18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BMW

Imie_jego_44 • 2013-12-17, 12:35
Film pokazujący piękno aut marki BMW.

Pozdro dla wszystkich fanów a hejterom środkowy palec.

mlodyzdrowyduch

2013-12-18, 01:22
Najbardziej rozpie**alają mnie komentarze cebulaków, którzy kupią za grosze starą bete, merca, audi rocznik 94 i jarają się że mają zajebisty markowy samochód, nie to co te peżoty, ople czy skody, nie ważne czy nówka z salonu flagowy model czy nie, zardzewiały znaczek na masce dla nich to wszystko ;]

hogg

2013-12-18, 02:45
wiesiors4 napisał/a:

Zauważyłem, że BMW ludzie nienawidzą z dwóch powodów:
- sami jeżdżą jakimiś wyrobami samochodopodobnymi i zazdrość zżera
- nienawidzą bawarek, gdyż boją się każdego BMW, bo myślą że w środku każdej beemki siedzi dres (których też nienawidzą, bo też się ich boją - k***a jakie to logiczne :roll: ).
.



Uważasz, że jeżeli ktoś nie jeździ BMW to znaczy, że jeździ wyrobem samochodopodobnym?
Psycholog z ciebie jak mysiej p*zdy wór na mąkę.

BMW robi na pewno dobre fury, a dresy o których wspominasz przeważnie jeżdżą Beemkami, które mają mniej więcej tyle samo lat co ich kierowca.
Zauważyłem też, że im starsze BMW tym bardziej opie**olone dookoła jakimiś ch*jowymi parapetami imitującymi spoilery albo ma jakąś rynnę zamiast rury wydechowej a kierowca to przeważnie jakiś powiatowy amant spod remizy czy lokalnego domu kultury. Raczej bardziej obciachowy niż groźny.

FidelKastrator

2013-12-18, 03:06
@wiesiors4

Miałem okazję się kiedyś przejechać e39 3.0d . Z racji tego , że nie za bardzo przepadam za dieslami pomyślałem sobie , że to kolejny "nudny diesel" . Po przejażdżce usiadłem przed kompem i zacząłem szukać takiej e39 :D niesamowite auto , nie spodziewałem się , że diesel może mieć takie przyj*banie. Ogólnie BMW robi , albo raczej robiło świetnie i piękne samochody np. przecudowne e24 , e28 czy 2002.
No ale w naszym kraju jest moda na hejtowanie (szczególnie przez gimbusów i ludzi bez prawka) dobrych samochodów. Tak samo , nudne się robi wyśmiewanie diesli typu 1.9 TDI itd. Sam nie lubiłem tych silników, ale do wszystkiego z czasem idzie się przyzwyczaić :D

Putis

2013-12-18, 04:23
Szczerze powiedziawszy dawniej nie jarały mnie BMW uważałem że to dobra marka i robią fajne auta - ale z BMW jest tak, czym więcej oglądasz, czym więcej się nimi interesujesz tym bardziej kochasz tą markę, a gdy już usiądziesz i przejedziesz się to nie ważne czy to stara 3 czy nowa 5/7 po prostu czujesz radość z jazdy.

"- nienawidzą bawarek, gdyż boją się każdego BMW, bo myślą że w środku każdej beemki siedzi dres (których też nienawidzą, bo też się ich boją - k***a jakie to logiczne :roll: )."
Tutaj małe sprostowanie, zazwyczaj można ich spotkać w zdezelowanych e36/e34 rzadziej już w e30 (i bardzo dobrze..), najgorsze jest to że powoli dobierają się do e46 z powodu ich śmiesznej ceny - czasami można dostać nawet za 13tyś..

Ja wyznaję dewizę: Zbieraj na auto 5 lat i kup sobie porządne BMW (nawet starsze żeby części tańsze były) i ciesz się z jazdy a nie kupuj Opla za 1/20 ceny byle szybciej. Teraz zbieram osobiście na E60 535i i chcę je wystylizować na M5 .

I jeszcze jedna niezwykle istotna rzecz: BMW to jedyna marka której KAŻDY model mi się podoba i każdego bym się nie powstydził - to ewenement po śród marek samochodowych i wiem że takie zdanie ma dużo więcej osób. Pozdrawiam

dashadow

2013-12-18, 08:42
wiesiors4 napisał/a:

Zauważyłem, że BMW ludzie nienawidzą z dwóch powodów:
- sami jeżdżą jakimiś wyrobami samochodopodobnymi i zazdrość zżera
- nienawidzą bawarek, gdyż boją się każdego BMW, bo myślą że w środku każdej beemki siedzi dres (których też nienawidzą, bo też się ich boją - k***a jakie to logiczne :roll: ).



to jakaś telegra?
to dodam punkt 3 - prawidłowy:
- każdym BMW, jakie się spotyka na drodze, jedzie cham i prostak, podniecony jaki to ma zajebisty samochód, mający w dupie innych i kulturę na drodzę, nie wspominając oczywiście o arcytrudnej umiejętności korzystania z kierunkowskazów.

w skrócie: kierowcy BMW sami sobie wyrobili opinię.

