18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bitwa o Ardeny II 2015 Wola Wodyńska---Airsoft Game

ceus1974 • 2015-04-16, 10:32
Ponownie witam serdecznie Tych co lubią i nie lubią, film z jednej z większych imprez militarnych na Mazowszu. Scenariusz bazował na historycznych wydarzeniach bitwy o Ardeny. W trakcie rozgrywki zostały wykorzystane pojazdy zmechanizowane i pirotechnika, co spowodowało iż rozgrywka dość ciekawa odbiegająca od co tygodniowych j***nek na budynkach..serdecznie
zapraszam Ceus1974


modoc

2015-04-16, 10:44
na kwejka z tym syfem

PanGrodzka

2015-04-16, 11:08
Oooo zaczyna się zara będzie j***ć ASG i inne hejty od nieruszających się z domu gimbusów, sam pamiętam jak dostałem w nieosłonięte udo kulką z kałacha na gaz to omało się nie zesrałem z ''bulu'', zresztą to jest bardzo fajna zajawka chciałbym więcej takich filmów obejrzeć tutaj zasłużone piwko leci!!!

krzysztof3011

2015-04-16, 13:29
Są mężczyźni tak silnie nieuznający szczania na siedząco, że nawet jak srają, to nie uronią ani kropli, ale dopiero jak wytrą dupę, to wstają i wtedy leją. Prawdę mówiąc, nie rozumiem takiego podejścia. Nie rozumiem też, jaki ma to związek z Bitwą o Ardeny.

crankshaft

2015-04-16, 14:46
No ma. Przecież on napisał, chcesz kwestionować słowa autora? ;)
Na marginesie, zabawa moim zdaniem całkiem fajna ale na ch*j z tego kręcić filmiki? Przy oglądaniu to jest bardziej nudne niż jakieś seriale w tv. 6:35 mnie rozpie**oliła ;)

Gabonetka12

2015-04-16, 17:50
a bitwa o ardeny to w zimę nie była?

crankshaft

2015-04-16, 18:17
Eee tam, przeszkadzasz starym dziadom się bawić. Przeszkadzasz w wystrzelaniu wszystkich nacierających w bramie. Przez jednego gościa z pistoletu. No dlaczego psujesz mu zabawę? ;) A tyle kamerek zakupił, jesteś złośliwa! ;)

Re...........ms

2015-04-16, 19:28
@ceus1974 mam pytanie... czy jest możliwość wzięcia udziału w zabawie ASG bez swojego sprzętu?? Nie chce wywalać kasy jeżeli nei wiem czy mnie to kręci. Na paintball chodziłem i mi się podobało, ale za mało taktyczne dla mnie było. Gdzie mogę uzyskać więcej info?

RakMozgu

2015-04-16, 19:52
ASG to w większości taki piknik, ludzie jadą, chodzą po lesie, chwalą się swoimi naszywkami na mundurach, pokazują sobie repliki za kilka kafli w których lubią majstrować. Szkoda ,że potem zmuszają ich do tego strzelania z którego chętnie by zrezygnowali.

Pieszczoch25

2015-04-16, 19:59
@Rems

wbijaj na stronę wmasg.pl zarejestruj sie i wbij na forum, znajdź swoje województwo, i najbliższy team który sie tam bawi, napisz im to samo. Jestem na 1000000% pewny że przyjmą cie z otwartymi ramionami. (ja przynajmniej tak robię)

crankshaft

2015-04-16, 20:01
Rems napisał/a:

@ceus1974 mam pytanie... czy jest możliwość wzięcia udziału w zabawie ASG bez swojego sprzętu?? Nie chce wywalać kasy jeżeli nei wiem czy mnie to kręci. Na paintball chodziłem i mi się podobało, ale za mało taktyczne dla mnie było. Gdzie mogę uzyskać więcej info?



A kto ci zabroni? Tylko musisz kupić za kilka tysi, będziesz akceptowany nawet bez pukawki za 500 PLN.

skrtrk

2015-04-16, 20:05
Rems napisał/a:

@ceus1974 mam pytanie... czy jest możliwość wzięcia udziału w zabawie ASG bez swojego sprzętu?? Nie chce wywalać kasy jeżeli nei wiem czy mnie to kręci. Na paintball chodziłem i mi się podobało, ale za mało taktyczne dla mnie było. Gdzie mogę uzyskać więcej info?


W niektórych sklepach funkcjonują wypożyczalnie sprzętu asg. Wpisz w google.

RakMozgu napisał/a:

ASG to w większości taki piknik, ludzie jadą, chodzą po lesie, chwalą się swoimi naszywkami na mundurach, pokazują sobie repliki za kilka kafli w których lubią majstrować. Szkoda ,że potem zmuszają ich do tego strzelania z którego chętnie by zrezygnowali.


Najzabawniejsi są panowie którzy wyj***li na replikę i cały szpej ponad 5 kafli, a mają problem żeby przebiec 20 metrów, lub rozegrać coś taktycznie :samoboj:

PrawdaJestJedna

2015-04-16, 20:15
Dwie godzinny wcześniej, widząc "te coś" w poczekalni na jednej z ostatnich kart, przewidziałem, że dostanie się to na główna. Widziałem wiele filmów z ASG które naprawdę miło sie oglądało. A tutaj? W tytule ardeny, a goście biegają z replikami M4A1. Całość mizernie złączona. Tragiczne ujęcia, gdzie 60% to widok na je****** blowback repliki. Nic nie widać, syf. Ktoś chyba chciał wyświetlenia podbić na youtubie...

Davidofs

2015-04-16, 20:29
Sam się w to bawie, ale jest kilka rzeczy które mnie wk***ia, jak ktoś wspomniał szpanowanie sprzętem za pare tyś przy czym gość najczęściej wygląda jak kupa gnoju i tak czy siak dostaje wpie**ol w czasie gry ( jakby nie było trzeba też biegać itd ) No i k***a goście co myślą że są z SAS, GROM-u, Navy Seals bo mają mundury itd podobne do nich i wiedzą wszystko o nich. Zabawa dla mnie jest zajebista, nie wszystko wszystkim musi się podobać

SaveTheTrees

2015-04-16, 20:37
To już nie ta sama Bitwa o Ardeny co kiedyś... A poza tym to powinni wprowadzić jakieś minimum stylizacji, wystarczy dać parę dyszek na coś, co z 20 metrów przypomina historyczny mundur - zabawa o niebo lepsza.