18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biały gość i brudasy

Pantilion • 2018-10-11, 05:39
Brudas uderza bez powodu przechodzącego obok grupki małp człowieka


kondzio63221

2018-10-12, 04:05
Mors_Nigra napisał/a:

@Hrabia Drapula Belgowie trzymali żony i dzieci murzynów w zamknięciu pod strażą, grożąc, że jak murzyn będzie źle pracował, to będzie się dziać krzywda. Do pracy brali samych facetów. Obcięli ręce jego córce, bo nie spisał się tego dnia w pracy. Belgowie stworzyli niespotykaną wcześniej na świecie tyranię, dosłowne piekło na ziemi, mordowanie milionów, o okaleczonych kobietach i dzieciach nie wspominając a pomnik typa który za to wszystko jest odpowiedzialny (Król Leopold 2) dalej ma swój pomnik w zlewaczałej Brukseli lmao.

@poligon6 co ty pieprzysz w ogóle, ktoś zmuszał białych do ściągania do Europy i USA niewolników? Gówno mnie obchodzi kto ich łapał i sprzedawał, biały człowiek ich kupił i wziął do siebie.


I teraz to do nas wraca, ze zdwojoną siłą i nawet się stawić nie możemy. My - Normalni ludzie, którzy nie maczali w tym rąk tak naprawdę, tylko nasi przodkowie. Nie chcę, żeby traktowano nas jak najgorsze ścierwo. Oni sami prowokują, aż błagają, żeby "tamte czasy" wróciły.
ch*ja się znam na dawnych czasach i tej j***nej polityce, historii (czy może histerii) multi k***a kulti i tak dalej. Ale to są moje przemyślenia na obecną chwilę. Nie czyń drugiemu, co Tobie niemiłe. Tyle ode mnie.

No...........iX

2018-10-12, 09:46
kondzio63221 napisał/a:


I teraz to do nas wraca, ze zdwojoną siłą i nawet się stawić nie możemy. My - Normalni ludzie, którzy nie maczali w tym rąk tak naprawdę, tylko nasi przodkowie. Nie chcę, żeby traktowano nas jak najgorsze ścierwo. Oni sami prowokują, aż błagają, żeby "tamte czasy" wróciły.
ch*ja się znam na dawnych czasach i tej j***nej polityce, historii (czy może histerii) multi k***a kulti i tak dalej. Ale to są moje przemyślenia na obecną chwilę. Nie czyń drugiemu, co Tobie niemiłe. Tyle ode mnie.



Ktoś się postarał zrobić z tych ludzi małpy, podobnie jak usiłuje to zrobić to od wieków z nami.
Z nimi poszło po prostu łatwiej.
Polecam poszukać na YT polski film dokumentalny "Adrenalina".

kondzio63221 napisał/a:


I teraz to do nas wraca, ze zdwojoną siłą i nawet się stawić nie możemy. My - Normalni ludzie, którzy nie maczali w tym rąk tak naprawdę, tylko nasi przodkowie. Nie chcę, żeby traktowano nas jak najgorsze ścierwo. Oni sami prowokują, aż błagają, żeby "tamte czasy" wróciły.
ch*ja się znam na dawnych czasach i tej j***nej polityce, historii (czy może histerii) multi k***a kulti i tak dalej. Ale to są moje przemyślenia na obecną chwilę. Nie czyń drugiemu, co Tobie niemiłe. Tyle ode mnie.



Ktoś się postarał zrobić z tych ludzi małpy, podobnie jak usiłuje to zrobić to od wieków z nami.
Z nimi poszło po prostu łatwiej.
Polecam poszukać na YT polski film dokumentalny "Adrenalina".

licho_nie_spi

2018-10-12, 14:13
jest taka gra tam gdzie są "Arianie", szczególnie w USA...."polowanie na białego niedźwiedzia"... chodzi właśnie o to co widać na filmiku....i wrzucić na YT czy gdzieś :>

Adae

2018-10-13, 14:29
Pewnie szedl z mysla "o nie jestem rasista, taki progres, ide prosto przed siebie, co najwyzej potanczymy i zaspiewamy piosenke bo nagrywaja, o chlopak mojej zony pewnie przybije mi dzisiaj piatke", a tu wpie**ol.

Frajerow sie kosi, u nas tez sie tak robi, tylko jest mniej frajerow.

kondzio63221

2018-10-15, 03:23
Adae napisał/a:

Pewnie szedl z mysla "o nie jestem rasista, taki progres, ide prosto przed siebie, co najwyzej potanczymy i zaspiewamy piosenke bo nagrywaja, o chlopak mojej zony pewnie przybije mi dzisiaj piatke", a tu wpie**ol.

Frajerow sie kosi, u nas tez sie tak robi, tylko jest mniej frajerow.


:homer: