18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bmw E30 M3

Bila • 2014-02-27, 19:41
Jak to stara beemka,rozpie**ala hamburgerową myśl techniczną.


Psilocke

2014-03-01, 16:09
Przy wymienianiu wspaniałości BMW nie zapomnijcie dodać, że zagina czasoprzestrzeń i na miejsce dojeżdża się pół godziny przed tym jak się wyjechało.

bravoteampolska

2014-03-01, 16:16
Bo czasy produkcji e30 , to okres kiedy Niemcy produkowali pancerne wozy , a nie naładowane plastikiem wysilone buble

kranik123

2014-03-01, 16:52
Madafaka69 - Ty musisz być nieźle zakompleksiony, widać że masz maciupka kuśke i próbujesz leczyć kompleksy na forum. Takich jak ty powinno się kastrować dla dobra społeczeństwa, jak i wszystkich idiotów. W życiu już widziałem z 50 pościgów w hamburgerowie, pierwszy raz z udziałem bmw oczywiście pajacu musiałeś dopieprzyć się do wszystkich właścicieli tej marki.

Atreyu

2014-03-01, 17:00
@up - podejrzewam że dopieprza się nie dlatego że widział ten pościg, tylko dlatego że widział w Polsce wielu właścicieli modeli e36 ["BMW na które nas stać"] którzy zachowywali się na drodze przynajmniej głupio. To stereotyp, ale jest w nim ziarnko prawdy. Debili też często widuje się w starych Hondach i VW, ale Ci z BMW jakoś bardziej rzucają się w oczy.


Zarówno wrzucanie wszystkich do jednego worka, jak i usilne bronienie kierowców BMW [...przez ludzi mających BMW] nie ma logicznego sensu.

te...........la

2014-03-01, 17:09
policyjny ma zablokowany komputer, nie pojedzie szybciej

kapral

2014-03-01, 17:24
jak mnie zajebiście bawi wasz ból dupy :D sam mam dwie beemki i z radością patrze na wasze wciągające się z zazdrości fiutki

kranik123

2014-03-01, 17:45
Atreyu - To że tobie rzucają się w oczy to jest tylko i wyłącznie twój problem, natomiast człowiek inteligentny nie uogólnia. Zresztą pisząc „ale Ci z BMW jakoś bardziej rzucają się w oczy” zapewne chodził ci o pseudo driftowców, zwróć uwagę że tego typu zabawy nie były by możliwe w większości innych markek samochodów ( możesz się jeszcze zapoznać ze statystykami wypadków). Gdyby Madafaka69 pojechał tylko po kierowcy na filmiku nie byłoby żadnego problemu.

Avalanger

2014-03-01, 18:11
Zacny ból dupy. ;D

Od siebie powiem tyle,
Czas na małe statystyki :

99% ludzi nazywające BMW "burakowozami" nigdy nie miało bezpośredniej styczności z tą marką.
70% ludzi wyzywających kierowców aut marki BMW jeździ Volk.. o przepraszam, VIEŚwagenami.
0,1% ludzi komentujących markę BMW kiedykolwiek prowadziło te auta
0% ludzi piszących o "starych rupciach e36,e39 w LPG" miało kiedykolwiek okazję poczuć ich moc na trasie
10% hejterów miało okazję znaleźć się w BMW podczas kontrolowanego poślizgu (drift), jednakże ból dupy i zazdrość ze strony cebulaczków sprawia, że ... paradoksalnie przyczynia się to do negatywnego postrzegania tejże marki. No Gorfem czy pasiorem za ch*ja nie podriftujesz. :D
100% hejterów ma małe fiutki i arktykę w łóżku.


DZIĘKUJĘ, MIŁEGO DNIA. :-D :mrgreen:

Atreyu

2014-03-01, 18:32
@kranik123 - Czy "tylko mi" rzucają się w oczy? Przeczytaj mojego posta jeszcze raz i zobaczysz czy "uogólniam". :)


Lubię samochody, zwracam uwagę jak dzieje się coś ciekawego na drodze. Jakieś głupie zachowania, wymuszanie, wchodzenie bokiem w drogę osiedlową, kręcenie silnika na światłach - to rzuca się w oczy. BMW nie ma wcale najwięcej na naszych drogach, a takie zachowania widuje się stosunkowo często [stosunkowo nie znaczy codziennie i zazwyczaj] - przynajmniej w porównaniu np. do MB. Masz rację w tym że te samochody potrafią prowokować do takich a nie innych zachowań tj. do wykorzystywania ich możliwości. Jednak równie często widuje wieśniaków np. w starych Hondach i mam o nich [o danych właścicielach] równie dobre zdanie. Idioci na drodze zdarzają się w samochodach każdej marki i większość kierowców BMW nie można nic zarzucić.


