18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BLM w Reprezentacji kobiecej USA

T3RMINATOR • 2021-01-05, 01:18
Dumne dwie amerykanki nie ugieły się przed tym porażeniem mózgowym. Ciekawe kiedy wydalenie z drużyny narodowej?


Noside

2021-01-05, 22:50
Przed taką to ja bym klęknął. A potem ona by mogła przede mną klękać.
Dobra, już się odprowadzam do swojego przegranego życia.

Jokerd

2021-01-06, 02:16
Kortez, zajebiscie sam sie orasz. Moglbym w sumie nic nie dodawac ale cos powiem.
Ja tylko napisalem co mysle o klekaniu, ty mi wyjezdzasz o jakims udawaniu zycia zgodnie z jakimis zasadami i zaklamaniu...mowisz ze klecze bo mamusia nauczyla... no i nauczyla, nie jest to dla mnie ujmą ze mam szacunek do takich rzeczy.... a Ty tymczasem swojej babie przyrzekales przed bogiem w ktorego nie wierzysz, przy ludziach ktorymi gardzisz, w miejscu z ktorego drwisz i w ogole to niezgodne z Twoimi przekonaniami. Ale poleciales do kosciola bo inaczej by cie w p*zdę kopnęła i kto inny by ją posuwał

Kortens

2021-01-06, 02:17
No cóż, próbowałem, nie dociera. Klękajcie sobie przed niewidzialnym przyjacielem ile chcecie, dla siebie, dla rodziny dla kogokolwiek. Tylko nie tłumaczcie w swoich małych główkach ch*jowych występków tym że będzie wybaczone i że wiara wystarcza aby być dobrym człowiekiem. Po pierwsze trzeba zadbać o rodzinę, po drugie o to żeby nie krzywdzić drugiego człowieka, jakąkolwiek ideologią to sobie robicie to róbcie. Nie szukajcie w Bogu wybaczenia tylko szukajcie sobie w nim porady jak być dobrym człowiekiem. Ja znajduje to gdzie indziej. Tym czasem nara pato-katole, ja się wyłączam z tej dyskusji wzajemnego poklepywania się po plecach xD

Edit: Po dodaniu zauważyłem że Jokerd mi jeszcze odpisał. Nie napisałem że gardzę tymi ludźmi nigdzie, więc nie dopowiadaj sobie. I zrozum że doczepiłem się tego że klękać to można przed Bogiem. To jest ta hipokryzja o której mówię. Bóg ma w dupie czy przed nim klękasz czy nie, nie wybaczy Ci złych rzeczy, nie pomoże w niczym. Jak klękasz przed Bogiem dla innego człowieka, bo mu na tym zależy mam to w dupie. Jak klękasz przed Bogiem dla siebie żyj zgodnie z zasadami które są przeznaczone dla tych co klękają przed Bogiem dla siebie. No ja jaśniej tego nie wytłumaczę

djted

2021-01-06, 02:37
Na hymnie klekać to juz przeginka k***a....

Tr...........ty

2021-01-06, 17:56
Ciekawe czy już zostały wykluczone z reprezentacji za rasizm

kalikuxy

2021-01-07, 23:08
myślę że taki blm zabił im członka rodziny lub coś w tym stylu, dlatego nie klękają

i

2021-01-29, 11:24
Nie ma juz ich w reprezentacji.