18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biedronka i chamstwo w niej panujące

skubany • 2013-01-12, 21:00
Witajcie drodzy sadyści !

Piszę nie przez przypadek na tym portalu. Korzystam już z niego trzeci rok, lecz to dopiero mój pierwszy temat. Dzięki spędzonych godzinach na sadolu wiem, że znajdują się tu mistrzowie ciętych ripost, inteligentne chamy, eksperci od każdej dziedziny, osoby, które jak nie zobaczą chociaż raz dziennie baby z ku*asem to mają zj***ną resztę dnia no i pewien Pan od dowcipów.

Wiem, że mogę liczyć na Wasze rady i wskazówki.

Na czym widz polega ? Po skończonych zajęciach na studiach zaocznych poszedłem do nieopodal stojącego sklepu Biedronka. Generalnie nie przepadam za tym marketem przez ludzi, którzy tam pracują. Spotkałem się z wieloma przypadkami w Biedrze, ale jeszcze nigdy to nie dotyczyło mnie.

Tym razem akcja rozgrywała się przy kasie. Klientka wykładała swoje zakupy na ladę, w tym źródło zadymy - dwa połączone jogurty. Stara, gruba, ruda kasjerka gdy zobaczyła je, wpadła w szał ! Wyleciała z pretensjami do biednej babeczki, dlaczego wzięła 2 jogurty, skoro docelowo są 4 połączone ! Ona na to cichutkim głosem odpowiedziała - ale takie już leżały .. Gruba baba nie miała litości i kontynuowała swoje żale, upokarzając klientkę na oczach wszystkich ludzi. Gdy facet zwrócił jej uwagę, że pracując na takim stanowisku kultura jest podstawą, to ona kazała mu się bujać do Almy, tam znajdzie kulturę.

Tutaj pytanie do Was, sadyści. Jak można zareagować w takiej sytuacji, żeby poniżyć, zniszczyć, obarczyć jakąś karą, lub czymkolwiek innym dotkliwym, lecz nie wykraczając przy tym swoim zachowaniem poza kodeks karny - tj. wyj***ć jej.


Akcja miała miejsce dziś w Łodzi o godz. 20 w sklepie Biedronka przy ul. Rzgowskiej

Pozdrawiam i liczę na wypowiedzi ekspertów.

BongMan

2013-01-17, 09:25
Ponury Knur napisał/a:

sam fakt że przychodzą ci takie rzeczy do głowy mówi sam za siebie.


Pomyślałeś kiedyś, w nerwach na przykład, żeby kogoś zabić? To trzeba cię zamknąć, bo przyszło ci do głowy morderstwo.
To co piszesz i sposób w jaki to piszesz świadczą nie tylko o twoim umysłowym niedorozwoju, ale też o tym żeś cham i prostak. Na żywo też w ten sposób rozmawiasz z ludźmi? Wyzywasz wszystkich? Pewnie nie, bo trafiłbyś na nerwowego, dostałbyś w ryja i skończyłby się dzień dziecka. No ale przynajmniej w internecie jesteś kimś i możesz sobie pohulać, kozaku.

Ponury Knur

2013-01-17, 11:04
BongMan napisał/a:


Pomyślałeś kiedyś, w nerwach na przykład, żeby kogoś zabić? To trzeba cię zamknąć, bo przyszło ci do głowy morderstwo.
To co piszesz i sposób w jaki to piszesz świadczą nie tylko o twoim umysłowym niedorozwoju, ale też o tym żeś cham i prostak. Na żywo też w ten sposób rozmawiasz z ludźmi? Wyzywasz wszystkich? Pewnie nie, bo trafiłbyś na nerwowego, dostałbyś w ryja i skończyłby się dzień dziecka. No ale przynajmniej w internecie jesteś kimś i możesz sobie pohulać, kozaku.



Cham i prostak to jesteś ty rzucając takie głupie pomysły. Do tego jak widać zdziecinniały bo pomysły masz rodem z gimnazjum. Na żywo też rozmawiam tak z ludźmi. Jeśli ktoś jest debilem to go o tym informuję, jeśli ktoś tak jak ty ma gówniarskie pomysły wyciągnięte z dna umysłowego szamba też. Gwarantuję ci że mało jest takich którzy są w stanie dać mi w ''ryja'' bo ja mam twarz ty możesz mieć ryj. Bardzo cię boli to że ktoś nazwał twój pomysł dnem intelektualnym rodem z gimnazjum dla upośledzonych? Nie potrafisz ścierpieć krytyki?

marna

2013-01-17, 11:58
idźta kupować do lidla. zamykam temat :hitler:

~PowerBoBass

2013-01-19, 16:28
Ja Wam pokażę na własnym przykładzie, jak walczyć z takimi ludźmi :>

Piszecie maila:



Dostajecie odpowiedź:



I gitarra :) W moim przypadku wymieniona w mailu osoba już nie pracuje w tym sklepie - byłem tam jeszcze wiele razy.

~Angel

2013-01-19, 16:35
Również uważam, że w Biedrze panuje chamstwo.
Szczytem chamstwa była zmiana opakowań moich ulubionych chrupek orzechowych i serowych.
Nie dość, że szata graficzna jest ch*jowa to ich jakość spadła - smakują jak karton.