18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Blondynka na placu zabaw

CrazyEdek • 2022-05-19, 11:32
Pokazuje jak.


jomjest

2022-05-20, 09:18
Ktoś by ją dobrze wyr*chał to by nie miała ochoty na takie akcje

Miecz

2022-05-20, 11:37
Policeman napisał/a:

Gdzieś tam chyba majaczy amerykańska flaga w tle. To, że amerykanki to maciory - mit w ch*j, może jakieś miejskie potworzyce po 30-tce czy 40-tce. Koleżanka studiowała tam kilka lat, wrzucała relacje, wszystkie dziewczyny na uczelni albo biegają albo grają w piłkę nożną albo pływają, albo siatkówka, softball czy inne takie, każda widać, że wysportowana. I ok, rozumiem, że wiele biedoty, czarnej patologi i białych śmieci żre okropne żarcie i wyglądają jak gówno, ale ludzie z klasy średniej już jednak prowadzą zdrowy tryb życia.
Co innego w Polsce, każda dziewczyna to paralityk, jakiś mały odsetek chodzi na siłownię, biega, coś tam trenuje, a tak do 20-któregoś roku życia to zwykłe kaleki i pierdoły. A otyłych młodych dziewczyn w ch*j, są takie "nawet-nawet", a i tak jak się człowiek przyjrzy to z tych "luźniejszych" ubrań wystaje jednak kałdun albo 2/3 podbródki.
Destylat: r*chałbym



Niestety, staruchy 20 lat i więcej w 73% mają nadwagę, 41% są już otyłe:
- Percent of adults aged 20 and over with obesity: 41.9% (2017-March 2020)
- Percent of adults aged 20 and over with overweight, including obesity: 73.6% (2017-2018)

https://www.cdc.gov/nchs/fastats/obesity-overweight.htm

A to wszystko zanim zaczęły się obżerać na pandemii.


djpyza

2022-05-20, 20:01
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Ja pie**ole, k***a, do ch*ja, weźcie załóżcie sobie "Sadistic kids" albo przynajmniej nie piszcie nic tu, k***a zażenowanie takie, że aż zęby bolą, ała k***a idę na spacer po pokoju.



czym się idioto amebo umysłowa tak zażenowałeś że jesteś tak jebnięty że ustawa nie przewiduję ?