18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezpieczna Anglia

Varg Vicerness • 2018-11-21, 22:18
Jak się dobrze wsłuchacie to nie usłyszycie ani jednego słowa po angielsku.
:sparta:

Mors_Nigra

2018-11-22, 15:26
Szkoda mi tych wszystkich porządnych imigrantów, np z Indii którzy przyjechali do UK, żeby tam pracować (i tylko takich)i żyć lepszym życiem, a przyjechali do takiego samego trzeciego świata jak ich zabita dechami dziura. A brytoli którzy z tego powodu też cierpią mi nie szkoda, sami zgotowali sobie ten los. (A mówię o tym, bo wyraźnie widać, że to jacyś hindusi, prawdopodobnie sklepikarze zostali zaatakowani przez gang)

sereja3

2018-11-22, 15:38
Wiecie co mnie zastanawia? Wybiórcze moderowanie wypowiedzi. Jeden rzuci przekleństwami i nic mu nie jest, a kolejny użyje jednego bluzga i mu komentarz usuwają. . .

sh...........ns

2018-11-22, 16:57
garota napisał/a:

Nie ma co pie**olić w Polsce jest teraz naprawdę zajebiście. Nie wiem jak długo się to utrzyma ale chcę żeby było tak długo. Ale dawniej to mi brakowało "zachodu". Kiedyś to mi to wszystko imponowało, ta wolność w USA pokazywana w TV lat 80-90. Jedyne co było w tamtych czasach tak naprawdę fajne w USA to czarne gangi które odpalały się nawzajem jak w afryce. Nawet teraz się z tego śmieję j***ne zwierzęta. Szkoda że to przeniosło się na cały świat a nie zostało daleko za oceanem. Przez lata robili sobie kampanię wybielania, heh, murzynów. A to ściema. Ci czarni mili i uśmiechnięci aktorzy później wszyscy okazują się patologią, Richard Pryor, Bill Cosby, Micheal Jackson itp. itd. k***a MTV było takie zajebiste, te kolorowe wyluzowane dzieciaki które dobrze się bawiły były takie fajne. A to k***a zwykli weganie byli, jacyś spedaleni aktywiści i inne ciote...tak w przełożeniu na nasze czasy. Teraz 34 lata na karku i przerażony zastanawiam się co się zmieniło? No a zmieniło się w zasadzie jedynie tyle że wystarczyło otworzyć granice a później dosłownie dupy. Bo teraz nawet przez zamknięte granice gówno się przelewa. I to gówno wylewa się na ulice. Nawet te małe bobki są tak wk***iające że jak raz się nimi upaprzesz to będziesz j***ł do końca życia bo przyczepi się do ciebie cała reszta bobów bo jak widać jest ich pełno. Tak k***a mówiąc gówno i boby z dupy mam na myśli tych wszystkich tępaków co jadą robić syf jak te zwierzęta z ulicy. I może biali też zachowują się źle ale k***a w jakim % w porównaniu do całej reszty zwierzaków które powinno się odj***ć, wrzucić do beczek i wyj***ć do wulkanu k***a żesz jego mać!

Dobranoc idę spać.

Pierodlą to sięr pilki z tymi ciapatymi i ciapaci dsobrze wiedząże nie muszą nas podbijac siółą bo polki same prze nimi rozkłądają nogi a polaczki wychowują , zauważ że 99% kobiert które się wypowiada negatywnie o islami i imigrantach same zostało zapylone przez tych imigrantów i teraz wielce nawrócone katoliczki z brudnymi dziecmi na utrzymaniu polskich frajerów

krasnal_hałabała

2018-11-22, 18:54
Abraxus napisał/a:


Tylko, że na dzikim zachodzie jak ktoś do ciebie podszedł i kręcił dym to wyciągałeś z kieszeni remingtona pocket .31 i robiłeś mu gwint w czole.
Dziś w nowoczesnej Europie, jak ośmielisz się bronić przed dzikim to dostaniesz dożywocie.


