18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Beztroski skok Leo do basenu...

Halman • 2021-12-29, 07:31

połączony z cudowną przemianą w warzywo... :szydera:

eryk-antykleryk

2021-12-29, 11:35
Gromm napisał/a:

To wszystko przez baloniki



Też tak myślę. Chyba uderzył głową o balonik.

luka5598

2021-12-29, 13:04
Zenonn napisał/a:

Takich historii jest więcej, tutaj macie przykład, że jednak można żyć i być szczęśliwym, nawet z taką niepełnosprawnością



Niby można, tylko po ch*j?

W tym i wielu innych przytaczanych tu przypadkach, kompletnie nie było czynników losowych wywołujących zerwanie rdzenia, a jedynie chwilowa głupota poszkodowanych.

Zapytaj ich wszystkich z tego linku, który tu wrzuciłeś, czy woleli by być "szczęśliwi" na wózku czy na własnych girach. Poczucie pełni szczescia u ludzi niepełnosprawnych, to taka sama racjonalizacja, jak u rogacza myśl, że żona dająca dupy na boku już nigdy tego nie zrobi.

Juzwa

2021-12-29, 13:09
Astrofizykiem pewnie nie jest i nie będzie. Wina leży wyłącznie po stronie tych debili, którzy skaczą na główkę do wody, jeżdżą jak popie**oleni motocyklami, rowerami, samochodami czy uprawiają jakiś urazowy sport. Na własne życzenie podejmują ryzyko i ch*j im wszystkim w dupę. Inną grupą są ludzie okaleczeni przez właśnie takich matołków, którzy k***a musza nażreć się adrenaliny bez względu na konsekwencje. Ci zasługują na pomoc, tamci najwyżej na kopa w dupę, niech się nimi zajmuje rodzinka i to rodzinka niech finansuje zabiegi, rehabilitację i sprzęt do niej..

AnalAcrobat

2021-12-29, 16:11
@Muntzek

Tez to pamiętam, swoja droga ciekawe co u niego? Tetrus, jestes z nami jeszcze?

Jerzy_Owsik

2021-12-29, 16:46
Sajlenthill napisał/a:

Mam kolegę co wskoczył z głupoty do jeziora na głowe. Zostawiała go żona. ku*as nie stoi to już nigdy nie por*cha. Więc jak to mówi sp***olił sobie życie i chciałby po tym skoku umrzeć. Dzieci nie ma a matka mu podciera dupsko. Rusza tylko głową i martwi się co będzie jak mamy zabraknie. Co najlepsze wskoczył do wody w swoje 27 urodziny... Byłem podczas tego wypadku z nim i nawet nie zdążyłem się dobrze rozebrać a on już wskoczył do wody. W pierwszej chwili myślałem, że sobie żartuję ale po chwili zerwałem się z całych sił. Krzyczał, że nie czuje nic i strasznie się boi. Ja już wiedziałem co się stało. Płakałem jak bóbr a do tej pory żałuję naszego wypadu nad jeziorko. Odwiedzam go prawie codziennie. Ma praktycznie mnie i mamę. Nigdy w życiu nie zapomnę tego widoku. Sadole uważajcie na siebie...



jakbyś był kolega byś mu pomógł zakończyć ta ch*jnie a nie tylko odwiedzasz

Novik

2021-12-29, 19:29
To będzie miał przej***ną pamiątkę ...

chico35

2021-12-29, 20:04
Sajlenthill napisał/a:

Mam kolegę co wskoczył z głupoty do jeziora na głowe. Zostawiała go żona. ku*as nie stoi to już nigdy nie por*cha. Więc jak to mówi sp***olił sobie życie i chciałby po tym skoku umrzeć. Dzieci nie ma a matka mu podciera dupsko. Rusza tylko głową i martwi się co będzie jak mamy zabraknie. Co najlepsze wskoczył do wody w swoje 27 urodziny... Byłem podczas tego wypadku z nim i nawet nie zdążyłem się dobrze rozebrać a on już wskoczył do wody. W pierwszej chwili myślałem, że sobie żartuję ale po chwili zerwałem się z całych sił. Krzyczał, że nie czuje nic i strasznie się boi. Ja już wiedziałem co się stało. Płakałem jak bóbr a do tej pory żałuję naszego wypadu nad jeziorko. Odwiedzam go prawie codziennie. Ma praktycznie mnie i mamę. Nigdy w życiu nie zapomnę tego widoku. Sadole uważajcie na siebie...



kogo to obchodzi
99%cymbałów stąd cieszy miche jak ktoś sie rozjebie a ty wyjeżdżasz z takim gównem

ellsworth

2021-12-29, 20:48
Spokojnie, nic mu nie będzie. w 0:07 nawet ręką rusza. Po prostu stracił przytomność. Jakby każde uderzenie w głowę kończyło się paraliżem, to by ludzkość dawno wyginęła.

metyoo

2021-12-29, 21:46
Sajlenthill napisał/a:

Mam kolegę co wskoczył z głupoty do jeziora na głowe. Zostawiała go żona. ku*as nie stoi to już nigdy nie por*cha. Więc jak to mówi sp***olił sobie życie i chciałby po tym skoku umrzeć. Dzieci nie ma a matka mu podciera dupsko. Rusza tylko głową i martwi się co będzie jak mamy zabraknie. Co najlepsze wskoczył do wody w swoje 27 urodziny... Byłem podczas tego wypadku z nim i nawet nie zdążyłem się dobrze rozebrać a on już wskoczył do wody. W pierwszej chwili myślałem, że sobie żartuję ale po chwili zerwałem się z całych sił. Krzyczał, że nie czuje nic i strasznie się boi. Ja już wiedziałem co się stało. Płakałem jak bóbr a do tej pory żałuję naszego wypadu nad jeziorko. Odwiedzam go prawie codziennie. Ma praktycznie mnie i mamę. Nigdy w życiu nie zapomnę tego widoku. Sadole uważajcie na siebie...



akurat sparaliżowanym kuśka staje :) baba go zostawiła, bo nie chciała sobie zmarnować życia, zapie**alając wkoło "półwarzywa", ot co!

Herhard

2021-12-31, 01:32
Kilka lat temu,podczas koncertu Kat i Romka przy scenie gdy ludzie szaleli przy pogo ,podnosiłem gościa który padł na glebę.W tym momencie inny spadł mi na łeb,poczułem chrupnięcie i momentalnie strach że będę kaleką.Na szczęście obyło się bez większych problemów i prywatna rehabilitacja pomogła bo na NFZ "szybka "wizyta byłaby za dwa miesiące.k***a od tego czasu odpuściłem sobie niektóre zabawy.

tetrusmorderca

2021-12-31, 17:30
AnalAcrobat napisał/a:

Tetrus, jestes z nami jeszcze?



Jestem

:->