18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BJJB - 1# trening z mistrzem

IwanMT • 2013-01-30, 16:16

Lubie tego typa, dzięki niemu może tłuste dupy siedzące przy kompie coś z sobą zrobią i na przykład zaczną pakować.

jason205

2013-01-30, 16:32
Klata, biceps, barki, od tego są ciężarki

Punkus

2013-01-30, 16:33
Rogale, rogale wszędzie o.O

Wdr

2013-01-30, 16:55
hehe zajebisty trener nie ma to jak męczyć klatę i barki czyli 2 duże partie ciała nie ma to jak robić klate na ławce na + i na płasko te same ćwiczenia nie ma to jak męczyć tricepsy przy klacie gdzie praktycznie masz już wyj***ne tricepsy a lustra są od patrzenia czy dobrze się wykonuje ćwiczenia ja pie**ole o reszcie się nie wypowiem....

IwanMT

2013-01-30, 17:03
Wdr napisał/a:

hehe zajebisty trener nie ma to jak męczyć klatę i barki czyli 2 duże partie ciała nie ma to jak robić klate na ławce na + i na płasko te same ćwiczenia nie ma to jak męczyć tricepsy przy klacie gdzie praktycznie masz już wyj***ne tricepsy a lustra są od patrzenia czy dobrze się wykonuje ćwiczenia ja pie**ole o reszcie się nie wypowiem....


Czytałeś kiedyś coś baranie o siłowni?
1. barki to jest duża partia? hahaha
2. ławka na + angażuje dół klatki durniu, a na płasko całą klatę równomiernie i są to różne ćwiczenia
3. Jak machasz jak idiota to przy ćwiczeniu klaty pada triceps. Tam samo jak robiąc barki jak idiota padnie tricek. TO jest ta rzecz, o której mówi rogal na początku - te partie w pewien sposób 'współpracują' i dobrze jest je łączyć na treningu. Co innego na treningu stricte siłowym, tam lepiej jest łączyć klate + bicek
4. Lustra służą jako pomoc, a nie jak idiota się w nie patrzysz. Byki powiedziały dobrze, że masz być skupiony na mięśniu i 'czuć go'.
5. Wypowiedź się o reszcie. Chętnie posłucham.

Rodzyn

2013-01-30, 17:11
IwanMT napisał/a:


Czytałeś kiedyś coś baranie o siłowni?
1. barki to jest duża partia? hahaha
2. ławka na + angażuje dół klatki durniu, a na płasko całą klatę równomiernie i są to różne ćwiczenia
3. Jak machasz jak idiota to przy ćwiczeniu klaty pada triceps. Tam samo jak robiąc barki jak idiota padnie tricek. TO jest ta rzecz, o której mówi rogal na początku - te partie w pewien sposób 'współpracują' i dobrze jest je łączyć na treningu. Co innego na treningu stricte siłowym, tam lepiej jest łączyć klate + bicek
4. Lustra służą jako pomoc, a nie jak idiota się w nie patrzysz. Byki powiedziały dobrze, że masz być skupiony na mięśniu i 'czuć go'.
5. Wypowiedź się o reszcie. Chętnie posłucham.



To marna prowokacja, więc nie rozpisuj się z jakimś sucharem :D

Brona_Talerzowa

2013-01-30, 17:19
@Wdr Koleś jest mistrzem polski, a Ty mimo tego jesteś w stanie stwierdzić, że on się nie zna na tym co robi...
To jest k***a szczyt chamstwa, głupoty i hejterstwa. Ekspert ja jebie...

Wdr

2013-01-30, 17:40
@up

no to tak Panie obeznany w temacie mam 110kg nie wyglądam jak te schabczaki bo nie sztuką jest być wyj***nym jak stodoła po żniwach a sztuka jest mieć siłę ale ch*j

1. tak barki to duża część ciała popatrz sobie na atlas medyczny lub przekrój mięśni człowieka jeśli na początku męczysz klatkę bezsensowne jest męczenie barków ponieważ tracisz siłę przez co nie jestes w stanie brac swojego ciężaru maxymalnego jakim machasz przy nie zmęczonym organizmie...dól klatki to chyba masz w bloku albo nie wiem jak k***a ćwiczysz że czujesz dół klatki! przy + praktycznie męczysz całą klatkę równomiernie po to się robi ciężarkami a nie na sztance bo przy ciężarkach angażujesz większą ilość mięśni a nie jak przy sztandze tylko wybraną! ćwiczenia na prostej ławce nie mają nic wspólnego ów siłaczu z naciąganiem całej klaty no chyba że zamiast utrzymywać kąt 90stopni schodzisz na sam dół to się naciąga przy płaskiej ławce możesz więcej wycisnąć!