Nie jest. Może nie ma przestępczości ale jest za to straszliwa bieda, powszechna nędza i totalny wyzysk ze strony państwa i pracodawców.

Wiadomo, że nie ma kraju idealnego ale są takie gdzie jest to zbalansowane.
Polak dziś może wybierać. Albo żyć w tym post bolszewickim k***idołku w którym PIS montuje komunę v.2.0 i do końca życia żyć jako nędzarz pomiatany przez państwo i szefa czy wyjechać na zachód, żyć i pracować jak biały człowiek ale żyć w nieustannym poczuciu niebezpieczeństwie, że jakiś murzyn wbije ci kindżał w plecy.




Oj masz niestety rację Abraxus, tym razem się nie zesrałeś i masz rację, jesteśmy między ku*asem a moszną.

feku2710

2018-11-22, 19:48
Dobrze tak j***nym angolom nie chcieli polaków u siebie to mają kozojebców :kawa:

garota

2018-11-22, 20:52
Abraxus napisał/a:


Tylko, że na dzikim zachodzie jak ktoś do ciebie podszedł i kręcił dym to wyciągałeś z kieszeni remingtona pocket .31 i robiłeś mu gwint w czole.
Dziś w nowoczesnej Europie, jak ośmielisz się bronić przed dzikim to dostaniesz dożywocie.


Nie jest. Może nie ma przestępczości ale jest za to straszliwa bieda, powszechna nędza i totalny wyzysk ze strony państwa i pracodawców.

Wiadomo, że nie ma kraju idealnego ale są takie gdzie jest to zbalansowane.
Polak dziś może wybierać. Albo żyć w tym post bolszewickim k***idołku w którym PIS montuje komunę v.2.0 i do końca życia żyć jako nędzarz pomiatany przez państwo i szefa czy wyjechać na zachód, żyć i pracować jak biały człowiek ale żyć w nieustannym poczuciu niebezpieczeństwie, że jakiś murzyn wbije ci kindżał w plecy.



Sory ale tak może gadać tylko osoba która widzi świat przez pryzmat pieniądza. W Polsce jest ciężko ale jeśli twierdzisz że u nas jset bieda to sądzę że nie byłeś nawet w połowie krajów europy. Tak jesteśmy niezamożni, ale nie biedni. Nie mamy może lambo ale w większości rodzin są po dwa samochody. Pierolisz Pis jakby to pis był odpowiedzialny za sytuację w Polsce. Sytuacja w Polsce jest taka dlatego że nienawidzi nas właśnie zachód...a dlaczego? Bo jesteśmy, i zrozumcie to k***a mać, tą równowagą europy. Mamy nacjonalizm który sobie idzie w parze z demokracją. Dlatego właśnie zawsze będziemy mieć przej***ne...bo stoimy pośrodku, rozrywani przez bogactwo zachodu i ciemnogród wschodu i tylko dlatego mamy przej***ne NAJBARDZIEJ z europy. Ale ja jestem w ch*j z tego dumny, i jak mi jakiś j***ny cieć, nieważne z której strony, pie**oli o tym jaka polska jest zła to ja tylko mogę się uśmiechnąć i zaprosić do nas na piwko, niech ci idioci sami się przekonają jak tu jest. I to nie jest moje widzi mi się. Znam 4 osoby które mieszkają w Polsce a są z zagranicy. Wszyscy twierdzą zgodnie...ale kłamią o Polsce. I jak tylko się zagłębisz w temat to zrozumiesz że tak uważa większość "bogatych turystów" którzy odwiedzają Polskę. Btw. pierwszego araba, którego poznałem na kursie grafiki komputerowej, w ch*j pozdrawiam. Powiedział mi jakieś 9 lat temu zanim jeszcze się pie**oliło na sadolu "jeśli polska stanie się europą to będzie wasza największa porażka". Arab który mieszkał w kilku innych krajach Europy. Najlepiej czuje się w Polsce. Tyle. Pozdro

Tassadar

2018-11-22, 22:22
W Polsce jest super. Wypie**olmy tylko wszystkich polityków i będzie zajebiście

avix213

2018-11-23, 01:10
garota napisał/a:

