18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biznes

chester • 2015-10-17, 18:58
Szef pewnej firmy natknął się na ogłoszenie o sprzedaży takiego towaru, jakim handlowała jego firma - tylko taniej. Zadzwonił. Odezwał się nocny stróż.

delta241

2015-10-18, 22:15
Pewnie kupił taniej niż wyprodukował

Ko...........in

2015-10-18, 23:02
Wy macie chociaż maturę?

evon

2015-10-19, 01:09
Yellow_Submarine napisał/a:

powinno być odezwał się JEGO nocny stróż
*struż mu podpie**alał towar i handlował na lewo


Jezeli zart trzeba wjasnaic albo inaczezj sprecyzowac to jest ch*jowy. ja zrozumialem, ten kto nie zrozumie to jest idiota. myslisz ze wszyscy to idioci i tylko ty jedyny zrozumiales?

MówięPrawdę

2015-10-19, 03:01
Trzeba tlumaczyc czy nie i tak ch*jowy

A_taman

2015-10-19, 08:13
Czyli aby być na gównej potrzeba przepisać kawał z kwejka albo joemonstera.

dashadow

2015-10-19, 08:32
evon napisał/a:


Jezeli zart trzeba wjasnaic albo inaczezj sprecyzowac to jest ch*jowy. ja zrozumialem, ten kto nie zrozumie to jest idiota. myslisz ze wszyscy to idioci i tylko ty jedyny zrozumiales?



odpie**ol się od niego frajerze. żart nie wymagał tłumaczenia, tylko poprawy, bo był sp***OLONY. podobnie jak twój zwój mózgowy, tylko że żart da się poprawić.

mibcadet

2015-10-19, 10:25
dashadow napisał/a:



odpie**ol się od niego frajerze. żart nie wymagał tłumaczenia, tylko poprawy, bo był sp***OLONY. podobnie jak twój zwój mózgowy, tylko że żart da się poprawić.



"Szef pewnej firmy natknął się na ogłoszenie o sprzedaży takiego towaru, jakim handlowała jego firma - tylko taniej. Zadzwonił. Odezwał się nocny stróż" - nie wymagał żadnej poprawy. Jest jasny, prosty, nawet się można lekko uśmiechnąć i czytać kolejne tematy.
Serio jak ktoś tego nie załapał to pewnie był nie wyspany albo na kacu.. Albo debil.

Manowarrior

2015-10-19, 15:20
Powinien wykupić mu cały towar i sprzedać u siebie, czysty zysk