18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Avalanger

2017-05-30, 00:28
Mam BMW.. po torach nie szalałem, zwykły klekot 2.0, ale jedno jest niezwykle ważne - gość sprawiał wrażenie mnie samego sprzed k***a 10 lat w jakimś j***nym Gran Turismo czy innym nid for spidzie - kiedy nie miałem jeszcze prawa jazdy + ZERO instynktu samozachowawczego podczas wpadania w poślizg. No k***a, to miał być ogarnięty kierowca? Może jeszcze rajdowy?
.
.
.
Ja pie**olę, miałem kiedyś - w zeszłym roku - bardzo nieciekawą sytuację na ekspresie między Krakowem a Zakopanym, konkretniej za szybko zmieniłem pas (kierownica w lewo i but) - nie przewidziałem, że nawierzchnia była dosyć mokra (mżawka).

Momentalnie postawiło mnie praktycznie bokiem, do dziś pamiętam jak miałem najpierw jedną a potem prawie drugą barierkę przed sobą. Solidnie ponad 70km/h, obsrałem się prawie na miejscu, ale jakoś naprzemiennie używając gazu z hamulcem + napie**alając kierownicą od lewej do prawej udało mi się ustabilizować tor jazdy. Miałem wtedy jakieś 45-50km/h.

Paradoksalnie jeszcze bardziej polubiłem RWD, bez niego nie byłoby tej szopy, ale z drugiej strony - naprawdę, można wybronić się z pięknego gówna, nie tylko z naszej winy.

Już nawet fizyk za technikum mówił wprost - z samych praw fizyki wynika, że tył napęd jest lepszy do zapanowania nad autem, kontrolę nad nim.

Wiewór

2017-05-30, 10:40
Boże k***a jaki amator. Auto bez abs a on hamulec w podłogę i jedzie zdziwiony, że auto nie skręca...

Yamakashi07

2017-05-30, 22:03
Jakoś mi nie szkoda, w końcu be em wu.