18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Białe ludobójstwo

H88tman • 2013-08-23, 15:12
Grafika idealnie obrazująca to, co obecnie zachodzi w Europie

Te...........ed

2013-08-23, 22:43
My rozdawaliśmy światu technologię, naukę, obyczaje, ŻYCIE. Jesteśmy najbardziej zaawansowani we wszystkim, więc do nas lgną te śmiecie...

froqer

2013-08-24, 00:52
Przecież można wyprowadzić się do Azji, czy Afryki nawet (kto tu cokolwiek sprawdza). Tylko do Afryki - po ch*j? A do Azji - po ch*j? Na wycieczkę spoko, a do życia? Patrzeć się na te kolorowe mordy, żeby oczopląsu dostać?

ellsworth

2013-08-24, 09:42
UltorMatrix napisał/a:


Oczywiście, (...) sowieci to nie Ruskie


Tak, ZSRR to nie Rosja! Rosja przestała istnieć po trwajacej 4 lata wojnie i utraciła niepodległość na ponad 70 lat. Wszyscy, którzy walczyli o niepodległą Rosję zostali zgładzeni lub pozsyłani do łagrów. Utożsamiania Rosji z ZSRR, to tak jak utożsamianie Generalnej Guberni z Polską!

Hauer88

2013-08-24, 16:07
Hehehsy92 napisał/a:

no Polska się jeszcze trzyma, k***a OSTATNI BASTION




In...........eo

2013-08-24, 17:53
Crem0wy napisał/a:


O czym ty mówisz? Bo ja nie wiedzę związku między karaniem Polaka za Konkwistę Hiszpańską o czym ja mówiłem a karaniem nazisty za zbrodnie nazistów o czym ty mówiłeś.



trudno będzie mi się modlić kiedy osobiście "wierzę" że Boga nie ma.



:facepalm:

Ile Ty masz lat, że czytać ze zrozumieniem nie potrafisz?

rew123321

2013-08-25, 01:11
jabolmax napisał/a:

filmik ze stanów, gdzie biali właśnie urządzili czerwony genocide :D


no dokładnie, zabijano fizycznie i społecznie ludzi na podstawie plotek i pomówień w kraju, którego naród nosi Wolność przez Wielkie W i Boga przez jeszcze większe B na ryju...

Hehehsy92 napisał/a:

no Polska się jeszcze trzyma, k***a OSTATNI BASTION


niby jeszcze jest Japonia, Korea i inne, ale co ja tam wiem...

Crem0wy

2013-08-25, 13:29
UltorMatrix napisał/a:



:facepalm:

Ile Ty masz lat, że czytać ze zrozumieniem nie potrafisz?


Jutro będzie okrągłe 5latek...! xD

Green_Bastard89

2013-08-27, 12:33
popatrzmy na to z tej strony, Czarnoskórych tempili całe wieki, u Azjatów był Vietnam, wojna Japonii z Rosją a do Chin bali się wjechać bo h*j wie co by tam czekało. Arabowie już wojują na całego teraz pora zrobić z białego niewolnika