18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BJJB "AdBuster" wszystko o diecie fightera

nw4d • 2013-03-11, 21:49
Blondyna układa dietę

lolo555

2013-03-14, 17:15
ja pie**olę, nigdy za mięśniaka się nie uważałem, parę ładnych lat uprawiałem sport (piła nożna) więc nie siłowo, teraz troszkę biegam. ale koleś co zaprezentował po zdjęciu koszulki toż to k***a jakieś wklęsłoklacie lub klatowsklęcie, noż w dupę waląc 10 browarów tygodniowo wyglądam przy nim jak bolo young.

ps 180 cm, jakies 83 obecnie

ps 2 co on tak z dupy z reklam na karateko-kulturystę startuje???

mellvin

2013-03-14, 17:33
@up
wygrał konkurs youtube 'next up' na nowy kanał. jako jeden z dwóch Polaków (drugi to wasz ulubiony kucharz z pedalskim głosem)

dajerym

2013-03-14, 17:55
znawcy k***a sami widzę... co jeden to większy mędrzec :D
adbusterowi sukcesów samych życzę, zanim się konkretnie wyrobi to chyba na 5/7 lat ma ten swój kanał :)

T-Will

2013-03-14, 18:10
lolo555 napisał/a:

ja pie**olę, nigdy za mięśniaka się nie uważałem, parę ładnych lat uprawiałem sport (piła nożna) więc nie siłowo, teraz troszkę biegam. ale koleś co zaprezentował po zdjęciu koszulki toż to k***a jakieś wklęsłoklacie lub klatowsklęcie, noż w dupę waląc 10 browarów tygodniowo wyglądam przy nim jak bolo young.

ps 180 cm, jakies 83 obecnie


Nie ma to jak naśmiewac się z czyjejś genetyki, w ch*j dojrzałe to jest...poziom gimnazjum.

Cy...........rg

2013-03-14, 18:19
Dla mnie to czysta reklama.

hrabia9933

2013-03-14, 18:23
po ch*j wrzucacie tu jego filmiki? wejdzcie lepiej na yt, nabijecie mu wyswietlen i koles zarobi na nastepnew filmiki a nie tutaj piwka zbieracie

babycow

2013-03-14, 18:48
Cytat:

virusotron, rudy na całe szczęście nie, 110kg przy 190cm też myślę że nie jest problemem. Więc źle ci się wydaje ;)


Pan na filmiku 188/80 i wyglada fajnie. Ty jestes gruby...

wo...........49

2013-03-14, 19:23
@babycow
Uświadom sobie fakt, że niektórzy dawno skończyli gimbazjum i mają trochę wzrostu oraz wagi. Więc oszczędź sobie swego pie**olenia. Jestem "większy" od osoby którą obrażasz i serio, ssiesz.

bezimienny90

2013-03-14, 20:41
śmiejecie się z genetyki ektomorfów? Ja nie mam takiej genetyki, trenuje już sporo czasu i raczej bliżej mi do szerokiego gościa przy 179cm/83kg i BF 20%. Za to Ekto jak nabierze kilka kg masy to wygląda bardzo dobrze i atletycznie - chuda talia, rozbudowana klata i plecy. Także nie marudzić tylko szamać kury :P

maxvolumePL

2013-03-14, 21:06
babycow, za grubego się nie uważam, na PEWNO r*cham 100x tyle co ty ( ile w ogóle coś w życiu zar*chałeś, może ewentualnie swoją mothercow, co można wnioskować po twoim nicku) i to nie byle jakie pasztety, tylko dobre młode foczki (jak już kiedyś pisałem, uroki pracy DJa) a co do "pana" na filmiku, to on ma z połowę węższe bary i plecy od moich, a co za tym idzie "masa" inaczej się rozkłada. A teraz zrób to, co powinieneś zrobić, ale z czystej kultury ci tego nie napiszę leszczyku ;)