2.jesteś pie**olnięty jeśli myślisz że jak machasz jak idiota meczysz triceps ponieważ przy klacie ważny jest triceps nie masz dobrze zbudowanego trica nie wyciśniesz ciężaru zależy czy ćwiczenia izolowane czy normalne następnie gamoniu biceps jest ważny przy barkach i mi nie pie**ol że machanie jak głupi powduje jego zmęczenie bo i tak się męczy a czemu Tobie się nie męczą te partie ciała? a no bo jak machasz jak p*zda ciężarkami o wadze 10kg albo wpie**alasz napalm lub jacka3d to nie czujesz zmęczenia!

i powiedz mi k***a geniuszu jaki jest k***a sens męczenia wszystkiego na 1 treningu no jaki hm? lepiej robić samą klatkę+przedramiona! barki+brzuch i nogi! grzbiet+triceps+biceps! możesz robić super serie lub serie łączone! nie mówie patrz się w lutro jak debil tylko patrz i zobacz czy poprawnie to robisz a nie k***a wyginac się i robić jak ciota i nie wk***iaj mnie bo ćwiczę odkąd poszedłem do wojska czyli jakieś 7 lat! i tak przypucuje się ile biore

klata ławka na+ 4serie10powtóżeń cięzarek 45-50kg pompowanie na poręczy 4serie po 15 ruchów do pasa obciążenie 30-50kg(pompowanie nie na tricka ale ruch łukowy) rozpiętki 2 serie po max ile się da od 15do 22 kg na stronę
przenoszenie za głowę 2serie po max powtórzeń od 40do60kg i na tym jest koniec klaty na sztandze nie robię bo mam inny trening!

barki wyciskanie żołnierskie na sztandze stojąc 4serie po 5-10 ruchów na stronę 35kg unoszenie sztangi łamanej do brody 4serie po 10powtórzeń 35na stronę unoszenie ciężarów na boki 5seri po max 20-22kg na jeden ciężarek zależy czy robię na bramie czy na ławce i to jest koniec zmieniłem trening nie robię na sztangach siedząc!

grzbiet plecy martwy ciąg klasyczny 5seri po 5 powtórzeń 60kg na stronę! podciąganie się na drążku 4 serie po max ile wlezie 2 serie na normalnie 2 na szeroko przy podciąganiu normalnym obciążenie do pasa 25kg przy szerokim jedynie 10-15kg wiosłowanie sztangą podchwytem 3 serie 35-45kg na stronę z czego ostania seria jest drop setem...przy grzbiecie robię trica wyciskanie francuskie na ławce leżąc 35-40kg na stronę unoszenie oburącz ciężarka za głową 40kg na bramie spokojnie wyciskam 80kg biceps modlitewnik ze sztangą 20kg na stronę sztanga krótka na stojąc 20-22kg na stronę przy tricu i bicu super serie łączone!

nóg nie robię ponieważ biegam i pływam więc mi starcza to co mam prawda jest taka że jeśli nie masz dobrze zbudowanych pleców ch*ja przykoksisz barki i klata zaczepiają się o plecy patrz atlas człowieka jeśli nie masz dobrych pleców mięśnie z wyżej wymienionych parti nie urosną bo najzwyczajniej w świecie nie mają się o co zaczepić trening który mu ten koks pokazał jest dobry dla koksów a nie k***a amatorów!!!

ch*j mnie obchodzą przecinki

@Brona_Talerzowa

k***a może być i mistrzem kosmosu do ch*ja niech k***a pokazuje trening dla ludzi którzy nie koszą jak on i nie opie**olili wiadra koksu i nie mają w dupie miejsca na nowe wbicia do ch*ja i wpada taki człowiek patyk na siłownię i zamiast ćwiczyć to jedynie obcina takich schabów ćwiczy 2-3miechy nie widzi efektu i sięga po koksy bo właśnie przez taki trening jak pokazał jedynie męczy mięśnie a nie je buduje!+ jeśli nie masz diety nie opie**alasz biała to zapomnij o większych efektach ja osobiście nic nie biorę jedynie białko+aminokwasy+kreatyna ale słabą nie jakieś matrxy czy jabczany czasem przypie**olę coś na przesunięcie progu zmęczenia jakiś naplam albo coś ale jestem przeciwnikiem stosowania tego

