18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biały Fosfor

OpenStreetMaps • 2018-12-06, 01:49
Ofiary tej broni płoną żywcem. Otacza je chmura białego toksycznego i duszącego gazu, który nagle zamienia wszystko dookoła w piekło. Ciała ofiar palą się żywym ogniem, którego nie ugasi woda. Takiej broni używa się teraz w Syrii do tłumienia powstania. Fosforową bombę zrzucono m.in. na szkołę i spalono nią dzieci!

Biały fosfor używany jest do produkcji bomb zapalających. W normalnych warunkach przechowuje się pod pod wodą. Na powietrzu szybko się utlenia i ulega samozapłonowi w temp. 25–60 stopni. A kiedy się już zapali, jego chmury rozgrzewają się do temperatury 1300 stopni Celsjusza. W pożarze wydziela się duża ilość żrącego dymu (pięciotlenek fosforu).

Palący się biały fosfor jest bardzo trudny do ugaszenia. Nie można gasić go wodą. W czystej postaci biały fosfor jest też silnie trujący. Dawka śmiertelna dla dorosłego człowieka wynosi ok. 0,1 g – podaje
Wikipedia.










źródło tutaj : https://www.onet.pl/?utm_source=_viasg_fakt&utm_medium=direct&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=afe92793-90d0-5838-9898-c522bafd722c&sid=f13b499b-dba8-44e4-a9ae-cb9ebb087cc8&utm_v=2

ziolopex

2018-12-06, 02:02
Dziewuszka i tak będzie popie**alać w szmacie na głowie, to co za różnica? :D

bleblebator1

2018-12-06, 06:31
jak już być tak szczegółowym, to biały fosfor w syrii używają najemnicy nazywający się białymi hełmami, którzy są finansowani przez arabię saudyjską i żydów. Tu nie są wyborcy TVN, nie tutaj takie pie**olenie

Wiewór

2018-12-06, 07:41
@up biały fosfor, chlor i sarin w Syrii to sprawka Putina sowiecki trollu więc nie pie**ol mi tu o żadnych ogólnoświatowych spiskach żydowskich.
Wszyscy doskonale o tym wiedzą.

Cara_Al_Sol

2018-12-06, 08:01
bleblebator1 napisał/a:

jak już być tak szczegółowym, to biały fosfor w syrii używają najemnicy nazywający się białymi hełmami, którzy są finansowani przez arabię saudyjską i żydów. Tu nie są wyborcy TVN, nie tutaj takie pie**olenie



Proszę:
1. Zacznij zaczynać zdania oraz niektóre nazwy Wielką Literą.
2. Proszę, nie oglądaj już telewizji.
Pozdrawiam serdecznie.

~Velture

2018-12-06, 09:18
Mnie tam bawi podział na broń brudną i konwencjonalna.
Zrzucenie napalmu - ok
Zrzucenie bomby z drona - ok
Bomba próżniowa - ok
Ostrzał z broni maszynowej - ok
Zabijanie granatem - ok
Mina przeciwpiechotna - ok
RPG i inne pociski - ok
Sarin - o muj bosze co za nieluckie zabijanie. Takie njechömanitarne.

pie**olenie aby wybielić się z zabijania.

Ca...........on

2018-12-06, 09:21
@up To czemu już nikt nie używa chloru? Byłoby 2w1.

Wiewór

2018-12-06, 09:27
@up a ty od jakiego spisku? ogólnoświatowy żydowski, reptilianie, masoni, illuminati, templariusze czy jeszcze ktoś inny stoi za CNN?

krecikprecik

2018-12-06, 10:21
Ogólnie jak wszystkich z Was zapewne, jebie mnie to kto jest za tym "spiskiem", czy to Żydzi, bolszewiki, mongołowie, czy USA. Smutne jest to że no obrywa się zwykłym cywilom którzy tak jak Wy, chodzą do pracy, posyłają dzieci do szkoły, chcą rutyny i świętego spokoju.
Przesuńmy teraz ten konflikt ok 3,5 tys km na północny- zachód. Czy też jedyne czego byśmy mogli oczekiwać od reszty świata to k***a jakieś podanie sensacyjnych wiadomości w swojej lokalnej telewizji, że w Polsce użyto białego fosforu czy innego gazu typu Sarin i zagotowało/ udusiło się kilka tysięcy dzieci, kobiet i mężczyzn, a teraz najnowsze wydarzenia sportowe...

Jeszcze za czasów LO miałem w takie rzeczy srogo wypie**olone, ale teraz patrząc ile ta wojna trwa, to jak przez lata media zmieniały strony konfliktu że większość przeciętnych obywateli już totalnie się pogubiła, traktuje to jak codzienność, coś już stałego, no to jestem k***a mocno przerażony i zawiedziony naszym postępem cywilizacyjnym.

nowynick

2018-12-06, 10:37
:roll:

ch*ja tam wiadomo kto ten fosfor zrzucił, mamy małego tyrana Assada, Ruskich, USA, Izrael, Arabię Saudyjską i całą masę zjebów co mają obiecane dziewice za udział w dżihadzie podzielonych na już kilka co najmniej frakcji. Do tego dochodzą Turcy, którzy mają ropę w cenach wenezuelskich, nastoletnie syryjskie żony w cenie kozy (normalnie kosztują aż dwie :D ) no i Unia wypłaca im pierdyliony za trzymanie uchodźców, przemysł zbrojeniowy, sztuczne pompowanie cen paliw. Ile Stanom zajęło zdobycie Iraku? 3 tygodnie? W Osetię czy na Krym Putin wjechał i oświadczył "MOJE k***A!" chyba nawet szybciej. A tu się pie**olą chyba już piąty rok! Za dużo ludzi ma w tym biznes żeby tam był pokój...

Wiewór

2018-12-06, 10:53
@up o czym Ty mówisz. Jak ch*ja wiadomo jak tajemnicą Poliszynela jest, że to kacapy?

nowynick

2018-12-06, 11:01
Up

bo kto tak powiedział? Amerykanie? Wiarygodne źródło nie ma co...