdziwieni i rozczarowani, że zostawiła ich dla kolesia z nowym radiem w audi :/

Chata

2012-01-13, 18:52
MetaLlina napisał/a:


Chodziło mi o to by szukać kobiet, a nie własnie czegoś takiego jak ta za przeproszeniem paniusia... Bo nie wszystkie takie jestesmy, tylko facet nie zwroci uwagi na cicha Anię w sweterku, a na rozneglizowana Andzęlę, a potem powtarzacie takie głupie stereotypy...


albo jestes koczkodanem, którą praktycznie każdy facet zadowoli, ale jestes taka zajebista ze..., lecz chyba koczkodan jest bardziej prawdopodobny.