18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Black Lives Matter

freaky • 2020-06-16, 22:37
Szkoda, bo Redzi zapowiadali się dobrze. Za to ich konkurencja nie chędoży się w tańcu i pokazała ile znaczy dla nich Black Lives...
tyle co węgiel :amused:




Ale po tym, co dziś odwalili z logiem, przelała się czara goryczy.
spoiler

jebau

2020-06-16, 22:40
Nie będę miał żadnych skrupułów aby pobrać w takim razie grę

Żartuje. Już wcześniej nie miałem zamiaru za nią płacić

DzidaZawodnik

2020-06-16, 23:00
Kupując produkty takich firm, abonament Netflixa, żeby pooglądać jakiś serial z dziewczyną aktymnie finansujesz ideologie, które powoli odbierają ci wszystko i zrobią z ciebie posłusznego niewolnika, z jedynym prawem do zamknięcia mordy.

Belweder

2020-06-16, 23:02
CD projekt wyskoczył z tym BLM jak Gillette swego czasu na "bad white males". Jak się im kaska w kieszeni zacznie niezgadzać to zmienią zdanie ze swoimi teoriami i wpie**alaniem się tam, gdzie nie ich miejsce. Niech się lepiej zajmą tym czym mają, czyli robieniem gier.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-06-16, 23:06
No k***a....
Nie ma mowy, bym kupił ich grę. Niech sp***alają.


Bo nie gram w gry... ostatnio grałem 20 lat temu w sapera. ;)

Kosiara47

2020-06-16, 23:31
Za to co odj***li z logiem to nie lecą jak czarny w przepaść :evil:

Eknen

2020-06-16, 23:56
Wszystkim odpie**ala, ale najgorsze przed nami . Poprawność polityczna jest już groteskowa, a będzie jeszcze gorzej. Jakiś dziennikarz zawieszony za wypowiedź, że każde życie się liczy , profesor uniwersytetu zawieszony, bo odmówił czarnym studentom przechodzącym traumę z powodu śmierci Floyda preferencyjnych warunków podczas egzaminu..... porobiło się

lucilla

2020-06-17, 00:21
A ja kupiłem Cyberpunk i czekam i wspieram Redow.

mam_racje

2020-06-17, 00:24
Cyberpunk? Tylko ze sklepu Torrent!
Zamiast za gry, biorą się za szekle Sorosa:

...ale przy Arabach już im brakło odwagi.

swampman

2020-06-17, 01:06
niech sie zajma produkcja gier, tym czym powinni i tym co najlepiej im wychodzi

nie wpie**alajcie sie w polityke ani w gowno ideologie patafiany. nikomu to nie jest do szczescia potrzebne.
niech chociaz swiat wirtualny i to co z nim zwiazane bedzie wolny od gowien swiata realnego.

tatko

2020-06-17, 01:21
pie**olone pedały. ch*j mnie obchodzi jakiś zastrzelony murzyn. Powinni całe to towarzystwo odj***ć. A ci obciągają murzynom, ale u brudasów to już tacy odważni nie są. Mam.nadzieję, że popłyną z kasa z ten żałosny numer. ch*j w dupę cd-projekt. Lubią to.

IOI

2020-06-17, 08:10
serio murzyni sa tak wazna grupa docelowa ich produktow ze warto stracic tylu uczciwych ludzi ktorzy by kupili ta gre?

Noside

2020-06-17, 08:17
Belweder napisał/a:

CD projekt wyskoczył z tym BLM jak Gillette swego czasu na "bad white males". Jak się im kaska w kieszeni zacznie niezgadzać to zmienią zdanie ze swoimi teoriami i wpie**alaniem się tam, gdzie nie ich miejsce. Niech się lepiej zajmą tym czym mają, czyli robieniem gier.



Są już na takim poziomie viral marketingu, że wyłącznie takimi postami są w stanie go rozwijać.
CDR już dawno poszło w złym kierunku, a trendy pokazują, że jednak na tym zarobią.

gerto44

2020-06-17, 09:00
CD Project z pewnością upadnie bo polaki robaki nie kupią gierki.

DoctorRzepa

2020-06-17, 09:20
Tak się wszyscy zesraliście z tego powodu, że pewnie im na złość będziecie przechodzić Wiedźmina tyłem do przodu.