Nie ma co pie**olić w Polsce jest teraz naprawdę zajebiście. Nie wiem jak długo się to utrzyma ale chcę żeby było tak długo. Ale dawniej to mi brakowało "zachodu". Kiedyś to mi to wszystko imponowało, ta wolność w USA pokazywana w TV lat 80-90. Jedyne co było w tamtych czasach tak naprawdę fajne w USA to czarne gangi które odpalały się nawzajem jak w afryce. Nawet teraz się z tego śmieję j***ne zwierzęta. Szkoda że to przeniosło się na cały świat a nie zostało daleko za oceanem. Przez lata robili sobie kampanię wybielania, heh, murzynów. A to ściema. Ci czarni mili i uśmiechnięci aktorzy później wszyscy okazują się patologią, Richard Pryor, Bill Cosby, Micheal Jackson itp. itd. k***a MTV było takie zajebiste, te kolorowe wyluzowane dzieciaki które dobrze się bawiły były takie fajne.
Dobranoc idę spać.



No tak plus nie było smartfonów więc nie widzieliśmy takich nagrań co chwilę na fb, liveleak itp

Gymnorhinus

2018-11-23, 10:05
@ garota

W ch*j dumny z bycia polakiem, a pisać nie potrafi :ok:

Jeśli uważasz, że w polsce jest ch*jowo, nie przez naszą wewnętrzną politykę, tylko bo zachód, czy inna strona świata, to mogę się jedynie uśmiechnąć i pie**olnąć Cię młotkiem w czoło. A później orzygać to co z Ciebie zostanie. Dzban jakich niestety wiele, dlatego nic się tu nie zmieni. :facepalm:

Wiewór

2018-11-23, 10:10
garota napisał/a:

nie byłeś nawet w połowie krajów europy.


Byłem więcej niż w połowie krajów Europy. Mogę powiedzieć, że nie byłem tylko w Irlandii i na pn UK, w Norwegii, Finlandii i Portugalii. Byłem również w Azji.

garota napisał/a:

Tak jesteśmy niezamożni, ale nie biedni.


Zależy jak na to spojrzeć. W porównaniu do Afryki jesteśmy niezamożni. W porównaniu do zachodu jesteśmy nędzarzami w dziurawych butach.

garota napisał/a:

Nie mamy może lambo ale w większości rodzin są po dwa samochody.


Dwa samochody? Jakie? 20 letni golf 3 i Fabia 1 o równowartości połowy mojego zegarka Vostok Aviator? Auta w których zalejesz baki do połowy i podwajają wartość. Jakbym miał jeździć takimi dwoma autami to bym wolał je sprzedać i kupić dobrą parę butów.

garota napisał/a:

Pierolisz Pis jakby to pis był odpowiedzialny za sytuację w Polsce.


PIS jest tylko utrwalaczem polskiej ch*jowizny. Nie twierdzę, że oni są winni wszelkiego zła chociaż degradują Polskę szybciej niż ktokolwiek inny. Przed nimi było wielu innych, którzy swoją polityką zrobili Polskę trzecim światem.

garota napisał/a:

Sytuacja w Polsce jest taka dlatego że nienawidzi nas właśnie zachód...a dlaczego?


Zachód nie nienawidzi Polski. Oni tylko nienawidzą polskiej mentalności. Jest tak ponieważ jesteśmy narodem o mentalności pijaków, nierobów, złodziei, sprzedawczyków, łamistrajków, prymitywów, rasistów, ksenofobów i dziesiątek innych złych cech. Trochę się ta mentalność zmienia ale to są zmiany w skali mikro.
Nie ma żadnego zachodniego spisku. Jesteśmy j***ni od każdej strony bo polska jest słaba i na to pozwala. Jest bezradna i słaba jak porzucony niemowlak. Po prostu inni na tym korzystają. Słabość wynika z wewnętrznych odwiecznych podziałów, niemożności pracowania ponad podziałami dla wspólnego dobra. Braku dialogu. Stanu wiecznej wojny domowej i bezgranicznego rozpasania kleru.
Zachód za to nie odpowiada. To są problemy stworzone przez nas.
Ten tzw. zachód, odkąd Polska jest w UE wpompował w nas miliardy dolarów. Wszystko co powstało w tym kraju od transformacji w komunę 2.0, wybudowano zapomogi UE. Gdyby nie te pieniądze byli byśmy na poziomie Ukrainy.
Dziś w ramach wdzięczności PIS za okazaną pomoc wypina do UE gołą dupę.

