18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BMW 540 Need for drive'' Poland Street Drift"

PatrykRR • 2015-03-11, 14:17

Popis umiejętności kierowcy, a jednocześnie apel o nie zamykanie torów oraz ich budowę.

bocianoff

2015-03-12, 14:57
Wy debile. Gdyby moją pasją było strzelanie, a strzelnice byłyby zamykane to co? Miałbym wychodzić z karabinem o 3ciej w nocy i napie**alać do znaków? Przecież nikogo nie ma, wszyscy śpią, dzieci nie biegają, można rozwijać pasję. BA! Trzeba. Bo mi strzelnice pozamykali, gnoje jedne.

Stuku

2015-03-12, 16:01
bombel1905 napisał/a:

Tak bo to wy stanowicie zagrożenie na drodze wyjeżdżając swoimi nowiusieńkimi autkami wziętymi w leasing w każdy weekend myśląc ze jesteście panami dróg.



A Ci za gotówkę rodzice kupili ?

bocian87

2015-03-12, 17:30
ja pie**ole, wiedzialem że zaraz znajdą sie bezmózgi broniące bezmózga z filmiku.

powiem krótko : ch*j mnie to obchodzi, że nie macie gdzie driftować. Jebie mnie to bardziej niż zeszłoroczna zima.

To że ja uwielbiam strzelać z broni znaczy że mam to robić na ulicy bo na strzelnicę mam za daleko/nie stać mnie ? tępe gimnazjalskie sp***oliny i ich argumenty. Jak można być tak sp***olonym by uważać że skoro się coś lubi robić to można łamać prawo by to robić. Skoro tak uważacie to ja jestem za legalizacją pedofilii by wasz ojciec mógł już bez obaw r*chać was w dupska. Przecież on też to kocha robić (wy pewnie też) więc czemu mu tego zabraniać.

BTW:
Tak latałem sobie bokiem w 530d kumpla i fajne ale mnie to nie kręci i ch*j i nie robiliśmy tego k***a na drodze publicznej.

W swoim mam benzyne 2,5t 210km więc to nie h*jdaj jak ktoś wyżej sugerował.

btnx

2015-03-12, 20:22
widze ze kolege bociana pizgajacego co rano do biedry na kase swoim golfem mk2 boli sraka az milom piwo dla Pana w bmce

PatrykRR

2015-03-12, 20:46
bocian87
jebią mnie twoje smutki

wojtek95do

2015-03-12, 21:17
Miasto to Ostrowiec Świętokrzyski. Było głośno o tym mieście na sadolu, bo dzieci zabiły matkę egzorcyzmami czy coś :D

bocianoff

2015-03-12, 22:54
bocian87

Nie dość, że mi kawałek nicku podpie**oliłeś, to i wątek o strzelaniu z mego ostatniego komentarza też chapnąłeś. Nieładnie.

bocian87

2015-03-13, 08:49
bocianoff napisał/a:

bocian87

Nie dość, że mi kawałek nicku podpie**oliłeś, to i wątek o strzelaniu z mego ostatniego komentarza też chapnąłeś. Nieładnie.



Proponuję przeczytać 5 komentarz do tego tematu...
A co do nicku to zobacz sobie kto jest starszy i kto się wcześniej zarejestrował zanim rzucisz takie hasło. Jak widzisz nie mam tej ksywy od wczoraj.

tranzystor

2015-03-13, 19:48
Stuku napisał/a:



Idąc Twoim tokiem myślenia, skoro u mnie w mieście nie mam strzelnicy, w ramach popisania się umiejętnościami wyjdę postrzelać na ulice. Będzie to dobry apel o budowę strzelnicy na mieście :)


bocianoff napisał/a:

Wy debile. Gdyby moją pasją było strzelanie, a strzelnice byłyby zamykane to co? Miałbym wychodzić z karabinem o 3ciej w nocy i napie**alać do znaków? Przecież nikogo nie ma, wszyscy śpią, dzieci nie biegają, można rozwijać pasję. BA! Trzeba. Bo mi strzelnice pozamykali, gnoje jedne.



Mógłbyś pójść swoim tokiem "myślenia" i wysadzić się w powietrze na jakimś pustym poligonie w ramach apelu o budowę pracowni dla pirotechników amatorów. Przynajmniej na coś się twoje życie przyda.

bocianoff

2015-03-13, 20:52
bocian87 napisał/a:



Proponuję przeczytać 5 komentarz do tego tematu...
A co do nicku to zobacz sobie kto jest starszy i kto się wcześniej zarejestrował zanim rzucisz takie hasło. Jak widzisz nie mam tej ksywy od wczoraj.



ktoś tu chyba nie złapał ironii.

Stuku

2015-03-14, 00:10
tranzystor napisał/a:




Mógłbyś pójść swoim tokiem "myślenia" i wysadzić się w powietrze na jakimś pustym poligonie w ramach apelu o budowę pracowni dla pirotechników amatorów. Przynajmniej na coś się twoje życie przyda.



:metalhead: zajebisty jesteś :D