Debile stanowią tylko % użytkowników marki i w większości jeżdżą starymi furkami za kilka tysięcy [których wszyscy zazdroszczą, bo ich pewnie nie stać]. BMW to bardzo dobre samochody, ale to nie jest tak że ktoś bez powodu i z zazdrości stworzył taki a nie inny stereotyp. Tutaj jeszcze raz: wrzucanie wszystkich do jednego worka jest równie głupie co wyśmiewanie problemu przez właścicieli BMW i udawanie że go nie ma. Sam planuję kupić nie najnowsze zadbane e39 528, ale zdania i o "burakach z BMW", jak i o "wieśniakach z VW ze spojlerami", jak i "Hondziarzach wykorzystujących wszędzie magię VTEC'a" nie zmienię.


Zdrowo do tego podchodzę: kpię z danych właścicieli - nie z całości. Kpię też z tych oceniających samochody [od strony technicznej] przez ich właścicieli i tych uważających że stereotyp wziął się tylko z... zazdrości innych - a nie z zachowań części właścicieli marki.

kranik123

2014-03-01, 19:09
Atreyu - Określenie „uogólnia”, być może nie zostało przez mnie zbyt trafnie użyte. Nie tyczyło się twojej wypowiedzi ale, Madafaka69. Miło że poświęciłeś tyle czasu na odpisanie mi, to chyba więcej niż mój promotor podczas sprawdzania mojej pracy inżynierskiej ;)

radzio22-14

2014-03-01, 20:05
@Atreyu osobiście posiadam e39 528 i naprawdę polecam - mało pali a ma sporo mocy. przy 130km/h na autostradzie nie czuć że się szybko jedzie. Komfort jest tez dużo wyższy od większości samochodów za te pieniądze (lepszy niż nawet w nowym mercedesie C klasy). Jak kupisz zadbane, nie pożałujesz :)

Co do tematu - BMW ma mocne i tanie wozy z tylnym napędem więc jest łatwo nim "głupieć". Nie oznacza to jednak że wszyscy ich kierowcy to robią.

Znajdźcie mi model samochodu w którym jest silnik powyżej 2.5 litra i nie waży więcej niż 2 tony, a żaden z jego kierowców nigdy nie "głupiał" za kierownicą.

P.S Osobiscie mnie najbardziej denerwują niedzielni kierowcy którzy jadą wszędzie 35km/h i to środkiem drogi...

mua

2014-03-01, 20:22
Nic się nie stało a srają jak by murzyna potrącił

ja...........03

2014-03-01, 20:47
jeździłem amerykańcem dodge calberem i town carem i powiem że tak
miękkie zawieszenie zero stabilności nadsterowność , spalanie jak czołg a te 200 koni i 4

Biegowy automat na ogromną wagę czyni te auta niezdatne do szaleństw.
najlepiej wspominam Volvo s60 może 126 koni ale odejście sterowalność to cud...

mare30ks

2014-03-01, 21:37
jeszcze nikt nie dal zlotego szpadla? przeciez ten film ma ze 20 lat. no ale pewnie 3/4 sadoli go nie widzialo

boratw201

2014-03-01, 21:42
Madafaka69 napisał/a:

BMW - najgorsze auta z idiotami za kierownicą. Bryka Młodego Wieśniaka, tylko sobie jeszcze rozrzutnik podczepić i można po polu jeździć. AMG, Brabus i Lorinser, a nie jakieś tam MPower !



Kolega, prawdziwy Mercedesiarz nie obraża innych , nie poniżej jego godności.

Bila napisał/a:



Przynajmniej z raz siedziałeś w którymś z nich.



Dzieci na sadolu. To nie marki tylko firmy tuningowe.
Teraz te dzieci to same kur**a nieuki , tak leniwe że nawet na necie nie sprawdzi co to jest. Byle se posta napisać.