18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bo dla kobiet liczy się wygląd

st...........ku • 2012-01-13, 15:03
Niestety tak jest, że kobiety uważają człowieka pracującego fizycznie za mniej wartościowego niż lalusia z bmw...

LICH0

2012-01-16, 23:32
Szczera prawda co gadają, że kobiety w ch*ja grają......

Nabs

2012-01-17, 11:08
Miranda napisał/a:

Rozj***ł mnie na łopatki opis tego filmu. Bo akurat faceci zwracają uwagę na Grażynki zza kasy albo Karolinki z tacą w barze.


Tu się akurat w 100% zgadzam. Faceci szukają sobie lasek, którym imponuje duża felga w bmw, a potem wielce zdziwieni i rozczarowani, że zostawiła ich dla kolesia z nowym radiem w audi :/



Twój problem jest podobny co do kolesi którzy szukają blachar, a potem mają pretensje że dziewczyn to szmaty. Tak samo ty oceniasz pozostałych facetów, jakbyś właśnie ty szukała faceta z nowym car audio. Akurat chodziłem z dziewczyną która pracowała w sklepie, a dokładnie to w lumpeksie (nie, nie kupowałem tam ubrań, a nawet jeżeli, to h*j komu do tego), na dodatek nie była wcale urodziwa, porównując ją do okładkowych kanonów piękna. Może k***a zamiast pisać "wszyscy faceci", "faceci", to z łaski swojej zawęź tą grupę i mnie i innych w miarę normalnych facetów nie obrażaj? To że ktoś piszę "dziewczyny to h*je", to odnieś się bezpośrednio do niego, a nie do wszystkich facetów. Jedna osoba nie może zarówno po jednej jak i po drugiej stronie barykady, wypowiadać się za większość. Wk***ia mnie takie uogólnianie..

BTW zapomniałbym dodać. Kobiety w większości będą szukać samców alfa. Takich którzy zagwarantowaliby im bezpieczeństwo. A tak się dzieje już od zamierzchłych czasów, kiedy napie**alaliśmy się jeszcze pałkami. Wtedy bezpieczeństwo wiązało się z czymś innym, ale w gruncie rzeczy chodziło o przeżycie. Tak jest i teraz, wtedy facet musiał bronić swoją kobietę i polować na jakąś zwierzynę żeby ją jakoś wykarmić. Dzisiaj jest podobnie, tyle że nie poluje się na zwierzynę, a się ją kupuje, trzeba raczej polować na pieniądze (czyt. wykazać się umiejętnościami/wiedzą aby te pieniądze zdobyć). I najbardziej "łebscy" faceci, są najbardziej pożądani. Większość kobiet postępuje instynktownie szukając tego samca alfa, według określonego wzorca. Najładniejszy, najmądrzejszy, najsilniejszy, najbogatszy itp. Zdarzają się przypadki kiedy to kobieta szuka sobie faceta, który nie jest samcem alfa, a nawet na takiego nie zakrawa. Ale są to przypadki można powiedzieć marginalne.

Do tego instynktownego szukania partnera, dochodzą jeszcze zj***ne wyobrażenia kreowane przez media - seriale, kolorowe pisemka, filmy romantyczne. Wówczas, bez białego rumaka, srebrnej zbroi, wyj***nej klaty i worka pieniędzy, próżno jest szukać swojej partnerki.

Powiedz mi k***a że tak nie jest, napisz tutaj, zarzeknij się że mogłabyś mieć faceta, który byłby nikim, nic specjalnego by nie umiał, nie byłby ani super atrakcyjny, ani nie miał super charakteru. Facetowi akurat to nie będzie przeszkadzać że jesteś pusta jak wiadro gwoździ, bo dla niego będzie się liczyć seks (niestety, instynkt), a dla kobiety seks to nie wszystko.

Mam nadzieje że rozwiałem chodź część twoich wątpliwości.

