18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

biegł dzieciak po cukierki...

solteck • 2012-12-08, 15:28
oglądać od (0:40)

piratv90

2012-12-09, 13:10
unax napisał/a:

No i gdzie wasz pie**olony milosierny bożyk ? Szukajcie absurdalnych wytlumaczen dalej, pie**olone naiwne spluje katolickie...



Boga nie było w tym momencie w domu

Massdeath

2012-12-09, 13:11
unax napisał/a:

No i gdzie wasz pie**olony milosierny bożyk ? Szukajcie absurdalnych wytlumaczen dalej, pie**olone naiwne spluje katolickie...



Nie ma to jak szukać powodów swoich życiowych niepowodzeń w czyjejś wierze :) To nie problem mojego Boga ani mój że ci ch*j nie staje kiedy trzeba czy to że jesteś gruby i nie możesz znaleźć sobie kobiety tylko tego że przesiadujesz przed monitorem i nak***iasz ch*jowe posty.

GenerousVitttake

2012-12-09, 13:15
Massdeath napisał/a:



Nie ma to jak szukać powodów swoich życiowych niepowodzeń w czyjejś wierze :) To nie problem mojego Boga ani mój że ci ch*j nie staje kiedy trzeba czy to że jesteś gruby i nie możesz znaleźć sobie kobiety tylko tego że przesiadujesz przed monitorem i nak***iasz ch*jowe posty.



Byłby problem gdybyś urodził się bez rączek. Z drugiej strony mógłbyś trafić wtedy do działu hard, co też ma swoje plusy.

Markos002

2012-12-09, 13:22
a to wszystko przez pana w czarnej kurtce.

Stato

2012-12-09, 13:27
Odezwali sie eksperci bez prawa jazdy...
Wina leży po obu stronach. Kierowca ciężarówki, być może załadowanej do pełna betonem by tak łatwo nie wyhamował przed zółtym światłem, więc postanowił przejechać. Jak przejeżdżał to miał jeszcze żółte światło. Czerwone sie zapaliło w momencie przejazdu obok sygnalizatora. Dzieciaki WBIEGŁY na CZERWONYM, więc moim zdaniem wina bardziej dzieciaków. A dokładniej ich starych, którzy k***a powinni ich pilnować, albo nauczyć nie wbiegania na pasy na czerwonym, "bo mi autobus sp***oli...".

JedzMojLagier

2012-12-09, 13:29
@ unax,
tornister spakowany ? zrobiles sobie przerwe uczac sie tajemnic bolesnych na kartkowke z religii i wyzywasz sie na sadolu ?

NafazowanyKoleś

2012-12-09, 14:01
Gościu w czarnej kurtce wyjątkowo odważny typ. Zobaczył jaka granda, zachwiało nim, złapał się za mordę i w pośpiechu oddalił się w szoku. No k***a i pomyśleć, że gdy braknie wojska to takie cioty będą im bronić kraju..


Ja bym robił zdjęcia na harda.




Kierowca niewinny tak jak mówi @Stato.

Nawet gruszka bez betonu waży w ch*j a co dopiero wypełniona betonem, przejeżdżał na żółtym więc nie wyhamował. Wina gnojów ewidentnie, bo światła NIE ZWALNIAJĄ OD MYŚLENIA. To, że pali ci się już zielone nie znaczy, że na jezdni pojawiają się okopy przeciwczołgowe i jest się bezpiecznym. Gnoje po prostu tępe, naturalna selekcja. Dobrze mu tak.

conrad303

2012-12-09, 14:15
widac po goscia minie w moro ze dzieciak z tego nie wyszedl....

~CanesPL

2012-12-09, 14:16
Stato, zwróć uwagę na działanie obu sygnalizatorów od 0:38. Zauważ też, że różnią się od stosowanych w Polsce.

Dla debili za kółkiem system na żółtym powinien dodawać taki argument za zatrzymaniem pojazdu:



Bardzo skuteczny.





System jest dostępny w Polsce.

conrad303

2012-12-09, 14:16
betoniara jechala juz na czerwonym...

mrkler

2012-12-09, 14:39
Gdzie tu k***a łeb? Ewidentnie widzieli ta ciężarówkę i się wpie**alają, ten pierwszy co sp***olił tez po części winny bo on wyleciał a reszta za nim...

Czajol3

2012-12-09, 14:40
... zauważ też że większość pieszych to tępe ch*je

NightMarePOL

2012-12-09, 15:03
Biegł raz chłopczyk po cukierki,
na asfalcie zgubił nerki. :mrgreen:

blendziooh

2012-12-09, 15:42
Takie filmiki powinny być puszczane w telewizji publicznej codziennie po kilkadziesiąt razy, zamiast j***nych reklam.
W moim przypadku materiały z sadistica skutkują większym bezpieczeństwem.
Jadąc samochodem nie zapie**alam w miejscach niebezpiecznych, przechodząc przez pasy na zielonym 2 razy upewniam się, że nie jedzie jakiś psychol na czerwonym, a gdy już wdupiam się na czerwonym na pasach to przynajmniej zerkam jakie światło mają kierowcy i jw.

Massdeath

2012-12-09, 15:57
GenerousVitttake napisał/a:



Byłby problem gdybyś urodził się bez rączek. Z drugiej strony mógłbyś trafić wtedy do działu hard, co też ma swoje plusy.



Ty jakoś mózgu nie posiadasz a problemu dla twoich rodzicieli nie ma. Widać późno się zorientowali i na "tradycyjną" aborcję już nie było czasu.