18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biuro Tłumaczeń Sztuki

Schmeltz • 2013-05-29, 20:01
Działalność biura na kilku przykładach.





xts

2013-05-29, 20:10
kiełba przy nosie = wąchaj miecz cwe*u

tyle z tłumaczenia

Shephards

2013-05-29, 20:27
Ja to widzę tak:
"Walnę foto jak kolo szcza na krzesło, zgarnę kupę kasy, a niech idioci sobie kombinują "co miałem na myśli" gdy to robiłem"

Spoon9

2013-05-29, 21:08
Sprytne ukrycie zaburzeń psychicznych, nic więcej i nie, nie tłumaczcie mi że jest inaczej-jestem nieskromnie mówiąc (pisząc) obdarzony artystycznymi zdolnościami i mimo iż cały czas się uczę (a może to właśnie dla tego) potrafię odróżnić prace robione z sercem i chęcią przekazania czegoś komuś (głosy w głowie się nie liczą), wykonane profesjonalnie i starannie. A to że ludzie robią jakieś gówno i akurat ktoś (najprawdopodobniej posiadający podobne do autorów tych 'dzieł' zaburzenia percepcji) wylansował taki nurt sztuki jako 'niepojęty przez płytkich i nieobdarzonych wyobraźnią ludzi' to teraz wręcz przybywa takich, co to przez obracanie się w towarzystwie takich performerów i innych pedałów, chcąc tylko dorobić się na ludzkiej głupocie, tworząc gówno i sprzedawać to za ciężkie pieniądze (i mieć z tych frajerów beke) od tej całej sztuki nowoczesnej w różnej formie stają kolejnymi zombie w tym popie**olonym świadku modern artu. Przykład z ms2 czy jak tam się zwie to muzeum sztuki nowoczesnej z Łodzi - 2 kółka wycięte z beczki, położone na ziemi i o okrążone kołem z białej farby. Just. k***a. Rówieśnicy zamykali autora w beczce i turlali nim po boisku? Już bardziej rozumiem te obrazki które nie mają sensu ale są kolorowe, ktoś chce coś kolorowego i nie wnikać czy w farbie znajduje się nasienie autora no ale k***a pocięta beczka? Jegus fuck save us

PanBóg

2013-05-29, 21:10
Co trzeba mieć w głowie, żeby taki syf tak opisać...?

jonyyy92

2013-05-29, 21:26
akurat Agata Bogacka jest spoko :)

dr_dex

2013-05-29, 22:30
Juz to gdzies widzialem


Re...........ms

2013-05-29, 22:32
artyści są poj***ni, ale za to artystki dobrze się r*chają :)

Kalibur

2013-05-29, 23:17
Znacie "Ferdydurke"? "Transatlantyk"? Może po prostu p. Gombrowicza? Oto jego dzieło "Sch*jowacenie mózgowia":

su...........o1

2013-05-29, 23:41
@up A to przypadkiem nie rysunek Witkacego? Witkacego nie ma co porównywać do tego szajsu :)

In...........eo

2013-05-30, 00:34
À propos de facto z punktu widzenia po linii prostej, ponieważ poniekąd, iż przejściowe kataklizmy wpływają hiperbolicznie na kompleks zjawisk organicznych w tym organizmie, a biofizyka i biochemia nie ma żadnego wpływu na owe zjawiska, to biorąc pod uwagę wizualny aspekt tego zagadnienia, jest ono zbyt specyficzne w swojej strukturze obiektywnej i wobec tego w ramach szowinizmu i abstrakcjonizmu absolutnie nie wchodzi w rachubę. No bo jeżeli ktoś komuś coś, a nikt nikomu nic, to po cóż i na cóż. A co się tyczy względem tego, to i owszem, gdyż z punktu patrzenia na punkt widzenia, kwintesencja omawianego zagadnienia jest nam bardzo dobrze znana, lecz jeśli o mnie chodzi, to nie wiem, o co chodzi.

BrunerOvned

2013-05-30, 00:45
matrixpro napisał/a:

À propos de facto z punktu widzenia po linii prostej, ponieważ poniekąd, iż przejściowe kataklizmy wpływają hiperbolicznie na kompleks zjawisk organicznych w tym organizmie, a biofizyka i biochemia nie ma żadnego wpływu na owe zjawiska, to biorąc pod uwagę wizualny aspekt tego zagadnienia, jest ono zbyt specyficzne w swojej strukturze obiektywnej i wobec tego w ramach szowinizmu i abstrakcjonizmu absolutnie nie wchodzi w rachubę. No bo jeżeli ktoś komuś coś, a nikt nikomu nic, to po cóż i na cóż. A co się tyczy względem tego, to i owszem, gdyż z punktu patrzenia na punkt widzenia, kwintesencja omawianego zagadnienia jest nam bardzo dobrze znana, lecz jeśli o mnie chodzi, to nie wiem, o co chodzi.



Matrix na 200% :) Idę po niebieskie pigułki!

ja...........ax

2013-05-30, 01:57
jak dla mnie genialny projekt piwko :D

adekniejadek89

2013-05-30, 10:53
czekam aż ktoś np nasra na wycieraczkę i im podeśle do interpretacji

qtacz

2013-05-30, 15:48
zesraj sie na kartke -> rozsmaruj oscypkiem -> daj na wystawe -> ??? -> profit