garota napisał/a:

latego właśnie zawsze będziemy mieć przej***ne...bo stoimy pośrodku, rozrywani przez bogactwo zachodu i ciemnogród wschodu i tylko dlatego mamy przej***ne NAJBARDZIEJ z europy


O k***a bo się popłaczę. Jaka ta Polska biedna! ch*jowo u nas, broń boże nie dlatego, że jesteśmy narodem debili i pieniaczy tylko wszyscy nas rozkradają!
Ciekawe, że Czechy, czy Słowenia były w podobnej sytuacji jak my a dziś kwitną a ich gospodarki galopują. Czesi dogadali się ze szkopami i dziś tłuką swoje nędzne Skody. Ale tłuką. My jesteśmy tylko montownią. Nie mamy nic swojego. Kraj pastersko rolniczy, który żyje z sadzenia zimników, dojenia krów, zbierania pietruszki i hodowli świń. Czyli tak jak to było w Polsce od 500 lat. To też wina UE?
Izrael leży otoczony z każdej strony śmiertelnymi wrogami. Brudne arabskie szczury tylko czekają, żeby ich zniszczyć. I co? I ch*ja mogą. Osiągnęli taki rozwój, taką potęgę, że kraje arabskie mogą im wylizać ser z pyty. Nie są w stanie ich ruszyć nawet w otwartej wojnie bo Żydzi mają wszystko co najlepsze. Jedna izraelska Merkava rozpie**oli pułk arabskich czołgów zanim się skapną skąd strzelają.
I to wszystko we wrogim środowisku. Gdzie kraj jest pełen terrorystów, agentów. Mimo tego sobie radzą.
Więc przestań uprawiać polską martyrologię i tradycyjne skamlanie, że wina za to, że polska jest ch*jowa nie jest nasza.
Tylko Polacy są odpowiedzialni za to co się dzieje w Polsce.

garota napisał/a:

Znam 4 osoby które mieszkają w Polsce a są z zagranicy. Wszyscy twierdzą zgodnie...ale kłamią o Polsce.

Muj bosze. Nawet turyści spiskują przeciwko Polsce! Ciekawe k***a, że wszystkich obcokrajowców jakich ja znam uwielbia Polskę.
Znam mnóstwo szkopów. Uwielbiają tu przyjeżdżać. Znałem konsula USA - uwielbiał Polskę. Również ciekawe, że ambasador USA Stephen Mull jak wyjeżdżał na emeryturę to miał łzy w oczach. Powiedział, że nigdzie nie było tak dobrze jak u nas.
A Apetor najsłynniejszy norweski wloger/podróżnik smakosz czystej? Polskę tak pokochał, że wracał do nas wielokrotnie. Sam stwierdzi, że nigdzie go tak nie przyjmowano jak u nas.

Wiec skąd znowu k***a te kompleksy i teorie spiskowe, że ktoś mówi źle o Polsce?

Fenomenem nie do wytłumaczenia jest, że każdy Polak jak jest sam to jest najlepszym człowiekiem na świecie. Tak samo ma w Polsce i na obczyźnie. Jestem zbiorem najlepszych ludzkich cech. Niestety jak zaczyna się gromadzić to wtedy ulega przepoczwarzeniu i wychodzą z niego wszystkie te polskie przywary, które tak wk***iają innych.

Na koniec słowa Piłsudskiego. Facet 100 lat temu już rozgryzł dlaczego ten kraj jest ch*jowy. Wielu ludzi ma jego portret na ścianie ale nikt nie stara się podążać za jego filozofią.