Zxtbsw

2013-03-14, 22:50
maxvolume i tak pewnie jestes tlusta parowa, pozatym skoro z ciebie taki DJ to jaki masz nick na 4clubbers? a moze zapodaj jakies twoje sety? no chyba ze jestes "DJ" na wiejskich dyskach, to sory

leciptaszek

2013-03-14, 22:59
a blondina skasowała za wizytę jedną przynajmniej 100 zł :D . Wszystko zależy głównie od genów. ch*jowe jest żarcie w sklepach kasza gryczana przed zbiorem pryskana ruondupem, w wędlinach jest w ch*j mąki, skrobi ziemniaczanej, wody, substancji wzmacniających smak i zapach, hydrokoloidów i innych gówien które po opisaniu dokładniejszym wywołują wiele chorób m.in. alergie; masło robione jest z oleju palmowego, o innych gównach nie wspominając; żeby jeść nisko przetworzoną żywność trzeba sporo kasy wydać a przecież nikt nie będzie wpie**alał samych warzyw non stop które z takiej żywności są najtańsze gdzie i tak wiadomo że ładnie pędzone na opryskach i nawozach. Im tańsza żywność tym gorsza a później cieszycie się że wpie**alacie tanią mortadele drobiową w której odpadów takich w miarę jest z 17% gdzie reszta to mom tłuszcz skrobia i inne ch*jowe dodatki. Chcecie masy nabrać to wpieprzajcie własną świnkę bądź najlepiej krowę hodowaną do tego własne zboże takie jak owies, grykę, żyto, jęczmień. A jeszcze gorsze są te wszystkie gówna fit bo są odtłuszczane gdzie też potrzebujemy tłuszczu w naszej diecie a zastępowane cukrami takimi jak skrobia. Co do diet i zdrowego odżywiania to tylu ilu jest profesorów to tyle jest teorii i piramid zdrowego żywienia. Są przecież diety które składają się głównie z tłuszczu i też są sukcesy spore w takich dietach. Wk***iają mnie tacy dietetycy bo tak na prawdę gówno wiedzą i idą wyuczonymi schematami typu dużo wody by pobudzić metabolizm ale nie powiedzą jakiej a później taki kretyn pije kranówę przegotowaną bądź nie lub wodę najtańszą z biedronki lub lidla która potrafi odwodnić szybciej bo ma zbyt małą ilość minerałów albo co najwyżej powie że źródlaną a źródlana to jedno wielkie gówno albo wyliczą odpowiednio zbilansowane posiłki i że regularne. Nie jeden ogarnięty kulturysta ma więcej doświadczenia i wiedzy co do diety niż dietetycy. To co dietetyk ma na swoich studiach to szkoda gadać. Czasami za biurkiem w takiej poradni też są osoby po technologii żywności i żywienia człowieka a są to ludzie którzy ledwo co skończyli studia bo mają za małą wiedzę by próbować pracować w prawdziwym zawodzie jako technolog i wytwarzać wam wszystkim jeszcze bardziej gównianą żywność byście byli zachwyceni smakiem i zapachem :D

kubadarth

2013-03-14, 23:06
Teraz tylko czekać aż sterydy wrzuci, może poświęci jakiś odcinek o tym:) Teraz czekać aż go spuchniętego zobaczymy że ledwo na oczy widzieć będzie:P

Krychu1

2013-03-14, 23:31
maxvolumePL napisał/a:

virusotron, rudy na całe szczęście nie, 110kg przy 190cm też myślę że nie jest problemem. Więc źle ci się wydaje ;)



190cm i 110kg to konkretna nadwaga. :) Masz na sobie dobre 20 kg za dużo hamburgerów i hot dogów.

Dimass07

2013-03-15, 02:58
maxvolumePL napisał/a:

babycow, za grubego się nie uważam, na PEWNO r*cham 100x tyle co ty ( ile w ogóle coś w życiu zar*chałeś, może ewentualnie swoją mothercow, co można wnioskować po twoim nicku) i to nie byle jakie pasztety, tylko dobre młode foczki (jak już kiedyś pisałem, uroki pracy DJa) a co do "pana" na filmiku, to on ma z połowę węższe bary i plecy od moich, a co za tym idzie "masa" inaczej się rozkłada. A teraz zrób to, co powinieneś zrobić, ale z czystej kultury ci tego nie napiszę leszczyku ;)

Obrazek



Młode foczki... Gimbazjum czy młodsze?