Dżony

2013-12-18, 08:52
mlodyzdrowyduch napisał/a:

Najbardziej rozpie**alają mnie komentarze cebulaków, którzy kupią za grosze starą bete, merca, audi rocznik 94 i jarają się że mają zajebisty markowy samochód, nie to co te peżoty, ople czy skody, nie ważne czy nówka z salonu flagowy model czy nie, zardzewiały znaczek na masce dla nich to wszystko ;]


Zgadzam się w 100%. A z tą niechęcią fanów "prawdziwych" BMW do nowych modeli wydaje mi się, że po prostu wiedzą, że te auta przez swoje skomplikowanie a co za tym idzie wymagające profesjonalnej obsługi udowodnią to, że 20 latka pracującego na budowie albo zbierającego truskawki w reichu lub będącego ekspedientem w galerii nie stać na utrzymanie auta klasy premium, bo wydaje mi się, że nimi jest 90% właścicieli tych aut wyprodukowanych pod koniec lat 90tych albo na początku XXI wieku.

vincenzopl

2013-12-18, 09:00
Albo widzi się na ulicy niedouczone p*zdy wyrwane z kuchni w beemkach x5 i szlag Cie trafia jak widzisz jak te k***isko jezdzi...
Nie mówię że wszyscy właściciele BMW to wieśniaki, pedały, dresy, techno-jacki.
Prawda jest taka że pośród tej wyróżniającej się większości znajdą się zwyczajni PASJONACI. I do nich nic nie mam. Gratuluje pasji.


Co nie zmienia faktu, że mimo iż nie są to brzydkie samochody, nie chciałbym nimi jezdzić...

t00ks

2013-12-18, 09:46
Jak można jarać się marką, która nazwy modeli zaczerpnęła z etykiety butelki biedronkowej koli za 49gr?

To pewnie po to, żeby łysi panowie zza kółka za bardzo nie musieli wysilać tych resztek co mają pod łysinami.

Jak się spotka dwóch dresów to jeden mówi
-E! 32!
a drugi odpowie
-E! 21!
i już wszystko jasne

Majozen

2013-12-18, 10:08
Lubie tą markę, ale w życiu nie chce mieć więcej BMW. Miałem 4 modele, E32, E34, E38 i E21 które remontowałem pół roku i na prawdę fajnie się jeździ, ale zatraciłem się dla japońskich samochodów.

Zdjęcia wcześniej wymienionej E21 z początku remontu:





Więcej nie wstawiam, bo za dużo tego

kilaz91

2013-12-18, 10:10
BMW ma niezły charakter, jest wygodne, dopracowane wg uznania tak jak Audi czy Mercedes. Potwierdzam że wygodnie się jeździ (tak samo jak Audi ale nic nie przebije Merca!) ale zapominacie o ważnej rzeczy... bezpieczeńswto :)
BMW można poświrować jak najbardziej, wkońcu samochód sportowy ale jednak w kwestii bezpieczeństwa (czytaj przyczepność, nie crash test bo tu góruje Volvo) nic nie przebije Audi Quattro, temu systemowi nie zdołało zrówać nawet Evo.
Wg mnie samochód nie nadaje się dla tych którzy cenią bezpieczeństwo :)

GrzesMk4

2013-12-18, 10:21
jak bmw to tylko seria 8 :)


obersturmbannführer

2013-12-18, 11:26
Zeece napisał/a:


Tyle w temacie.

ale żeś dał porównanie.... RT z hemi 5.6 litra i tak nie miały szans z M3.

Kardio_Error

2013-12-18, 13:06
ciekawi mnie tylko jedna rzecz, czy te wszystkie buraki które tak zachwalają tą markę miały okazje jeździć czymś innym.... bo jeżeli ktoś się przesiądzie ze starego kadeta do starej bmw to faktycznie może się zakochać, ale na tych starych betach świat się nie kończy

atha

2013-12-18, 13:56
@Kardio_Error Tak ja miałem okazję jeździć wieloma innymi samochodami i takimi z podobnej klasy i nowymi z salonu i jedyne co można powiedzieć to że nowe auta marek takich jak ford, skoda, seat, fiat i wszystkie francuzy (czyli najbardziej popularne auta w Polsce) są technicznie mniej warte niż 15-sto letnie BMW czy mercedesy. Chociaż nowsze auta tych marek już nie są tak fantastyczne pod względem bezawaryjności i wytrzymałości szczególnie mercedes rdzewieje wybitnie. Co do japońców to mają świetne silniki ale blacha sypie się niemiłosiernie szczególnie nowe mazdy chociaż Nissan troszkę wyróżnia się pod tym względem. Co do komfortu to BMW przebija wszystkie europejskie marki może poza mercem. Nie uwzględniam oczywiście maybachów i tym podobnych marek niedostępnych dla przeciętnego obywatela.

kurpiq

2013-12-18, 14:05
ja tam do bmw nic nie mam, ale stereotyp raczej przerodził się w lekką prowokację, ale jak można auto winić za kierowcę, to tak jakby budynek sejmu winić za stado baranów.