18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bill Gates przegrywa w szachy w minutkę

ml...........kv • 2014-01-24, 20:13
Bogacz przegrywa w szachy z jakimś ziomkiem, widocznie nie trzeba być mądrym, żeby robić hajs hajs hajs

Cytat:

Plotki głoszą, że Bill zarabia tak dużo, że gdyby na ziemi leżało mniej niż milion dolarów to nie opłaca mu się odrywać od pracy żeby je podnieść, gdyż więcej przez ten moment straci, niż zyska.
Co więcej, gdyby spieniężyć cały jego majątek w banknoty jednodolarowe i ułożyć w wieżę – spadałby z niej w nieskończoność, i przeniosły Słońce w inną galaktykę.
Niedawno majątek Billy'ego powiększył się o 666.000.000$ po otrzymaniu nagrody Yoble'a za najbardziej bezużyteczny i niedorobiony system operacyjny wprowadzony do produkcji, system Windows Vista.


oc...........an

2014-01-26, 00:55
mlkv, cholera, szanuję motzno Twojego dziadka :/ Mój mógł zostać elektrykiem bo proponowali mu hełm z dwoma błyskawicami, ale niestety filozofia Marksa była zbyt zaraźliwa i nie przyjął oferty :C

zbfazuvfuai

2014-01-26, 02:26
Jak ktoś nie gra w szachy zawodowo to odpada przy takim tempie. Temu typkowi wszystko jedno bo i tak zna już każdy możliwy ruch, a Bill nie miał się jak bronić więc gra była krótka :) . A szachy to bynajmniej nie większy wyznacznik inteligencji niż inne gry np. poker, remik, brydż i może to tylko pokazać, że ktoś myśli, Jak się spotkają dwie myślące osoby to zwycięstwo zależy tylko od umiejętności i predyspozycji do danej gry + szczęścia.

rifasiks

2014-01-26, 04:04
to, ze ktoś byl dobry w logice nie czyni go patrz punkt pierwszy

artiee

2014-01-26, 08:36
xbandzior napisał/a:


pewnie jesteś jego kolegą :shock:
opowiedz nam co jeszcze wiesz :glowawmur:



Wystarczy trochę o nim poczytać, pooglądać dokumentów. Nie powiedziałem tego z powietrza baranie.

T-Will

2014-01-26, 11:34
Twórca tego tematu to debil.

WesolyZobr

2014-01-26, 13:32
Jest różnica między byciem mądrym i inteligentnym.

Ar...........ch

2014-01-26, 16:47
mlkv napisał/a:

widocznie nie trzeba być mądrym, żeby robić hajs hajs hajs


:ok***a:

chciał się biedak dowartościować :smiechzula: :smiechzula: :smiechzula:

:wypie**alajzaba: