18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BJJB - 1# trening z mistrzem

IwanMT • 2013-01-30, 16:16

Lubie tego typa, dzięki niemu może tłuste dupy siedzące przy kompie coś z sobą zrobią i na przykład zaczną pakować.

ritu4l

2013-01-30, 19:16
QKLUX napisał/a:

Kurde, z Poznania na siłkę do Gdyni - jest Hardkorem, bez dwóch zdań.
Ja na siłownię mam 500 metrów, do tego Multisporta i ciężko mi się wybrać częściej niż raz w tygodniu...

Szacun.




Raz w tygodniu to nie warto w ogóle karnetu kupować ;)

Ogólnie też mnie trochę kłuje w oczy takie katowanie w jeden dzień, lepiej klata tricepsy, bary bicepsy, plecy, nogi, oczywiście gdzieniegdzie dodając przedramię i brzuch po dwa razy/tyg. Wychodzą 4 dni treningowe, duża i mniejsza partia na każdy dzień. I to polecam.

-HorrorCore-

2013-01-30, 19:22
zmęczyłem się,obejrzałem do 5:40 jutro obejrzę resztę.

be_k

2013-01-30, 19:32
A wyj***ne mam w te wasze referaty tam u góry, moim zdaniem trener bardzo pozytywny i zna się na rzeczy.

pieto90

2013-01-30, 19:38
IwanMT napisał/a:


2. ławka na + angażuje dół klatki durniu, a na płasko całą klatę równomiernie i są to różne ćwiczenia
.



Też się jebnąłeś... Łakwa + (skos górny) angażuje górę klatki, zaś - (skos dolny) dół klatki. Im większy skos +, tym bardziej ćwiczenie na barki.

Edit: przeczytałem twój post niżej jeden, gdzie przyznałeś się, że się walnąłeś, także ok.

Wdr

2013-01-30, 19:57
IwanMT ja pie**ole synek spuszczasz się jak pająk na nici k***a zobacz sobie jest zajebista różnica pomiędzy tym co ja robie a oni oni to k***a robią zawodowo robią to k***a codziennie do k***y nędzy mają sponsorów dietetyków opie**alają suple robione na zamówienie albo w takiej cenie że głowa boli! jest następna różnica panie wielki k***a obrońco schabczaków ja k***a nie opie**oliłem wiadra koksu jak znakomita większość wielkich ja stodoła "kulturystów" ja jestem na siłowni 3 razy w tygodni a nie na jak oni każdego dnia nie siedzę tam cały dzień jełopie....to nie jest moje maksimum po prostu na ch*j brać więcej? zresztą wez sp***alaj bo się napinasz a sam pewnie jesteś tłustą larwą a od mojego wyglądu się odpie**ol jedyne miejsce gdzie mam tłuszcz to włosy jak ich nie umyje ze 3 dni....

szereg0wy

2013-01-30, 20:00
Wdr napisał/a:

mam 110kg



To może jakaś dieta?

MrMorus

2013-01-30, 20:04
Wdr napisał/a:

@up
nóg nie robię ponieważ biegam i pływam więc mi starcza to co mam prawda jest taka że jeśli nie masz dobrze zbudowanych pleców ch*ja przykoksisz barki i klata zaczepiają się o plecy patrz atlas człowieka jeśli nie masz dobrych pleców mięśnie z wyżej wymienionych parti nie urosną bo najzwyczajniej w świecie nie mają się o co zaczepić trening który mu ten koks pokazał jest dobry dla koksów a nie k***a amatorów!!!

ch*j mnie obchodzą przecinki

@Brona_Talerzowa

k***a może być i mistrzem kosmosu do ch*ja niech k***a pokazuje trening dla ludzi którzy nie koszą jak on i nie opie**olili wiadra koksu i nie mają w dupie miejsca na nowe wbicia do ch*ja i wpada taki człowiek patyk na siłownię i zamiast ćwiczyć to jedynie obcina takich schabów ćwiczy 2-3miechy nie widzi efektu i sięga po koksy bo właśnie przez taki trening jak pokazał jedynie męczy mięśnie a nie je buduje!+ jeśli nie masz diety nie opie**alasz biała to zapomnij o większych efektach ja osobiście nic nie biorę jedynie białko+aminokwasy+kreatyna ale słabą nie jakieś matrxy czy jabczany czasem przypie**olę coś na przesunięcie progu zmęczenia jakiś naplam albo coś ale jestem przeciwnikiem stosowania tego



Nóg nie robisz ponieważ biegasz i pływasz, niestety takimi urozmaiceniami nie zbudujesz mięśni tylko wytrzymałość a nogi wręcz trzeba trenować, żeby nie wyglądać głupio i przez trening nóg organizm produkuje dużo większe ilości hormonów.

Nie widzę nic dziwnego w treningu jaki podał Karmowski. Przecież są takie popularne systemy jak FBW czy 5x5 które sprawdzają się świetnie u początkujących i są na zasadzie treningu całego lub większości partii na jednej sesji.

