18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bipolarny pan ołowiem leczony

GeorgeHarvey1 • 2022-06-23, 08:32

Zdążył jeszcze spodnie pobrudzić

kamilos1323

2022-06-23, 10:05
Nie żebym załował, Ale takiemu dziadowi dwie kule w nogi i po sprawie! Po co odrazu dwa magazynki wywalac na takie scierwo ;D

rara

2022-06-23, 10:16
Ale że kupal szybszy od ołowiu to jestem pod wielkim wrażeniem kto tak szybko potrafi klocka strzelić?

ProVVe

2022-06-23, 10:29
k***a majkel czy nas słyszysz po kilkunastu kulach :-D

Kopernik2080

2022-06-23, 11:28
rara napisał/a:

Ale że kupal szybszy od ołowiu to jestem pod wielkim wrażeniem kto tak szybko potrafi klocka strzelić?



Nie o to chodzi, po prostu biegunka jest efektem zatrucia ołowiem

Annnnnaaa

2022-06-23, 12:25
Nie chcemy do ciebie strzelać majkel . Magazynek w plecy . Nie miałem wyboru . No k***a litości.

PanKukuruźnik82

2022-06-23, 12:51
Annnnnaaa napisał/a:

Nie chcemy do ciebie strzelać majkel . Magazynek w plecy . Nie miałem wyboru . No k***a litości.



No masz rację skarbie, chory kraj, chora policja.

Tak sobie teraz myślę żę na ch*j tam kombinować tabletki, szukać liny i kręcić pętle, ba jeszcze drzewa szukać, czy szukać najwyższego budynku w okolicy i kombinować jak tam sie dostać (do skoku)...

Jak wystarczy siedząc na ławeczce przed blokiem na spokojnie wybrać zj***ne 911 i czekać na komando śmierci... tzn. policję...

kernelstrong

2022-06-23, 17:36
j***ne kowboje zabić, a potem rękami zastawić kamerę... Cholerna amerykańska patologia. To się nigdy nie skończy.

Mzimu

2022-06-23, 20:01
kamilos1323 napisał/a:

Nie żebym załował, Ale takiemu dziadowi dwie kule w nogi i po sprawie! Po co odrazu dwa magazynki wywalac na takie scierwo ;D



Chcesz pouczać specjalistów od strzelania na dzikim zachodzie? oni tam walą do siebie od 300-tu lat, to chyba się znają w co celować :)

mlecz1323

2022-06-23, 21:21
NFZ jest dumne z postawy Funkcjonariuszy

Alicjontko

2022-06-23, 21:59
Co wy pie**olicie...chłop miał nóż, zaczął się odwracać i iść do tej babeczki będąc od niej kilka metrów. Miał k***a czekać, aż czubkiem noża natnie jej naskórek, żeby było "realne zagrożenie zdrowia lub życia osoby uprawnionej lub postronnej"? Weźcie się jebnijcie w łeb. Nie raz były tu filmiki, gdzie gość zaczął szarżować na policjanta z nożem w łapie z odległości 10m, policjant mimo, że miał go na muszce to przez stres i sp***alanie jednocześnie do tyłu wyj***ł prawie cały magazynek, żeby typa położyć na ziemię. Ja wiem, że fajnie by było, żeby każdy funkcjusz był komando-robokopem, ale w sumie to ch*j wie jak u nich wygląda częstotliwość szkoleń ze strzelectwa, a i tak co na strzelnicy to na strzelnicy, a co w prawdziwym życiu w starciu z napastnikiem to...wiadomo.

mazga50

2022-06-23, 22:00
rara napisał/a:

Ale że kupal szybszy od ołowiu to jestem pod wielkim wrażeniem kto tak szybko potrafi klocka strzelić?



Mokre portki (może siedział na śniegu i łapał wilka) były już w 2:00, czyli jakieś 5 sekund przez pestkowaniem.

Rob3rt88

2022-06-24, 01:35
Alicjontko napisał/a:

Co wy pie**olicie...chłop miał nóż, zaczął się odwracać i iść do tej babeczki będąc od niej kilka metrów. Miał k***a czekać, aż czubkiem noża natnie jej naskórek, żeby było "realne zagrożenie zdrowia lub życia osoby uprawnionej lub postronnej"? Weźcie się jebnijcie w łeb. Nie raz były tu filmiki, gdzie gość zaczął szarżować na policjanta z nożem w łapie z odległości 10m, policjant mimo, że miał go na muszce to przez stres i sp***alanie jednocześnie do tyłu wyj***ł prawie cały magazynek, żeby typa położyć na ziemię. Ja wiem, że fajnie by było, żeby każdy funkcjusz był komando-robokopem, ale w sumie to ch*j wie jak u nich wygląda częstotliwość szkoleń ze strzelectwa, a i tak co na strzelnicy to na strzelnicy, a co w prawdziwym życiu w starciu z napastnikiem to...wiadomo.



co Ty pie**olisz typie ?
dziadzio mial co prawda noz ale k***a wypie**alal po za dom - oddalal sie od sceny, bylo dwoch policjatow ( jedna policjantka), wiec k***a jeden policjant powienien obezwladnic zagrozenie( paralizator- chociaz pewnie by nie pomoglo - w tym wypadku blizsza policjantka powinna strzelac w nogi badz w dupe ) a drugi w tulow lecac wgore jezeli pierwsze 2 strzaly blizszej policjantki nie potstrzymuja napastnika. k***a dla mnie to czsyte morderstwo
_

WorekCementu

2022-06-24, 02:53
kamilos1323 napisał/a:

Nie żebym załował, Ale takiemu dziadowi dwie kule w nogi i po sprawie! Po co odrazu dwa magazynki wywalac na takie scierwo ;D



strzela się w tors gdyż
a) jest największy = najłatwiej trafić
b) przy strzelaniu w nogi może dojść do rykoszetu a zbłąkana kula trafi kogoś postronnego .
c) i o ile dobrze pamiętam w nodzę łatwo przestrzelić główne tętnice co może doprowadzić do wykrwawienia.

jomjest

2022-06-24, 08:37
We dont wana shot you. 11 strzałów naliczyłem