18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bliskie spotkanie z tramwajem

marcosmark • 2013-11-13, 20:49
Jeden z poznańskich motorniczych wrzuca w internet filmiki z kamer zamontowanych w tramwajach. Pokazuje zachowania kierowców i pieszych igrających z kilkunastotonowymi tramwajami.
W tym filmiku przedstawił jak kierowcy zaoszczędzają czas.

Tytułowa akcja od 0:50
Motorniczy nie miał najmniejszych szans na wyhamowanie no i wyrwał chwasta :lodowka: losy kierowcy nie są mi znane



Jak było to chyba ktoś dał tagi z dupy :sraczka:

Nomercyy

2013-11-14, 13:05
Jak dzik w sosnę.

PartizantPń

2013-11-14, 13:23
To jest na Łazarzu, a jak ktoś kiedyś nawijał...

NA ŁAZARSKIM REJONIE, NIE JEST KOLOROWO !

Promek

2013-11-14, 14:22
I prawidlowo. Jestes debilem, nie masz 20 sek. zeby rozejrzec sie na boki, jezdzisz na pamiec? Trac auto i czasem zdrowie moze to cie czegos nauczy.

makabrax

2013-11-14, 15:24
kkndkkndkknd napisał/a:

zastanawia mnie historia tramwajów po środku ulicy. Ktoś ostro naj***ny musiał kiedyś stwierdzić na ch*j mają jeździć z boku ulicy jak mogą samym środkiem a reszta przyklasnęła?



już za czasów tramwaju ciągniętego przez konie tory były wytyczane środkiem ulicy, z tego prostego powodu że nawet wtedy już zjeby parkowali bryczkami czy powozami przy krawężniku, ewentualnie przy krawężnikach, czy na skraju chodników ustawiali się drobni handlarze, z tego właśnie powodu wybrano środek ulicy aby miał swobodny przejazd

zarazor

2013-11-14, 16:23
Zajebisty pomysł z tym tekstem w 0:50 o "zaoszczędzeniu czasu".
Ktoś tam wyżej nie załapał, chyba więc mu objaśnię: tak jak ten kierowca chciał zyskać kilka sekund, tak przewijając filmik do 0:52 zyskujesz kilka sekund.

JellowPL

2013-11-15, 10:25
kkndkkndkknd napisał/a:

zastanawia mnie historia tramwajów po środku ulicy. Ktoś ostro naj***ny musiał kiedyś stwierdzić na ch*j mają jeździć z boku ulicy jak mogą samym środkiem a reszta przyklasnęła? Kim był ten wizjoner, że wiedział że za kilkadziesiąt lat ucieszy oczy paru sadoli?


Tory na środku ulicy są po to, żeby samochody mogły parkować na poboczu.