18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bmw x6 pomalowane termoaktywną farbą

qwased • 2015-06-16, 17:07
Efekt robi robote :D


AdiOsAmigos

2015-06-17, 00:09
wystarczy że zaparkuje w nasłonecznionym miejscu i ten sam efekt będzie co wrzątek

Gizmolka

2015-06-17, 01:36
Fajny ma dzbanek. 100 lat temu babcia mi taki pokazywała.

KrisCFC

2015-06-17, 04:36
Barbaklas napisał/a:



:plzdie:

Prawie jak bym słyszał mohera "za komuny było lepiej"

Teraz ku*wa samochody nie służą do jeżdżenia ?
Telefony nie służą do dzwonienia ?

Styki ci się grzeją jak masz w ręku smartphona ?



Uspokój dziąsła... ;)
Myślisz, że każdy potrzebuje mieć telefon za 4 stówy?
Obecnie coraz ciężej kupić nowy, niedotykowy telefon - i to mnie wk***ia, bo ja nie chce wielkiej cegły, żeby sobie grać w angry birds, ostatnio przez pare lat miałem samsunga e250 i był zajebisty, niestety jego czas już minął, zanim znalazłem mój obecny telefon to chyba z miesiąc szukałem (na klawisze).

A co do samochodów - jak Ci się zdupi sterownik drzwi albo inne gówno do którego części szukać ze świecą (albo są w ch*j drogie), to docenisz stare auta i ich mechanikę zamiast elektroniki, hłe, hłe. :D

I zluzuj poślady. :amused:

tomkararek

2015-06-17, 06:30
zaleca sie pokazywanie znajomym przy minus 30

dashadow

2015-06-17, 08:15
KrisCFC napisał/a:

EJ a pamiętacie te czasy jak samochody służyły do jeżdżenia a telefony komórkowe do dzwonienia?



no pewnie, na ch*j ci smartfon, przeciez do napisania smsa idealnie nadaje sie maszyna do pisania, a przeslac mozesz golebiem.

a do przemieszczania sie idealnie pasuja nogi. na ch*j ci jakis samochod z kierownica i pedalami, trzeba ruszac rekami i nogami zeby sie przemieszczac, bez sensu. a jak samochod ma radio to juz wogole zbytek.

jak mnie smiesza takie zacofance

dziubol11

2015-06-17, 09:07
Rems napisał/a:

efekt, którym możesz się pochwalić pod warunkiem, że masz baniak wrzątku pod ręką :P



a pomyslales o takim czymś co Ci przygrzało glace i się nazywa słonce? ;)

Barbaklas

2015-06-17, 11:43
KrisCFC napisał/a:



Uspokój dziąsła... ;)
Myślisz, że każdy potrzebuje mieć telefon za 4 stówy?
Obecnie coraz ciężej kupić nowy, niedotykowy telefon - i to mnie wk***ia, bo ja nie chce wielkiej cegły, żeby sobie grać w angry birds, ostatnio przez pare lat miałem samsunga e250 i był zajebisty, niestety jego czas już minął, zanim znalazłem mój obecny telefon to chyba z miesiąc szukałem (na klawisze).

A co do samochodów - jak Ci się zdupi sterownik drzwi albo inne gówno do którego części szukać ze świecą (albo są w ch*j drogie), to docenisz stare auta i ich mechanikę zamiast elektroniki, hłe, hłe. :D

I zluzuj poślady. :amused:








Spoko chcesz mi powiedzieć że nowoczesna technika w użytku codziennym to tylko granie w angry birds i robienie selfie na instagrama.

Technologia nie gryzie , spróbuj czasami wyjść z piwnicy i może dzięki temu nowemu telefonowi bez klawiatury uda ci się znaleźć w wirtualnym świecie artefakty o których mówisz , takie jak sterowniki do drzwi po niskich cenach ,albo znajdziesz innych tobie podobnych i założycie wioskę albo klan użytkowników samsunga e250 i starych aut :)

Zaproś mnie jak już cie się uda przyjdę pooglądać i porobię sobie zdjęcia .

Szczam_na_Zakrystii

2015-06-17, 12:50
Barbaklas napisał/a:








Spoko chcesz mi powiedzieć że nowoczesna technika w użytku codziennym to tylko granie w angry birds i robienie selfie na instagrama.

Technologia nie gryzie , spróbuj czasami wyjść z piwnicy i może dzięki temu nowemu telefonowi bez klawiatury uda ci się znaleźć w wirtualnym świecie artefakty o których mówisz , takie jak sterowniki do drzwi po niskich cenach ,albo znajdziesz innych tobie podobnych i założycie wioskę albo klan użytkowników samsunga e250 i starych aut :)

Zaproś mnie jak już cie się uda przyjdę pooglądać i porobię sobie zdjęcia .



Weź skończ pie**olić. Akurat zgadzam się z nim. Odpowiedz mi na pytanie ile procent możliwości srajfona wykorzystujesz? Zakładam sie że służy do dzwonienia, wysyłania smsów i robienia zdjęć i tyle. Tylko że kosztuje pięć razy więcej niż normalny telefon. A mnie osobiście dotykowce wk***iają bo pisanie smsów kiedy ma się duże palce i mało czasu to tragedia. Gdyby moja Nokia E52 nie padła to bym jej za ch*j nie zmienił na szajsunga no ale byłem zmuszony no i pani w salonie zachwalała to siedałem namówić. :-/

KrisCFC

2015-06-17, 15:41
dashadow napisał/a:



no pewnie, na ch*j ci smartfon, przeciez do napisania smsa idealnie nadaje sie maszyna do pisania, a przeslac mozesz golebiem.

a do przemieszczania sie idealnie pasuja nogi. na ch*j ci jakis samochod z kierownica i pedalami, trzeba ruszac rekami i nogami zeby sie przemieszczac, bez sensu. a jak samochod ma radio to juz wogole zbytek.

jak mnie smiesza takie zacofance



Nie dość, że nie rozumiesz rozmowy, to wpie**alasz tak skrajne argumenty, że ja pie**ole... my tu nie rozmawiamy "mieć auto czy nie mieć auta"... użyj mózgu. :facepalm:

Smartfon mi nie jest potrzebny i go nie mam, jakbyś nie wiedział telefonami na klawisze też da się pisać i wysyłać smsy, ciśniesz od zacofańców a nie potrafisz czytać ze zrozumieniem... :ok:

Paradygmat

2015-06-17, 16:22
Rems napisał/a:

efekt, którym możesz się pochwalić pod warunkiem, że masz baniak wrzątku pod ręką :P



To jest ciekły azot matole !!!!

dashadow

2015-06-17, 16:51
KrisCFC wyp***ział:
Cytat:


Nie dość, że nie rozumiesz rozmowy, to wpie**alasz tak skrajne argumenty, że ja pie**ole... my tu nie rozmawiamy "mieć auto czy nie mieć auta"... użyj mózgu. :facepalm:



ch*ja zrozumiałeś i się wpie**alasz w moją perfekcyjną odpowiedź, też nie rozmawiam o tym czy mieć auto czy nie. jesteś bardziej pie**olnięty niż myślałem. pozdrawiam :D