18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Black Lives Matter

freaky • 2020-06-16, 22:37
Szkoda, bo Redzi zapowiadali się dobrze. Za to ich konkurencja nie chędoży się w tańcu i pokazała ile znaczy dla nich Black Lives...
tyle co węgiel :amused:




Ale po tym, co dziś odwalili z logiem, przelała się czara goryczy.
spoiler

alucard321

2020-06-17, 09:52
DoctorRzepa napisał/a:

Tak się wszyscy zesraliście z tego powodu, że pewnie im na złość będziecie przechodzić Wiedźmina tyłem do przodu.



Nie. Piracili ich gry na potęgę.

parolpl

2020-06-17, 09:54
@mam_racje
Z logiem Ubi jest podobnie.
Widać kto decyduje o czym...

Miles87

2020-06-17, 10:06
Bardzo mi się podoba nastawienie CD Project które w ostatnich dniach udowadnia że pod każdym względem jest międzynarodową potęgą a nie podkarpackim janusz-softem. Dodatkowo ból dupy prawicowych podludzi cieszy niesamowicie. Szmaty które wspierają bosaka (3% poparcia jeżeli badanie nie jest przeprowadzone w gimnazjum) opowiadają o upadku firmy :D Brawo CD Project!!

~żułw

2020-06-17, 10:06
Najlepsze, że ktoś napisał pod tym komentarz "all lives matter" to ukryli
poj***ło im się trochę w główce

gad44

2020-06-17, 10:26
No to ten, życzę powodzenia w bojkotowaniu CD Projekt. Jednak pamiętajcie, że dobrze jest być konsekwentnymi w swoich działaniach. Gdybyście się zastanawiali jakich firm warto unikać - mała ściąga ode mnie xD


LB...........BZ

2020-06-17, 10:34
Kurde naprawdę szkoda. Chciałem kupic ich gre ale za taka akcje to walich ich. Pewnie liczba osob która to zbojkotuje nie odbije sie mocno na sprzedazy ale zasady to zasady. Torent poleci jak noz w maslo.

Insaner

2020-06-17, 10:42
Belweder napisał/a:

CD projekt wyskoczył z tym BLM jak Gillette swego czasu na "bad white males". Jak się im kaska w kieszeni zacznie niezgadzać to zmienią zdanie ze swoimi teoriami i wpie**alaniem się tam, gdzie nie ich miejsce. Niech się lepiej zajmą tym czym mają, czyli robieniem gier.



Wręcz przeciwnie, robią to dla kasy. Każda z takich korporacji ma głęboko gdzieś to czy czyjeś prawa są łamane czy nie - liczą się słupki w excelu z zyskiem. Podobne podejście mają politycy, którzy wcale nie wyrażają swojego zdania tylko jadą na różnego rodzaju sondażach i straszą akurat tym, czego boi się większa część wyborców.
Zwykła, zimna kalkulacja, ale jak widać niektórzy podchodzą do tego emocjonalnie i naiwnie jak 12 letnie dzieci.

W zależności od trendu, jeśli w danej chwili z 70% klientów to usatysfakcjonuje a 30% nie - zaczną sygnować swoje produkty tęczowym logo. Nikogo nie będą obchodziły krzyki i marudzenia dzieciaków stanowiących mniejszość klientów. Jeśli nastroje społeczne się obrócą o 180 stopni , to zapewniam że dokładnie te same osoby które wstawiły tęczę czy napisy BLM - jutro zmienią logo na jakieś "White Power" i ogłoszą rozpoczęcie prac nad symulatorem Ku Klux Klanu...

Zezrox987

2020-06-17, 10:54
Miles87 napisał/a:

Bardzo mi się podoba nastawienie CD Project które w ostatnich dniach udowadnia że pod każdym względem jest międzynarodową potęgą a nie podkarpackim janusz-softem. Dodatkowo ból dupy prawicowych podludzi cieszy niesamowicie. Szmaty które wspierają bosaka (3% poparcia jeżeli badanie nie jest przeprowadzone w gimnazjum) opowiadają o upadku firmy Brawo CD Project!!



Oszołomie nawet nie wiesz jak ta firma się nazywa, którą komentujesz. Za pewne z polityką jest tak samo. Obstawiam, że nawet nie wiesz kto jest kim w polityce :D

Cryo

2020-06-17, 11:09
CD Project to korpo jak każde. Zjedliby własną kupę, gdyby miało im to dostarczyć więcej szumu.


LB...........BZ

2020-06-17, 13:15
Zezrox987 napisał/a:

Oszołomie nawet nie wiesz jak ta firma się nazywa, którą komentujesz. Za pewne z polityką jest tak samo. Obstawiam, że nawet nie wiesz kto jest kim w polityce


Najlepsze jest to, że pewnie masz 100% racji :D Jesli ktos szuka faktow i logiki w polityce na pewno by tak nie napisal :D

Miles87

2020-06-17, 13:23
Nie zezrox tylko zero bardziej do ciebie polaczku pasuje :D Ból dupy śmiecia cieszy mnie bardzo :D

Esccax

2020-06-17, 13:47
Ojej, to CD będzie miało problem że paru zjebów nie kupi ich gry.
Jak zwykle nasi patrioci wspierają polskich producentów;D

Gilera1231

2020-06-17, 13:47
Zwykły marketing który się sprzedaje.

th...........er

2020-06-17, 14:21
Jak się prawiczki zesrali xD

URAGE

2020-06-17, 14:57
k***a jaki ból dupy u was ludzie xD Redzi, tak jak 99% marek po prostu poczynili kroki marketingowe. USA jest dla nich większytm rynkiem zbuty niż rodzima cebulandia, w której 70% odbiorców i tak weźmie gry z torentów. Wszyscy mają wyj***ne w te BLMy i elgebete, ale jakby nie pokazali tej solidarności z "biednymi i uciśnionymi mniejszościami" to zaszkodziłoby im bardziej niż zmiana logo na tęczowe. Płaczcie dalej, pewnie i tak większość z was nie kupiłaby tej gry.