18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Białe ludobójstwo

H88tman • 2013-08-23, 15:12
Grafika idealnie obrazująca to, co obecnie zachodzi w Europie

fuNny

2013-08-23, 15:31
wersja z jewtuba

LaBomba

2013-08-23, 15:55
Jak mi ktoś wytłumaczy dokładnie i jak najprościej dlaczego tak właśnie jest to stawiam piwo...

cveljan

2013-08-23, 16:10
sratatata. a biali nie wbijali na wszystkie kontynenty i nie r*chali i zabijali? to zemsta kolorowych- taka z opóźnieniem.

ja...........ax

2013-08-23, 17:11
filmik ze stanów, gdzie biali właśnie urządzili czerwony genocide :D

Crem0wy

2013-08-23, 17:56
jabolmax napisał/a:

filmik ze stanów, gdzie biali właśnie urządzili czerwony genocide :D


Rozumiem że ty wyznajesz starą i bliską ci sowiecką zasadę odpowiedzialności zbiorowej, ale my, ludzie normalni, nie lubimy kiedy się nas obraża poprzez oskarżanie o winy innych ludzi, tylko dlatego że mamy podobny kolor skóry do nich a oni z kolei atakowali ludzi z innym kolorem.
Nikt dzisiaj nie jest odpowiedzialny za to co robiła konkwistadorska armia Brytanii, Hiszpanii. Francji czy Portugalii. Nawet ludzie z tych krajów.
A jeśli nadal się upierasz i chcesz winnych to jako biały człowiek weź na siebie te wszystkich winy, pozwól się dać zabić, a nam daj spokój.

WolfManGoth

2013-08-23, 17:56
Boże chroń Nas przed zachodem. Potem my sami sobie poradzimy z imigrantami.

zypon

2013-08-23, 17:58
Muslimy to wrogie ku*asy które nam zagrażają, ale to pie**olenie multi kulti jest mocno przesadzone. Sęk w tym żeby wyjebywać ze społeczeństwa jednostki i grupy które zagrażają WOLNOŚCI - tzn. m.in. muslimy, komuchy, skrajni nacjonaliści, fundamentaliści religijni itp. Ludy, cywilizacje, religie od zawsze się przenikały... i nie ma w tym nic złego. Gdyby ludzi żyli w swoich społecznościach odcięci i wrodzy innym w ogóle byśmy się nie rozwijali. W Polsce pierwszych Piastów, prawdopodobnie żyło bardzo wielu Skandynawów (nie muszę chyba mówić że to był wtedy inny krąg kulturowy) i mieszali się oni z Polakami...
Przestańcie pie**olić te swoje faszystowskie smuty i wyjdźcie k***a mać na spacer.
a odnośnie tego rysunku ... to kto jak kto ale biali to swoją stopę odcisnęli na każdym kontynencie ...

lolownik

2013-08-23, 18:02
fuNny napisał/a:

wersja z jewtuba



Czekałem pół minuty aż ściągną te koszulki żeby udowodnić wyższość białej rasy :(

PanMarian

2013-08-23, 18:11
Cytat:

sratatata. a biali nie wbijali na wszystkie kontynenty i nie r*chali i zabijali? to zemsta kolorowych- taka z opóźnieniem.

Zemsta? Zeby dokonac zemsty trzeba byc strona dominujaca, na razie jest to samoofiarowanie sie zachodu, na skutek odwrocenia wartosci cywilizacji, i tak, zamiast podbijac, europie jest przykro, ze byla taka silna, i chcialaby przepraszac wszystkich urazonych.
Poza tym, czlowieku poucz sie moze troche, to nie jest kwestia, ktos wszedl mi na podworko i zrobil kupe, to nie sa stosunki sasiedzkie tylko miedzypanstwowe, panstwa naturalnie daza do powiekszania swojej sily, i zmniejszania sily konkurentow, w miare mozliwosci eliminujac ich z gry, badz podporzadkowujac ich sobie, albowiem panstwa, to nic innego niz pierwsze i do tego jedyne legalne mafie. Jakby nie patrzec, jest to dokladnie to samo dzialanie, przymusowe placenie za ochrone, tylko, ze tutaj jest na prawde konieczne, bo niezaleznie od dobrych checi, gdyby nie ta mafia, to przyszla by inna i bylaby jeszcze gorsza. Jedynie od jakis 80lat mafie te, wymyslily sobie zajmowanie sie przymusowa opieka nad ochranianymi, bo po pierwsze stwierdzili, ze mozna na tym niezle zarobic, i w aparacie rozdzialu pieniedzy znajdzie sie wiele cieplych posadek dla znajomych, a po drugie, moga teraz robic dobra mine, i grac obroncow ucisnionych, i straznikow absurdalnych "praw czlowieka".
Nie ma za co przepraszac, trzeba wrocic tam i zaprowadzic ponownie porzadek, zanim oni podporzadkuja sobie nas, no i przy okazji odejsc od zgubnej polityki prowadzonej od 80 lat.

