18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biedna dziewczynka...

~DMT • 2022-11-14, 20:02
Nie wiem jak tam materialnie, ale mentalnie jest gruba bida...



:samoboj:

Cain-Van-Horadrim

2022-11-15, 22:37
1. nie masz godności
2. jesteś niedoj***na, takie osoby powinny iść na oddział zamknięty a nie na studia.
3. czekam na harda z twoim udziałem. Tak tylko możesz przysłużyć się ludzkości

JimmyJimmy

2022-11-15, 22:50
k***a jak bym miał takie problemy to już dawno bym się powiesił i wszystkim niedoj***nym jak ona polecił bym to samo

eliveruss

2022-11-15, 23:00
nie no, k***a, bez jaj. Znam wielu gejów i lesby, no i jakoś potrafią funkcjonować w społeczeństwie, zachowują się normalnie, ubierają się normalnie, nie odpie**alają cyrku jak jakieś małpy. r*chają się u siebie w chatach po swojemu, nikomu się tym nie chwalą, nie raz ogarniają lepiej życie, niż wielu moich znajomych , którzy są hetero. Nawet transy i niebinary potrafią się normalnie zachowywać i myśleć racjonalnie. Dobra, czasem widać to po nich, jak np. gej mówi, jakby miał żyłką wędkarską ściśnięte jaja, lesba ma łysą banię i gada jak chłop albo jak trans chce być kobietą, a widać po rysach twarzy i szerokich barach, że coś jest nie teges, ale no nikomu tym krzywdy nie robią. Są inni i tyle, ich wybór, mnie to ani nie grzeje, ani nie chłodzi. A tacy odklejeńcy jak na filmiku to zwykli atencjusze, którzy są niedorozwinięci mentalnie i emocjonalnie, a swoimi działaniami tylko szkodzą swojej grupie, chcąc pokazać, jak bardzo są odmienni.

kulawiec

2022-11-16, 02:42
Niech sobie to opie**oli ze trzy opakowania laxigenu, będzie miało o czym rozmyślać zamiast o głupotach.

mazga50

2022-11-16, 15:42
Upośledzone dzieci w natarciu (vide Jebnięta Greta)

RadosnyRabarbar

2022-11-17, 06:57
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie. I takie coś uczy potem dzieci

Dominikku

2022-11-17, 08:24
Bić, bić i jeszcze raz bić nie patrzeć na nic ani nikogo nie słuchać.