18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bliskie spotkanie z tramwajem

marcosmark • 2013-11-13, 20:49
Jeden z poznańskich motorniczych wrzuca w internet filmiki z kamer zamontowanych w tramwajach. Pokazuje zachowania kierowców i pieszych igrających z kilkunastotonowymi tramwajami.
W tym filmiku przedstawił jak kierowcy zaoszczędzają czas.

Tytułowa akcja od 0:50
Motorniczy nie miał najmniejszych szans na wyhamowanie no i wyrwał chwasta :lodowka: losy kierowcy nie są mi znane



Jak było to chyba ktoś dał tagi z dupy :sraczka:

BongMan

2013-11-13, 20:55
Przy uderzeniu odgłos jakby puszkę po piwie zgniótł :D

nowynick

2013-11-13, 21:08
zastanawia mnie historia tramwajów po środku ulicy. Ktoś ostro naj***ny musiał kiedyś stwierdzić na ch*j mają jeździć z boku ulicy jak mogą samym środkiem a reszta przyklasnęła? Kim był ten wizjoner, że wiedział że za kilkadziesiąt lat ucieszy oczy paru sadoli?

gg06

2013-11-13, 21:14
Równie dobrze kierowca mógł nie zauważyć tego tramwaju i tyle

regal

2013-11-13, 21:23
kkndkkndkknd napisał/a:

zastanawia mnie historia tramwajów po środku ulicy. Ktoś ostro naj***ny musiał kiedyś stwierdzić na ch*j mają jeździć z boku ulicy jak mogą samym środkiem a reszta przyklasnęła? Kim był ten wizjoner, że wiedział że za kilkadziesiąt lat ucieszy oczy paru sadoli?



A mnie zastanawia po co w ogóle jeżdzą po ulicy skoro mogliby zrobić tory nad ulicą...

Sakuto

2013-11-13, 21:27
tak sie sklada ze po poznaniu czesto smigam, i trampki sa, zaraz za zlotowami, najgorszymi uczestnikami ruchu. jadac wlasnie takim pojazdem powinni szczegolnie zwracac uwage na innych a robia dokladnie przeciwnie. jazda na czerwonym ( to naprawde poznym czerwonym, nie chodzi tu o droge hamowania) jest nagminne. co wiecej, s.p. znajomy motorniczy, sam mi opowiadal ze jak widzial niejednokrotnie ze ktos lamiac przepisy ladowal mu sie na tory, to specjalnie nie hamowal. pisze jako kierowca majacy pare ladnych nagran z wlasnej bryki, a nie jako pasazer, bo ci pewnie maja im jeszcze wiecej do zarzucenia.

dogip

2013-11-13, 22:25
j***łbym te bluesreeny itp. Polecam oglądać tak od 0:52. Ale - ale to już było.

brontok

2013-11-13, 22:25
Bez kitu, PIĘKNE! Chyba ten dźwięk ustawię sobie jako sygnał sms :D

Camel_06

2013-11-13, 22:35
Parę razy sam o mało się nie wdupiłem samochodem pod tramwaj. U nas jakieś k***a niewidoczne te tramwaje są, gorzej niż motocykliści.

Hasky128

2013-11-14, 12:08
Torowiska prowadzone są zazwyczaj środkiem drogi, bo po pierwsze można wtedy parkować przy krawężniku,a po drugie łatwiej i bezpieczniej zrobić lewoskręt tramwajem ze środka krzyżówki niż jej prawej strony. Taka moja imaginacja.

Bluzgowy

2013-11-14, 12:57
Najwidoczniej w Warszawie motorniczy są lepiej przeszkoleni i prawie zawsze jak widzą samochód z włączonym kierunkowskazem to dzwonią....

Student_z_Tomaszowa

2013-11-14, 13:00
Szkoda mi tych ludzi w tramwaju. Jak się nie mieli czego zlapac to mogli nieźle sie poobijac (wiem z doswiadczenia)

spiderbdg

2013-11-14, 13:05
w Bydgoszczy kierowcy autobusów/tramwajów też lubią zaoszczędzić trochę czasu,
na kilku skrzyżowaniach z osobną przeznaczoną dla nich sygnalizacją świetlną przejeżdżają na czerwonym (poziomej kresce) szczególnie na rondzie grunwaldzkim i ulicy szubińskiej..