"Jednym z przekleństw naszego życia, jednym z przekleństw naszego budownictwa państwowego jest to, żeśmy się podzielili na kilka rodzajów Polaków, że mówimy jednym polskim językiem, a inaczej nawet słowa polskie rozumiemy, żeśmy wychowali wśród siebie Polaków różnych gatunków, Polaków z trudnością się porozumiewających, Polaków tak przyzwyczajonych do życia według obcych szablonów, według obcych narzuconych sposobów życia i metod postępowania, żeśmy prawie za swoje je uznali, że wyrzec się ich z trudnością możemy. (…) czeka nas pod tym względem wielki wysiłek, na który my wszyscy, nowoczesne pokolenie, zdobyć się musimy, jeżeli chcemy zabezpieczyć następnym pokoleniom łatwe życie, jeżeli chcemy obrócić tak daleko koło historii, aby wielka Rzeczpospolita Polska była największą potęga nie tylko wojenną, lecz także kulturalną na całym wschodzie."

KarpKiller

2018-11-23, 11:07
Abraxus napisał/a:


Izrael leży otoczony z każdej strony śmiertelnymi wrogami. Brudne arabskie szczury tylko czekają, żeby ich zniszczyć. I co? I ch*ja mogą. Osiągnęli taki rozwój, taką potęgę, że kraje arabskie mogą im wylizać ser z pyty. Nie są w stanie ich ruszyć nawet w otwartej wojnie bo Żydzi mają wszystko co najlepsze. Jedna izraelska Merkava rozpie**oli pułk arabskich czołgów zanim się skapną skąd strzelają.


Złe porównanie. Izrael koleżko został potęgą militarną tylko i wyłącznie dlatego, że dostaje pomoc od USA. Teraz będą kupować eskadrę F-15 za środki zatwierdzone jeszcze przez Obamę w 2016r. W Polsce by się taka eskadra przydała na gwałt bo my mając doktrynę obronną potrzebujemy myśliwców przewagi powietrznej, a nie wielozadaniowych, ale nam tego nikt nie zasponsoruje, co więcej są plany żebyśmy ameryce płacili za obecność u nas co uważam jest turboskandalem! Wartość pomocy na ten projekt zakupowy dla Izraela przekroczy budżet Polski na słynne patrioty, które nawet jak je już będziemy mieli nic nie zmienią w naszej obronności bo ich jest za mało. Jakby ktoś wpompował w arabusów tylko 1/3 tego co dostają Żydzi to by tego całego Izraela już dawno nie było.

Krak

2018-11-23, 11:20
garota napisał/a:

Nie ma co pie**olić w Polsce jest teraz naprawdę zajebiście.


Wypie**ol ukraińców i dam Ci piwo :)
W Krakowie jest ich 60-70 tysięcy :rzyga: !
Już nawet z małej litery nie można ich pisać bo system podkreśla jako błąd

Wiewór

2018-11-23, 13:56
KarpKiller napisał/a:


Złe porównanie. Izrael koleżko został potęgą militarną tylko i wyłącznie dlatego, że dostaje pomoc od USA. Teraz będą kupować eskadrę F-15 za środki zatwierdzone jeszcze przez Obamę w 2016r. W Polsce by się taka eskadra przydała na gwałt bo my mając doktrynę obronną potrzebujemy myśliwców przewagi powietrznej, a nie wielozadaniowych, ale nam tego nikt nie zasponsoruje, co więcej są plany żebyśmy ameryce płacili za obecność u nas co uważam jest turboskandalem! Wartość pomocy na ten projekt zakupowy dla Izraela przekroczy budżet Polski na słynne patrioty, które nawet jak je już będziemy mieli nic nie zmienią w naszej obronności bo ich jest za mało. Jakby ktoś wpompował w arabusów tylko 1/3 tego co dostają Żydzi to by tego całego Izraela już dawno nie było.


W USA łapę na kasie trzymają Żydzi więc można powiedzieć, że Żydzi Żydom kupują broń do obrony Izraela. Mało to zaskakujące.