18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Bezrobocie...

dirtysanchez • 2013-11-14, 19:20
Jak wiadomo w naszym kraju pracy jak na lekarstwo, więc zacząłem dorywczo pracować z tatą, wiadome w wykończeniach zawsze dużo roboty a ktoś kto pomoże zawsze mile widziany. Dziś miałem pierwszą wypłatę a tata wie, że zbieram na nowe auto, brakowało mi dosłownie 2 stówek więc wywiązał się taki oto dialog:
- Byś dorzucił te 2 stówki akurat brak do auta...
Chwycił mnie za ramię, spojrzał głęboko w oczy i powiedział:
- Kochajmy się jak bracia, liczmy się jak żydzi...

Świetna robota tato, szkoda, że k***a muszę z Tobą pracować dalej by w końcu kupić to auto...

SamSobieBogiem

2013-11-14, 19:26
szanuj ojca. chłop Ci dał świetną radę... wyciągnij wnioski.

dirtysanchez

2013-11-14, 19:30
Dlatego nie nazywam go ojcem tylko tatą a 2 stówki i tak bym u niego odpracował ale cóż auto nie zając nie ucieknie ; )

marcikonik

2013-11-14, 19:39
Na ch*j się pyszczysz do ojca... jak nie nazbierałeś na auto to nie będziesz miał za co zarejestrować, opłacić podatku i ubezpieczyć . Tak wygląda życie w Polsce... nieustannie na coś zbierasz :/

dirtysanchez

2013-11-14, 19:50
marcikonik napisał/a:

Na ch*j się pyszczysz do ojca... jak nie nazbierałeś na auto to nie będziesz miał za co zarejestrować, opłacić podatku i ubezpieczyć . Tak wygląda życie w Polsce... nieustannie na coś zbierasz :/



Akurat na to mam odłożone już dawno ; )!

marcikonik

2013-11-14, 20:21
dirtysanchez napisał/a:



Akurat na to mam odłożone już dawno ; )!


No to jak tak to pracując kolejny miesiąc nazbierasz na trochę wachy i na lotnisko :D :D

Smutas

2013-11-14, 21:17
Rób rano kanapki do pracy i mu je potem sprzedawaj jak zgłodnieje.

jacekmatys

2013-11-14, 21:29
Beztroskie życie młodego,zarabia tylko i wyłącznie na auto,a żarcie,czynsz,abonamenty za neta ,fona samo się opłaci....Brawo!

Kuriki

2013-11-16, 15:58
dirtysanchez napisał/a:

Kochajmy się jak bracia, liczmy się jak żydzi...


Coś mnie dupa rozbolała :emo:

Blezzer

2013-11-16, 16:39
Ojciec próbuje ci przekazać ważną prawdę życiową. Szanuj go.

M.ChObi

2013-11-17, 00:59
Moja Babcia zawsze tak mówiła jak jej pomagałem i zawsze próbował dać mi jakieś kilka złotych ( a to za zawiezienie jej gdzieś 100 km , a to za pomoc przy remoncie itp ) i zawsze odmawiałem a Ona mi mówiła kochajmy się jak bracia i rozliczajmy się jak Żydzi. Także nie proś Ojca ( szefa ) o 2 stówy bo zapłacił Ci za prace tylko poproś ojca ( Tatę ) o pożyczkę

siedlik

2013-11-17, 01:02
Jak on bedzie oplacal te Auto ? jak nie chce ze Ojcem pracowac ?

Given

2013-11-17, 01:03
Praca jest, tylko robic nie ma komu ;) Taka prawda. W okresach ferii/wakacji nierzadko mam po 2 roboty na raz, tylko w ostatnim roku stwierdzilem ze ni ch*ja sie to w pl nie oplaca, bo zapie**alajac czasami po 22godziny dziennie, spiac prawie w robocie zarobilem mniej niz spokojnie pracujac na zachodzie.

Ale wracajac do tematu, spoko masz ojca, madrego, ktory raczej nie chce wypuscic w swiat kolejnego darmozjada. Twoj ojciec ma u mnie 4ro paka ;)

teken

2013-11-17, 01:14
Piwo dla ojca, jeśli to prawda, to jeszcze mu podziękujesz :)

ndksjfdsui

2013-11-17, 01:35
Jeśli go zabijesz, to mógłbyś przejąć jego interes.

Tak tylko mówię, w końcu to Sadol.