18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bmw E30 M3

Bila • 2014-02-27, 19:41
Jak to stara beemka,rozpie**ala hamburgerową myśl techniczną.


qwerq221

2014-03-01, 21:56
Ehh... przyznam, że już bierze mnie lekka k***ica od tego hejtu na BMW to k***a jest żałosne chciałbym zobaczyć jak i czym jeżdżą ci co tak hejtują i czy w ogóle mieli okazję prowadzić kiedyś jakieś BMW bo jeśli nie prowadzili i tak jebią na tą markę i na ich wszystkich właścicieli to myślę, że muszą mieć coś nie tak z czapką. W ogóle nie rozumiem po co j***ć na jakikolwiek samochód i na jakąkolwiek markę dla mnie VW BMW czy Audi są zajebistymi samochodami... jeździłem wszystkimi z tych wymienionych i muszę powiedzieć, że BMW jeździło mi się najlepiej... ci, którzy mówią, że WSZYSCY jeżdżący BMW to buraki niech zdechną w wielkiej agonii :-) Pozdrowionka pojeby.

dugi

2014-03-02, 09:53
A najbardziej godne politowania jest to jak ch*jowo policja zmontowała to niby "zepsucie" się Beemki co by sie podbudować po tym jak nie dali rady 15-latkowi swoimi niby "lepszymi" samochodami.

Bila

2014-03-02, 13:53
boratw201 napisał/a:


Dzieci na sadolu. To nie marki tylko firmy tuningowe.
Teraz te dzieci to same kur**a nieuki , tak leniwe że nawet na necie nie sprawdzi co to jest. Byle se posta napisać.




Kolego bo chyba do mnie pijesz,jak jezdziłem M power z BMW i AMG od Mercedesa to jeszcze wielu z was dopiero marzyło o rowerze,więc wiem co to auto seryjne i fabryczny tuner tych aut.Jak masz kłopoty czytania ze zrozumieniem to zmień forum na takie które będzie na poziomie twojej inteligencji.