krycheuszos

2013-01-30, 17:59
Chyba był tam ostatni raz :(

IwanMT

2013-01-30, 18:23
Wdr hahahah nie ma co jesteś koksem. Powiem Ci baranie, że nawet przeczytałem to całe gówno, które napisałeś teraz Ty przeczytaj co ja napisze.
Nie sztuką jest dobrze wyglądać? HAHAHAHAHA powiedz mi co jest łatwiejsze, napie**alanie na siłowni w miarę dobrego planu siłowego, czy dbanie o trening, dietę, regeneracje i suplementy? Przy czym takie byki - kulturyści ważący po 110kg z tego co widzę są ze 3x silniejsi od Ciebie? I nie mów mi, że są słabsi, spójrz sobie chociażby na trening Karola Małeckiego ( 2 na świecie kulturysta, waga -75kg z tego co pamiętam ) wiosłowanie hantlem - 135kg seria na masie, 105 gdy jest w sezonie startowym. O reszcie nie będe mówił, bo to już deklasuje Twoje wyniki.

Jeśli ćwiczysz tak jak przedstawia do BJJB - nie napieprzasz tam ciężaru maksymalnego. Myślisz, że ciężar maksymalny na barki jaki jest on wstanie wziąć to 7,5kg? Przy + angażuję się bardziej górną cześć, a nie dolną i tutaj się walnąłem wcześniej, co nie zmienia faktu, że właśnie po to się robi na + żeby bardziej zmęczyć góre. Hantle nie angażują więcej mięśni tylko rozciągają je w większym stopniu bo możesz zejść niżej i bardziej wyprostować ręce czego nie pozwala sztanga. Gdy robimy zbyt krótki ruch np. mamy ogromną przerwe na klacie między cycami.

Odkryłeś amerykę z wyciskanie na klate na prawde. Problem jest taki, że jeśli wyciskasz dobrze technicznie do klata piecze jak sk***ysyn, a triceps jest spompowany, ale nie na tyle żeby nie móc później ćwiczyć trica ( chyba, że jak mówiłem wcześniej jest trening siłowy - wtedy powinno się nie łączyć klaty z tricem ). Tutaj chyba nie zrozumiałeś co mówiłem, właśnie o to chodzi, że jak ćwiczysz barki to pracują ramiona i dlatego dobrze jest robić te partie na jednej sesji.

Metod łączenia jest dużo i nie wpie**alaj mi tutaj, że jest jedna najlepsza. Dla większości osób przedramie nie jest ważną partią i nie ćwiczą jej co nie jest niczym złym. Brzuch można dokładać do każdej sesji. Co innego z nogami, których k***a nie robisz. Nogi są najważniejszą partią, nawet ważniejszą od pleców. Jest to największy mięsien i jak ktoś nie ćwiczy nóg to jest durniem. Co do super serii i innego łączenia - wszystko spoko, ale to jest trening dla amatorów. Sam na koncu zwracasz uwagę, że ten 'trening jest dla byków, a nie początkujących'' Co za hipokryzja...

Wyniki Twoje mam głęboko w dupie, możesz sobie brać ile chcesz, nie wiem jak wyglądasz, ale podejrzewam, że rewelacji nie ma ( sądząc po pierwszych zdaniach twojego postu ).
Jak chcesz sobie wyciskać ile to da rade to startuj w trójboju, ale musze Ci powiedzieć, że z takim wynikami nie masz co tam szukać. No ale cóż trenuj dalej, powodzenia.

sulik

2013-01-30, 18:39
hehe panowie to jest trening kulturystyczny, nastawiony na wyglad, a wy zaraz bedziecie sie klocic kto wiecej wycisnie

@iwanmth mala poprawka: superserie nie sa dla poczatkujacych reszta prawda

casimus

2013-01-30, 18:40
@IwanMT & Wdr

Rzucajcie w siebie sztangami!

sanger

2013-01-30, 18:50
k***a, jak będzę chciał go oglądać to sobie zasubuje na jutube!

QKLUX

2013-01-30, 19:04
Kurde, z Poznania na siłkę do Gdyni - jest Hardkorem, bez dwóch zdań.
Ja na siłownię mam 500 metrów, do tego Multisporta i ciężko mi się wybrać częściej niż raz w tygodniu...

Szacun.