18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biedne te zwierzęta...

Halman • 2024-03-08, 05:34

jeszcze ten pawiani zad się zaziębi...

SethGecko

2024-03-08, 06:25
Bernardyn chciał powąchać i się pobawić a tępe przedłużenie sebixa od razu by mieliło.
Tamten wściekły wierzga a psotnik ma wyj***ne, i tak go sobie obadał a na koniec jeszcze w antene uszczypnął :-)

Zulu-Gula

2024-03-08, 07:21
Gołodupiec z dżungli j***ny.


donkapusta

2024-03-08, 08:09
Ja wiem, że słabą renomę mają tu na portalu psy. Powiem tylko, że to c tam się zadziało to jest 100% wina właścicieli. Pies socjalizowany nie atakuje, nie wykazuje agresji. Niestety jak pies nie ma kontaktu za młodu z ludźmi, z innymi zwierzętami to tak to będzie wyglądać.

baronturbina

2024-03-08, 08:23
donkapusta napisał/a:

Ja wiem, że słabą renomę mają tu na portalu psy. Powiem tylko, że to c tam się zadziało to jest 100% wina właścicieli. Pies socjalizowany nie atakuje, nie wykazuje agresji. Niestety jak pies nie ma kontaktu za młodu z ludźmi, z innymi zwierzętami to tak to będzie wyglądać.


Tak tak jasne. Pięknie. Jak mój pies zacznie srac w domu i obgryzać kapcie zgłoszę się do ciebie. Dobry psi behawiorysta w cenie. Nawet poświęcę swą godność i na podlasie pojadę z tej okazji.

darayavahus

2024-03-08, 08:25
Trzeba przyznać, że bambo zachował się bardzo poprawnie. Oklepał kundla i poddusił.

Zulu-Gula

2024-03-08, 08:31
donkapusta napisał/a:

Ja wiem, że słabą renomę mają tu na portalu psy.


Co ty pie**olisz?
Sadolowa @psotna_c*pka, by ci powiedział/a ile smalcu ze psa idzie upie**olić. :-)

Janko

2024-03-08, 08:37
Mógł ten Bernardyn małpę w dupę wyr*chać

htp

2024-03-08, 09:23
baronturbina napisał/a:

Tak tak jasne. Pięknie. Jak mój pies zacznie srac w domu i obgryzać kapcie zgłoszę się do ciebie. Dobry psi behawiorysta w cenie. Nawet poświęcę swą godność i na podlasie pojadę z tej okazji.



Wychowanie psa widać dla ciebie jest za trudne. Może lepiej hoduj rybki? Albo dalej tylko komentuj,

Danajakkaka

2024-03-08, 09:24
baronturbina napisał/a:

Tak tak jasne. Pięknie. Jak mój pies zacznie srac w domu i obgryzać kapcie zgłoszę się do ciebie. Dobry psi behawiorysta w cenie. Nawet poświęcę swą godność i na podlasie pojadę z tej okazji.



Jak Ci pies zaczyna srac w domu a nie jest stary to jest właśnie znak że nie umiesz go wychować. Bez odbioru

Hwhahabaa

2024-03-08, 09:37
Akurat plus dla murzyna że ma takiego psa ale go potrafi opanować a ta p*zda z bernardynem zamiast wypie**alać to stoi i coś pie**oli no nakrmiłbym nią tego kundla

Kutazz

2024-03-08, 09:38
Na te groźne rasy to powinny być psychotesty i jak już muszą to niech kupują je rozsądni ludzie. Te łyse tępe ch*je na osiedlach nie są odpowiednimi ludźmi do posiadania jakiegokolwiek zwierzęcia a co dopiero sp***olonego umysłowo pitbulla

Veni_Vidi

2024-03-08, 09:53
Hydraulikiem to on na pewno nie jest...
Ten pies wygląda jak przerośnięty szczur, jak ludzie mogą to coś trzymać w domu?