18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Blondynka na placu zabaw

CrazyEdek • 2022-05-19, 11:32
Pokazuje jak.


zwierzak30

2022-05-19, 12:22
CrazyEdek napisał/a:

Pokazuje jak.



Jak,-potrafi się bawić,robi szpagat,jebnąć na plecy?
Co autor miał na myśli? Bo nie wiem na co zwrócić uwagę. :mrgreen:

iggiamakim

2022-05-19, 13:28
Tępa dzida! Widać, że za gówniaka tylko pies się z nią bawił i to dopiero jak matka zawiesiła jej kiełbasę na szyję!!!! :-) ))

baronturbina

2022-05-19, 14:27
iggiamakim napisał/a:

Tępa dzida! Widać, że za gówniaka tylko pies się z nią bawił i to dopiero jak matka zawiesiła jej kiełbasę na szyję!!!! ))


Doskonały żart. Uśmiałem się jak w 89. Mam coś podobnego.


djpyza

2022-05-19, 14:57
baronturbina napisał/a:

Doskonały żart. Uśmiałem się jak w 89. Mam coś podobnego.



ale gówno jprdl xD jaki właściciel takie wrzutki !

marcino_zly

2022-05-19, 16:27
Tera pałą w łeb i wyr*chać

zwierzak30

2022-05-19, 17:33
Jarosławkaczyński napisał/a:

Cipsko bym jej wylizał i stopy



Ty się jarek weź wreszcie za tego tfuska i gierzdorf. A nie tylko lizanie dupeczek ci w głowie. k***a.

Herhard

2022-05-19, 18:30
Do r*chania fajna,do życia z nią absolutnie nie.

Matioss

2022-05-19, 19:01
I to zbliżenie z nadzieją, że uchyli kawałek dupska :D

Policeman

2022-05-19, 20:41
Gdzieś tam chyba majaczy amerykańska flaga w tle. To, że amerykanki to maciory - mit w ch*j, może jakieś miejskie potworzyce po 30-tce czy 40-tce. Koleżanka studiowała tam kilka lat, wrzucała relacje, wszystkie dziewczyny na uczelni albo biegają albo grają w piłkę nożną albo pływają, albo siatkówka, softball czy inne takie, każda widać, że wysportowana. I ok, rozumiem, że wiele biedoty, czarnej patologi i białych śmieci żre okropne żarcie i wyglądają jak gówno, ale ludzie z klasy średniej już jednak prowadzą zdrowy tryb życia.

Co innego w Polsce, każda dziewczyna to paralityk, jakiś mały odsetek chodzi na siłownię, biega, coś tam trenuje, a tak do 20-któregoś roku życia to zwykłe kaleki i pierdoły. A otyłych młodych dziewczyn w ch*j, są takie "nawet-nawet", a i tak jak się człowiek przyjrzy to z tych "luźniejszych" ubrań wystaje jednak kałdun albo 2/3 podbródki.

Destylat: r*chałbym

ritu4l

2022-05-19, 21:02
Policeman napisał/a:

Gdzieś tam chyba majaczy amerykańska flaga w tle. To, że amerykanki to maciory - mit w ch*j, może jakieś miejskie potworzyce po 30-tce czy 40-tce. Koleżanka studiowała tam kilka lat, wrzucała relacje, wszystkie dziewczyny na uczelni albo biegają albo grają w piłkę nożną albo pływają, albo siatkówka, softball czy inne takie, każda widać, że wysportowana. I ok, rozumiem, że wiele biedoty, czarnej patologi i białych śmieci żre okropne żarcie i wyglądają jak gówno, ale ludzie z klasy średniej już jednak prowadzą zdrowy tryb życia.
Co innego w Polsce, każda dziewczyna to paralityk, jakiś mały odsetek chodzi na siłownię, biega, coś tam trenuje, a tak do 20-któregoś roku życia to zwykłe kaleki i pierdoły. A otyłych młodych dziewczyn w ch*j, są takie "nawet-nawet", a i tak jak się człowiek przyjrzy to z tych "luźniejszych" ubrań wystaje jednak kałdun albo 2/3 podbródki.
Destylat: r*chałbym



To wiadomo, że na uczelni jest jakieś wychowanie fizyczne i większości kobiet nie zdąży się jeszcze zamaciorzyć bo jak pisałeś mają do 20 lat, bo to uczelnie. Ale później nie wygląda to już tak kolorowo, stany z taką powierzchnią mają największy odsetek chodzących (albo już zakotwiczonych do łóżka) hamburgerów i to nie żaden mit.

A z destylatów to ja łychę wolę.

Prof._Kot_Budd

2022-05-20, 00:11
iggiamakim napisał/a:

Tępa dzida! Widać, że za gówniaka tylko pies się z nią bawił i to dopiero jak matka zawiesiła jej kiełbasę na szyję!!!! ))



djpyza napisał/a:

ale gówno jprdl xD jaki właściciel takie wrzutki !



Ja pie**ole, k***a, do ch*ja, weźcie załóżcie sobie "Sadistic kids" albo przynajmniej nie piszcie nic tu, k***a zażenowanie takie, że aż zęby bolą, ała k***a idę na spacer po pokoju.

squach

2022-05-20, 08:31
k***a, panowie, panooowieeee... Kamerzysta zrobił zbliżenie na dupę w nadziei na okazanie pieroga, dupy. Chciał dobrze, a Wy napie**alacie o jakichś maciorach.