18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biały gość i brudasy

Pantilion • 2018-10-11, 05:39
Brudas uderza bez powodu przechodzącego obok grupki małp człowieka


TT4

2018-10-11, 06:01



Halman

2018-10-11, 06:18
ten murzyn z filmiku powinien się skłonić przed każdym białym i mówić dzień dobry... no cóz, kiedyś popełniono błąd który ciągnie się do dzisiaj...

zwierzak30

2018-10-11, 14:37
To że dałem browara ,nie oznacza że jestem rasistą.
Ja jestem zatwardziałym Rasistą.

poligon6

2018-10-11, 17:49
Pamietajcie! Głosujcie na PO też dostaniecie od małpy po ryju!

PieronJasnySzlag

2018-10-11, 18:39
ehhh. Mam nadzieje że takie spotkania z małpami mają jedynie ci tolerancyjni.

saves

2018-10-11, 19:03
A potem czarni w stand-upach skarżą się jaka to policja brutalna.

TB303

2018-10-11, 20:09
poligon6 napisał/a:

Pamietajcie! Głosujcie na PO też dostaniecie od małpy po ryju!


Chyba odwrotnie. Polacy nie frajerzy(w tym przypadku) - sobą pomiatać nie dadzą jakiemuś brudnemu ścierwu. Zresztą, PiS już ich wpuszcza, a jakoś takie sceny się nie zdarzają.

Seksiaczek

2018-10-11, 20:15
Jak ja bym k***a strzelał...

Mors_Nigra

2018-10-11, 20:18
@~TT4 gdyby nie to co w twym filmiku to by nie mieli teraz problemów które mają. Jeden z największych błędów (jeżeli ni NAJWIĘKSZY) jaki popełnił biały człowiek w całej swojej historii, to wplątanie się w handel niewolnikami. Dobrze, że Polska nie miała swoich zamorskich kolonii.

poligon6

2018-10-11, 20:18
TB303 napisał/a:

Chyba odwrotnie. Polacy nie frajerzy(w tym przypadku) - sobą pomiatać nie dadzą jakiemuś brudnemu ścierwu. Zresztą, PiS już ich wpuszcza, a jakoś takie sceny się nie zdarzają.



Spoko nazwie się ich faszystami, zrobi nagonkę w postepowych mediach i spokornieja. Myslisz że na zachodzie tak hop siup sie poddali? To były lata procesu. Tak zwana metoda salami, kroisz po plasterku, co ci szkodzi, aż nie ma salami.

Cytat:

jaki popełnił biały człowiek w całej swojej historii, to wplątanie się w handel niewolnikami. Dobrze, że Polska nie miała swoich zamorskich kolonii.



Biali byli tylko końcowym odbiorcą, niewolnikami handlowały muslimy, królowie wiosek. Myslisz że biały latał po sawannie i łapał w siatkę niewolników?

Co do zamorskich koloni to lewusy ukuły hasło że kresy były nasza kolonia i też mamy swój grzech kolonializmu. Wiec...

No...........iX

2018-10-11, 20:39

Hrabia Drapula

2018-10-11, 20:50
@up, to też jakiś kretyn na to wpadł, czy myśli że bez dłoni będzie lepiej i szybciej pracowała?
prewencja i tylko to nas uratuje, strzelać do każdego czarnego, wcześniej czy później coś złego zrobi, wykastrować wszystkich i następne pokoenia będą miały spokój

Mors_Nigra

2018-10-12, 03:12
@Hrabia Drapula Belgowie trzymali żony i dzieci murzynów w zamknięciu pod strażą, grożąc, że jak murzyn będzie źle pracował, to będzie się dziać krzywda. Do pracy brali samych facetów. Obcięli ręce jego córce, bo nie spisał się tego dnia w pracy. Belgowie stworzyli niespotykaną wcześniej na świecie tyranię, dosłowne piekło na ziemi, mordowanie milionów, o okaleczonych kobietach i dzieciach nie wspominając a pomnik typa który za to wszystko jest odpowiedzialny (Król Leopold 2) dalej ma swój pomnik w zlewaczałej Brukseli lmao.

@poligon6 co ty pieprzysz w ogóle, ktoś zmuszał białych do ściągania do Europy i USA niewolników? Gówno mnie obchodzi kto ich łapał i sprzedawał, biały człowiek ich kupił i wziął do siebie.