18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bmw x6 pomalowane termoaktywną farbą

qwased • 2015-06-16, 17:07
Efekt robi robote :D


Re...........ms

2015-06-16, 17:34
efekt, którym możesz się pochwalić pod warunkiem, że masz baniak wrzątku pod ręką :P

nepster

2015-06-16, 18:27
Albo jest po prostu lato, ewentualnie ma to sens na masce.

uho82

2015-06-16, 19:01
Stare i nie modne. Jakieś 20 lat wcześniej były lepsze efekty. Jak się wlało zimne piwo do kufla to lssce na grafice znikał stanik.

mygyry

2015-06-16, 19:46
Zamontować czajnik przed spryskiwaczem i można szpanować

KrisCFC

2015-06-16, 21:22
EJ a pamiętacie te czasy jak samochody służyły do jeżdżenia a telefony komórkowe do dzwonienia?

glenn_danzig

2015-06-16, 21:27
co za syf "muzyka" co murzyn ma wspólnego z techniką jaką prezentuje BMW albo termoaktywna farba?

Barbaklas

2015-06-16, 21:50
KrisCFC napisał/a:

EJ a pamiętacie te czasy jak samochody służyły do jeżdżenia a telefony komórkowe do dzwonienia?



:plzdie:

Prawie jak bym słyszał mohera "za komuny było lepiej"

Teraz ku*wa samochody nie służą do jeżdżenia ?
Telefony nie służą do dzwonienia ?

Styki ci się grzeją jak masz w ręku smartphona ?

tranzystor

2015-06-16, 22:12
Ciekawe jak długo mu uszczelki wytrzymają od tego wrzątku.

stnproject

2015-06-16, 22:20
Właściciel jeździ tą furą, czy tylko tak napie**ala wkoło z tym wiadrem wrzątku/?

masterwow

2015-06-16, 22:27
niech spróbuje przy -10 z tym wrzątkiem :D

drukarka666

2015-06-16, 22:56
Przykro mi, ale to wciąż BMW. Można do samochodu tej marki wstawić żyrandol, wyłożyć wnętrze marmurem, na tylnej szybie powiesić obraz Picassa, a za pasażera wziąć sobie królową Elżbietę-ch*ja, to dalej BMW. BMW mógł jeździć niemiecki lekarz, co mieszkał na kwadratowym osiedlu i skręcał tylko w prawo, woził się tylko do opery, a że nie lubił opery to rzadko jeździł. Mimo iż pewnego dnia jebnął pieska i od tamtego czasu ściąga samochód w lewo-ch*ja, to dalej BMW. Nieważne czy w przyszłości będziemy żyć w pokoju, a z map zniknął wszelkie granice; nie ważne, że pokonamy wszelkie choroby cywilizacyjne; nawet jeśli skolonizujemy inne planety, to wciąż będzie BMW.

Jeśli wziąć pod uwagę historię ziemii, to jednym z tragiczniejszych wydarzeń była zagłada dinozaurów. W czasach nowożytnych natomiast nikt jednak nie spodziewał się po zakończeniu I wojny światowej i podpisaniu Traktatu Wersalskiego, że może nastąpić coś gorszego od owej wojny. Większość przywódców państw przeciwnym Niemcom, brała pod uwagę, że w końcu im jeszcze bardziej odjebie. Moim zdaniem nazizm i holokaust to była tylko przykrywka pod wprowadzenie do produkcji na masową skalę produktów BMW, niestety Niemcy tę wojnę wygrali.

Krugers

2015-06-16, 23:27
drukarka666 napisał/a:

Przykro mi, ale to wciąż BMW. Można do samochodu tej marki wstawić żyrandol, wyłożyć wnętrze marmurem, na tylnej szybie powiesić obraz Picassa, a za pasażera wziąć sobie królową Elżbietę-ch*ja, to dalej BMW.



nie w kazdym samochodzie jak w twoim bedzie pasowal taki dizajn :trollencjusz: