18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BMW 540 Need for drive'' Poland Street Drift"

PatrykRR • 2015-03-11, 14:17

Popis umiejętności kierowcy, a jednocześnie apel o nie zamykanie torów oraz ich budowę.

mamut360

2015-03-12, 00:19
10x razy bezpieczniej czuję się jak taki "idiota" kręci w okół mnie bączki, niż jak widzę że w promieniu 2km ode mnie pojawiła się babcia w Seicento, która sama nie wie po co wsiadła w samochód.

PatrykRR

2015-03-12, 00:22
@gwindak
jesteś przyj***ny jak papa do dachu

jehehej

2015-03-12, 00:42
@NoFuk
A to w nocy i przy pustych ulicach nie trzeba przestrzegać przepisów ruchu? Dodatkowo ch*j normalnych ludzi to obchodzi, że ten pan nie ma gdzie driftować...

SharpSe

2015-03-12, 00:49
PatrykRR napisał/a:

@gwindak
jesteś przyj***ny jak papa do dachu



Leszczyku już teraz wiem z kim mam do czynienia. Mało warty, bez pieniedzy, bez przyszłości, chyba że tata rzuci. Typowy wsiór z pod wawy.

PatrykRR

2015-03-12, 00:56
@gwindak
tak sobie codziennie rano powtarzasz gdy patrzysz w lustro?
wzruszyła mnie twoja historia

SharpSe

2015-03-12, 01:07
PatrykRR napisał/a:

@gwindak
tak sobie codziennie rano powtarzasz gdy patrzysz w lustro?
wzruszyła mnie twoja historia



Wieśniaku powtarzam ci że to co robisz jest złe. W twoich genach jest zakodowane coś innego i nie nauczę cie tego i nawet twój Tata cie nie nauczy. Po prostu jesteście genetycznie zj***ni. Modlę się do Boga żeby spotkać takich zjebów jak was na drodze. Kosa w żebra obiecana.

prawda

2015-03-12, 02:26
no tak nie jest to wasze 1.9 tdi passarati ktore miesza tylko na sniegu wiec bol dupy jak najbardziej uzasadniony

Stuku

2015-03-12, 06:45
PatrykRR napisał/a:


Popis umiejętności kierowcy, a jednocześnie apel o nie zamykanie torów oraz ich budowę.



Idąc Twoim tokiem myślenia, skoro u mnie w mieście nie mam strzelnicy, w ramach popisania się umiejętnościami wyjdę postrzelać na ulice. Będzie to dobry apel o budowę strzelnicy na mieście :)

Mateuszeek

2015-03-12, 07:51
bocian87 napisał/a:



Raczej pokaz totalnego dysmózgowia i kolejny dowód na to, że bezmyślny buc w starej bem'ce zawsze będzie bezmyślnym bucem.



... i wcale się nie mylą.

Dla takich ludzi to tylko pavulon x2 dla pewności.
Szkoda że nie widać rejestracji żeby udupić tego ciecia za kierownicą ale dla chcącego nic... wystarczy przejrzeć monitoring ze stacji benzynowej, policja na pewno rozpozna że to z ich miasta, stację też znajdą a wtedy się już dojdzie do tego co to za zjeb prowadził.

Na koniec życzę rozj***nia się na pierwszym drzewie (byle nie na latarni bo za jej naprawę jeszcze będziemy przez takiego cwe*a płacić wszyscy jako podatnicy jak zdechnie w wypadku).



Przestań człowieku, jesteś śmieszny na maxa. Żeby przy takiej prędkości postawić auto bokiem trzeba mieć jaja wielkości arbuzów. Nigdy pewnie nie latałeś bokiem to nie zrozumiesz, nie zrozumiesz też jak łatwo można to pokochać. Jak Cię tak ten filmik boli to spieprzaj do ogródka kosić trawę swoim czerwonym v8, bo może to max Twoich umiejętności :) Nie pozdrawiam. ^^

assburger

2015-03-12, 08:39
Jutro idę do jakieś galerii handlowej strzelać do ruchomych celów, to będzie mój protest przeciwko zbyt małej ilości strzelnic w Polsce.

Mateuszeek napisał/a:



Przestań człowieku, jesteś śmieszny na maxa. Żeby przy takiej prędkości postawić auto bokiem trzeba mieć jaja wielkości arbuzów. Nigdy pewnie nie latałeś bokiem to nie zrozumiesz, nie zrozumiesz też jak łatwo można to pokochać. Jak Cię tak ten filmik boli to spieprzaj do ogródka kosić trawę swoim czerwonym v8, bo może to max Twoich umiejętności :) Nie pozdrawiam. ^^



Ja v8 nie mam, ale ponad 200 konne r6 w e36 tak. I wciąż uważam, że typ z filmiku jest maksymalnym kretynem i przez takich jak on naprawdę dobre i dające mnóstwo frajdy z jazdy auta mają zj***ną opinię wśród ogółu (nie to, żeby mnie to jakoś bardzo ruszało).

zulpl

2015-03-12, 09:21
Troche mi sie chce rzygac jak czytam te komentarze , chyba wam sie chlopcy portale pomylily
Wszyscy na sadisticu jezdza w 100 procentach wg przepisow ,nie kradna oprogramowania filmow i nnie wala konia ,moze czas na sadistic zlot pod kosciolem .
Nadgarstki polamane .

DaKuz

2015-03-12, 09:58
@bocian87 O inteligentny. A gdzie teraz w niektórych miastach można się pościągać jak tory pozamykane bo takie sp***oliny jak ty pokupowały mieszkania przy torze i awanturują się bo za głośno. Idź filmować ludzi nad Wisłą jak piją i dzwoń na psy frajerku.

bocianoff

2015-03-12, 11:45
No k***a, kretynizm w czystej postaci. Mieszkam w mniejszej miejscowości i tu ostatnio również nastała moda na bycie infantylnym idiotą. Pokupowali sobie jeden z drugim stare, zdezelowane BMW i napie**alają bączki, ewentualnie ślizgają się bokiem, ale tylko jak jest śnieg bo inaczej nie potrafią. Co w tym jest, k***A, fajnego? CO? Zagrożenie + j***ny hałas silnika, który brzmi jakby miało go zaraz rozj***ć od środka. Co z tymi ludźmi..

firlejak

2015-03-12, 12:02
Dobrze daje, bmw 540 zajebiste auto. To bmw 100x lepsze niż nowe golfy polówki i reszta klekotów.

bombel1905

2015-03-12, 12:17
Wszyscy co hejtują ten filmik to pewnie barany co jeżdżą całe życie lewym pasem 50 km/h co jest bardziej niebezpieczne niż jazda tego gościa w tym filmiku. ch*j wam w dupę, tak wiem że to lubicie. Każdym ma jakąś pasję, więc nie odpie**ol się od czyjejś. Zamykanie torów lub ich brak uniemożliwia takim osobą trenowanie i rozwijanie umiejętności w bezpiecznych warunkach z dala od niedzielnych kierowców. Tak bo to wy stanowicie zagrożenie na drodze wyjeżdżając swoimi nowiusieńkimi autkami wziętymi w leasing w każdy weekend myśląc ze jesteście panami dróg. Żal wam dupy ściska że gość potrafi latać bokiem bo wy tak nawet w Need for Speed nie umiecie.