Miranda

2012-02-13, 22:23
@up
Nie wiem, o co ci chodzi. Chyba sam masz jakiś problem z kobietami. Ja w każdym razie żadnych problemów nie mam :/ Odnośnie osobników płci męskiej, to u mnie występuje podział na 3 gatunki. Mianowicie:
1. chłopcy,
2. faceci,
3. mężczyźni.
Nie muszę ci chyba tłumaczyć, kim jest chłopiec. Facet, to taki osobnik, jakiego najprościej opisałabym, jako ok. 90% kolesi wypowiadających się na tym forum. Nie będę się rozpisywać. Natomiast mężczyzna, to jest niestety gatunek na wymarciu. W moim życiu poznałam może jednego mężczyznę albo inaczej jeden mógłby zasłużyć na to miano. Wiec skoro piszę, że faceci, to k***a facetów mam na myśli :/

A teraz najlepsze
Nabs napisał/a:


Powiedz mi k***a że tak nie jest, napisz tutaj, zarzeknij się że mogłabyś mieć faceta, który byłby nikim, nic specjalnego by nie umiał, nie byłby ani super atrakcyjny, ani nie miał super charakteru.



Nie zarzeknę się, bo faktycznie nie chciałabym kogoś takiego. I gwarantuję ci, że żadna normalna kobieta nie chciałaby mieć kogoś takiego. Żadna kobieta nie będzie tak bezinteresowna, żeby wybrać sobie faceta, który jest kompletnie do niczego, nie zapewni jej godnych warunków do życia, nie zapracuje na chleb, bo przecież nic nie umie i jest nikim, nie wspominając już o dzieciach, a na dodatek nie będzie mogła z nim nawet porozmawiać o czymkolwiek, bo charakteru też nie ma.

I nie przeczę też, że nie jest tak, że ludzie dobierają się pod względem jakichś kryteriów. Tylko akurat w przypadku facetów, te kryteria są najczęściej żenująco niskie (czyt. ma się dobrze r*chać, ciągnąć). I co w tym najśmieszniejsze, że potem taki facet, który nurkuje wśród pustaków, bo tylko takie kryterium go interesuje, chodzi i naokoło pie**oli, że kobiety są głupie i w ogóle. Konkluzja jest prosta - jeśli szukasz wśród idiotek, to nie mów potem, że wszystkie kobiety są głupie i tępe.

Pilot_Tupolewa

2012-02-14, 17:13
Bożydar I Kozoglowy napisał/a:



Brudny zawód w sam raz dla pracowników fiziczynych z niższych warstw społecznych. Ktoś musi mi budować domy, więc czemu się żalisz?


Tylko te "niższe warstwy społeczne" zazwyczaj zarabiają więcej niż zwykli pracownicy biurowi.
PS: Nie wspominaj o swoich poglądach, jak Ci będą dom budować/remontować.
Budowlańcy mają to do siebie, że nie lubią jak się ich wk***ia.

sas9933

2012-02-15, 22:44
Ale ją wych*jał :D
Zrobie tak samo!
Dzięki za filmik:D :amused:

Vindigo

2012-03-07, 15:03
Jeden z najpiekniejszych filmików jakie widziałam - i mówię to jako kobieta. Dobrze tak szmacie, już raz na żywo widziałam wstyd i rozpacz blachary która się zawiodła na upolowanym facecie :)

Ja na szczęście będę zarabiać na tyle dobrze że niepotrzebny mi będzie facet którego zalety kończą się na przyniesieniu do domu kasy... Lepszy taki co i w łóżku wyobraca, i porozmawia na różne tematy, i kran w domu naprawi, i poprawi humor gdy ten się zepsuje - kasa to x-rzędowa opcja :)

jahptb

2012-09-22, 16:20
Vindigo napisał/a:

Jeden z najpiekniejszych filmików jakie widziałam - i mówię to jako kobieta. Dobrze tak szmacie, już raz na żywo widziałam wstyd i rozpacz blachary która się zawiodła na upolowanym facecie :)

Ja na szczęście będę zarabiać na tyle dobrze że niepotrzebny mi będzie facet którego zalety kończą się na przyniesieniu do domu kasy... Lepszy taki co i w łóżku wyobraca, i porozmawia na różne tematy, i kran w domu naprawi, i poprawi humor gdy ten się zepsuje - kasa to x-rzędowa opcja :)



Chyba znalazłem przyszłą żonę :cumshot: