18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biedna dziewczynka...

~DMT • 2022-11-14, 20:02
Nie wiem jak tam materialnie, ale mentalnie jest gruba bida...



:samoboj:

PabloSkills

2022-11-15, 08:28
PIs napisał/a:

Ona jest tak brzydka, że jej nikt nie wyr*cha nigdy.



Na sadisticu jakiś chętny, stulejarzowy sadolek się znajdzie.

BambiPMT

2022-11-15, 09:14
Adam19800605 napisał/a:

Ja bym wybrał na jej miejscu na rondzie w prawo




Właśnie typowo wysrana Warszawianka. Ludzie na wsi nie mają czasu na takie głupoty.

kapelan_szturmowy

2022-11-15, 09:49
Moja (fabrycznie) córka taka/taki jest. I ch*j wie co z tym zrobić. Psychologowie i psychiatrzy ch*ja robią.

JackCola

2022-11-15, 10:50
Po urodzie widać że to esencja narodu wyznania handlowego !!

Parkometr

2022-11-15, 11:29
Typowy roszczeniowy śmieć tolerancyjny. Miejsce tego gówna jest w cyrku, ale niestety urodziło się jako homo sapiens i to w demokracji, więc ze swoją ekipą w tęczowych pelerynach jest mądrzejsze od tej pani Profesor, którą wspomniała. Jej głos na wyborach ma taką samą wartość jak głos biznesmena, ekonomisty, filozofa, inżyniera, czy jakiegokolwiek innego pełnoletniego człowieka. Niestety takich ludzi jest pełno, a zawsze znajdzie się polityk, albo inny zjeb, który ma ochotę przemawiać głośniej niż inni i zrzeszać wokół siebie takich wyborców. To zlewaczałe gówno karmi te wszystkie żukowskie i lemparty... Oczywiście ono karmi głosami, reszta ludzi potem musi płacić na ten cyrk podatki

Exclip

2022-11-15, 12:06
Kolejna nie rozumie, ze to ze sama ma problem z okresleniem siebie i kim jest, to nie znaczy ze inni maja tak owy. Dorbzr widza kim jest i tak ja okreslaja

Policeman

2022-11-15, 13:21
God name'u? Bad name'u? k***a co to, ja pie**olę człowiek nie oglądał tych wariatów przez kilka msc i już jest do tyłu :)
Tak to jest jak uczelnia jest państwowa i Julkox studiuje sobie za moje podatki. Można siedziec na ch*jopeistyce, zarządzaniu polem namiotowym czy gównozawstwie i robić takie hucpy 5 lat, a na koniec i tak pójdzie do pracy w jakimś non-profit [czyli kasa pod stołem od żymian czy ue] i tyle z tego miałem, że ze swoich podatków opłaciłem wariatom dyplomy.

P.S pakiet startowy hucpy lpgplus:
Julka coś tam bredzi, z tyłu samiec beta minus nadwaga i śmieszny strój, poza nieudacznika - może jakaś pijana albo przećpana julka na imprezie się zapomni i mu da, może nie w tym roku, może w kolejnym. Obok jakiś kosmita włosy zmieniony kolor 5 raz, kolczyki, tatuaże, flaga lgbt, przechodzi płynnie ze śmiechu w płacz, nie wie sam kim jest, w sumie nie wie za dużo, jedynie, że trzeba protestować, a najlepiej obtoczyć się flagą, żeby PRZYPADKIEM nikt nawet nie pomyślał, że on to nie to co on to to myśli, że to on... albo ono albo onx

Andrzejas

2022-11-15, 16:40
No jak można mieć dednejm skoro się jest stil alajw?

killua

2022-11-15, 16:44
Bambrych napisał/a:

To wszystko przez to że w tym policyjnym państwie nie mozna nawet takiemu dziwolongowi przyj***ć. Parę razy w ryj by dostała to by się głupie myśli skończyły i odechciało by się facetem być. Albo ze dwa tygodnie na ulicy żeby ze śmietnika niedojedzone żarcie to wpie**alało.



Ty chyba też miałeś jakieś życiowe rozkminy w głowie zamiast się uczyć w szkole dziwolongu :)

Ryju1983

2022-11-15, 18:08
Może nich zastanowi się nad tym że jest pie**olnięta.

Hedonistyczny

2022-11-15, 18:17
Co to k***a jest dead name?
Gdzie sa rodzice tego dziecka?

Janko

2022-11-15, 20:55
Wyj***ć to kurestwo Tęczowe na bezludną wyspę i będzie spokój

Seligos

2022-11-15, 21:58
W Sparcie takich ludzi się na dzień dobry zrzucano z klifu .....