Cytat:

Przestańcie pie**olić te swoje faszystowskie smuty i wyjdźcie k***a mać na spacer.



Cytat:

Słowo „faszyzm” – będące w powszechnym użytku – pozbawione jest niemal zupełnie znaczenia. Słyszałem, jak „faszyzmem” nazwano: rolników, sklepikarzy, Kredyt Społeczny, kary cielesne w szkołach, polowanie na lisa, walki byków, Komitet 1922, Komitet 1941, Kiplinga, Gandhiego, Czang-Kai-Szeka, homoseksualizm, audycje radiowe Priestleya, schroniska młodzieżowe, astrologię, kobiety, psy – i nie pamiętam co jeszcze

- George Orwell



Pozdrawiam

In...........eo

2013-08-23, 18:15
Crem0wy napisał/a:


Rozumiem że ty wyznajesz starą i bliską ci sowiecką zasadę odpowiedzialności zbiorowej, ale my, ludzie normalni, nie lubimy kiedy się nas obraża poprzez oskarżanie o winy innych ludzi, tylko dlatego że mamy podobny kolor skóry do nich a oni z kolei atakowali ludzi z innym kolorem.
Nikt dzisiaj nie jest odpowiedzialny za to co robiła konkwistadorska armia Brytanii, Hiszpanii. Francji czy Portugalii. Nawet ludzie z tych krajów.
A jeśli nadal się upierasz i chcesz winnych to jako biały człowiek weź na siebie te wszystkich winy, pozwól się dać zabić, a nam daj spokój.


Oczywiście, naziści to nie Niemcy, sowieci to nie Ruskie, Izrael to nie Żydki, Hiroshime i Nagasaki nie zbombardowały Stany Zjednoczone tylko same się zbombardowały, to nie Hitler z Stalinem napadli na Polskę, a jeśli nawet to wtedy Polska to nie była Polska. To był jakiś tam kraj ch*j wie co robił, ginęli to ginęli gówno mnie to obchodzi ich sprawa nie moja. Weź ić do kościoła człowieku i pomódl się za siebie, bo lekarz już Ci nie pomoże.

Hehehsy92

2013-08-23, 18:52
no Polska się jeszcze trzyma, k***a OSTATNI BASTION

Crem0wy

2013-08-23, 18:59
UltorMatrix napisał/a:

Oczywiście, naziści to nie Niemcy, sowieci to nie Ruskie, Izrael to nie Żydki, Hiroshime i Nagasaki nie zbombardowały Stany Zjednoczone tylko same się zbombardowały, to nie Hitler z Stalinem napadli na Polskę, a jeśli nawet to wtedy Polska to nie była Polska. To był jakiś tam kraj ch*j wie co robił, ginęli to ginęli gówno mnie to obchodzi ich sprawa nie moja.


O czym ty mówisz? Bo ja nie wiedzę związku między karaniem Polaka za Konkwistę Hiszpańską o czym ja mówiłem a karaniem nazisty za zbrodnie nazistów o czym ty mówiłeś.


UltorMatrix napisał/a:

Weź ić do kościoła człowieku i pomódl się za siebie, bo lekarz już Ci nie pomoże.


trudno będzie mi się modlić kiedy osobiście "wierzę" że Boga nie ma.