Wdr

2013-01-30, 20:12
MrMorus nie robię nóg bo już mam zrobione tzn nie mam konkretnego treningu na nie robie martwy ciąg przysiady wykroki skłony przysiady bułgarskie ale nie cały czas raz na jakiś czas jeśli widzę że zaczynają mi się zalewać

a ja widzę w tym problem bo dla początkującego ważny jest trening który rozwija całe ciało co osiągniesz tym że będziesz codziennie trenował te same partie tymi samymi ćwiczeniami? klata potrzebuje niby 72h do regeneracji więc bez sensu jest napie**alać to samo po jakiś 2 tygodniach koleś zauważy spadek formy bo to normalne i co wtedy?

szereg0wy nie mam problemu mam dosyć fajną kratę i dosyć ładnie mi wszystko widać i co mam zbic do 85-90 już zbijałem i wyglądałem zle 195wzrostu

Wiochmen

2013-01-30, 20:20
WDR

w innym temacie tez byl taki "kozak" wrzucil w koncu swoje zdjecie i wiesz co ci powiem?

niestety h*jowo wygladal

MrMorus

2013-01-30, 20:21
Wdr napisał/a:

MrMorus nie robię nóg bo już mam zrobione tzn nie mam konkretnego treningu na nie robie martwy ciąg przysiady wykroki skłony przysiady bułgarskie ale nie cały czas raz na jakiś czas jeśli widzę że zaczynają mi się zalewać

a ja widzę w tym problem bo dla początkującego ważny jest trening który rozwija całe ciało co osiągniesz tym że będziesz codziennie trenował te same partie tymi samymi ćwiczeniami? klata potrzebuje niby 72h do regeneracji więc bez sensu jest napie**alać to samo po jakiś 2 tygodniach koleś zauważy spadek formy bo to normalne i co wtedy?

szereg0wy nie mam problemu mam dosyć fajną kratę i dosyć ładnie mi wszystko widać i co mam zbic do 85-90 już zbijałem i wyglądałem zle 195wzrostu



Masz rację, jeżeli tak ma wyglądać jego trening za każdym razem to lipa. Przy twoim wysokim wzroście waga jest jak najbardziej okej.

Cyrk

2013-01-30, 20:28
Oooo fuck. Znowu wysyp internetowych ekspertów...

IwanMT

2013-01-30, 20:29
Wdr napisał/a:

IwanMT ja pie**ole synek spuszczasz się jak pająk na nici k***a zobacz sobie jest zajebista różnica pomiędzy tym co ja robie a oni oni to k***a robią zawodowo robią to k***a codziennie do k***y nędzy mają sponsorów dietetyków opie**alają suple robione na zamówienie albo w takiej cenie że głowa boli! jest następna różnica panie wielki k***a obrońco schabczaków ja k***a nie opie**oliłem wiadra koksu jak znakomita większość wielkich ja stodoła "kulturystów" ja jestem na siłowni 3 razy w tygodni a nie na jak oni każdego dnia nie siedzę tam cały dzień jełopie....to nie jest moje maksimum po prostu na ch*j brać więcej? zresztą wez sp***alaj bo się napinasz a sam pewnie jesteś tłustą larwą a od mojego wyglądu się odpie**ol jedyne miejsce gdzie mam tłuszcz to włosy jak ich nie umyje ze 3 dni....



Nie jestem obronca schabów, są dla mnie tak samo obojętni jak strngmani, trójboiści czy tacy zwykli ludzie jak Ty czy ja. Fakt, oni zasuwają codziennie, pomagają sobie suplami, mają dietę na tip top ( póki co wszystko można sobie samemu zapewnić, oczywiście jeśli ktoś ma kasę, bo jakby nie patrzeć to też są cholernie duże wydatki, a przy 110kg to wręcz zajebiście wielkie ). Po co brać więcej? Hmm no przecież 'mieć siłę to jest coś' więc czemu by nie podnosić na martwy 10kg więcej, a ławce wypchnąć z 5kg więcej? Fajna sprawa. Nic do Twojego wyglądu nie mam, może bym coś miał gdybym widział Twoją fote czy coś. To, że powiedziałem, że nie wyglądasz tak jak te 'schaby' to nie znaczy, że wyglądasz źle. Wtedy siłą rzeczy sam bym cisnął po sobie...No i ja się nie spinam i staram się pisać w miarę 'normalnie', to Ty rzucasz k***ą co 3-cie słowo.

Wdr

2013-01-30, 20:31
MrMorus jeden normalny...koleś mu pokazał trening typowy dla gościa który już ćwiczy parę miechów zna swoje granice jeśli będzie dziennie napie**alał tak jak mu kazał jedynym efektem będzie palenie mięśni i nic więcej chyba że będzie miał diete wysoko białkową ale co z tego jak będzie się zalewał tłuszczem w innych partiach? poza tym nadmiar biała odkłada się w stawach i może doprowadzić do choroby trzeba ćwiczyć wszystkie partie a nie tylko klatę pokazał mu typowy zestaw dyskotekowy....


bavarian nie robię tego na pokaz aby się tym chwalić po prostu nie chce wyglądać jak większość ludzi w moim 28-30 lat i bęben