18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Bezpieczna Anglia

Varg Vicerness • 2018-11-21, 22:18
Jak się dobrze wsłuchacie to nie usłyszycie ani jednego słowa po angielsku.
:sparta:

bartekmmm

2018-11-21, 22:37
Najpopularniejsze słowo słychać: motherfucker.

garota

2018-11-21, 22:40
Nie ma co pie**olić w Polsce jest teraz naprawdę zajebiście. Nie wiem jak długo się to utrzyma ale chcę żeby było tak długo. Ale dawniej to mi brakowało "zachodu". Kiedyś to mi to wszystko imponowało, ta wolność w USA pokazywana w TV lat 80-90. Jedyne co było w tamtych czasach tak naprawdę fajne w USA to czarne gangi które odpalały się nawzajem jak w afryce. Nawet teraz się z tego śmieję j***ne zwierzęta. Szkoda że to przeniosło się na cały świat a nie zostało daleko za oceanem. Przez lata robili sobie kampanię wybielania, heh, murzynów. A to ściema. Ci czarni mili i uśmiechnięci aktorzy później wszyscy okazują się patologią, Richard Pryor, Bill Cosby, Micheal Jackson itp. itd. k***a MTV było takie zajebiste, te kolorowe wyluzowane dzieciaki które dobrze się bawiły były takie fajne. A to k***a zwykli weganie byli, jacyś spedaleni aktywiści i inne ciote...tak w przełożeniu na nasze czasy. Teraz 34 lata na karku i przerażony zastanawiam się co się zmieniło? No a zmieniło się w zasadzie jedynie tyle że wystarczyło otworzyć granice a później dosłownie dupy. Bo teraz nawet przez zamknięte granice gówno się przelewa. I to gówno wylewa się na ulice. Nawet te małe bobki są tak wk***iające że jak raz się nimi upaprzesz to będziesz j***ł do końca życia bo przyczepi się do ciebie cała reszta bobów bo jak widać jest ich pełno. Tak k***a mówiąc gówno i boby z dupy mam na myśli tych wszystkich tępaków co jadą robić syf jak te zwierzęta z ulicy. I może biali też zachowują się źle ale k***a w jakim % w porównaniu do całej reszty zwierzaków które powinno się odj***ć, wrzucić do beczek i wyj***ć do wulkanu k***a żesz jego mać!

Dobranoc idę spać.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-11-21, 23:33
Historia zatacza krąg. W XIX wieku dziki zachód był w Ameryce... teraz jest w UK. Zresztą nie tylko tam, Wild Wild West... :mrgreen:

nowynick

2018-11-22, 09:01
Wyobraźcie sobie angielskiego polarnika z lat 60tych, przeleżał tak w lodzie skromne 60 lat i teraz go znaleźli z szansą na rozmrożenie i powrót do życia. Przecież k***a z litości go powinni w tym lodzie zostawić, bo zszedł by na zawał w 5 minut w Londynie...

qs...........py

2018-11-22, 09:38
ch*j z nimi niech idą śmieci pod wodę masowo

Ca...........on

2018-11-22, 10:01
W latach 50. ubiegłego wieku robiono filmy o zabijaniu Apaczów. Ciekawe jakie filmy będą robione w latach 50. XXII wieku...

traf

2018-11-22, 10:10
u nas tez juz jest od groma takich osobników,sprawdzcie sobie statystyki przyjecia uchodzców :)

koneserharda

2018-11-22, 13:05
Jak nie słychać, jak słychać what the fuck :roll:

Danlew

2018-11-22, 13:09
Najgorsze jest to że, zostajesz w Polsce i rząd elegancko cię okrada dając patusą. Lub wyjeżdżasz zagranice i boisz się że gang brudasów wyr*cha ci żonę, dziewczynę, córkę a ciebie pociachają maczetami a policja nic nie zrobi. Mieszkam w uk i jedyny minus to właśnie tam mentalność brudasów i łagodny stosunek rządu do ich małpich wybryków.

htp

2018-11-22, 13:22
Polacy, jako naród uchodźców, mają szczególne zobowiązania moralne wobec tych, którzy uciekają dziś ze swoich krajów.
[Mariusz Kamiński, PiS]

YebaneDigidongi

2018-11-22, 13:30
Ale przecież w cywilizowanym kraju obywatele nie powinni mieć dostępu do broni, ponieważ od tego jest policja.
Wyobraźcie sobie jakby chociaż jedna osoba w tym domu miała przynajmniej jednego gnata, gość z badylem by mógł sobie go włożyć w swoją świeżo zrobioną dziurkę.

krasnal_hałabała

2018-11-22, 14:00
Hranipex napisał/a:

Historia zatacza krąg. W XIX wieku dziki zachód był w Ameryce... teraz jest w UK. Zresztą nie tylko tam, Wild Wild West... :mrgreen:




Mi to bardziej przypomina Wędrówkę Ludów i zniszczenie Cesarstwa Zachodniorzymskiego przez Barbarzyńców.

"Wielką Cywilizację można zniszczyć od zewnątrz tylko jeśli ulegnie rozkładowi od wewnątrz" - William James Durant

wu...........py

2018-11-22, 14:20
garota napisał/a:

Nie ma co pie**olić w Polsce jest teraz naprawdę zajebiście. Nie wiem jak długo się to utrzyma ale chcę żeby było tak długo. Ale dawniej to mi brakowało "zachodu". Kiedyś to mi to wszystko imponowało, ta wolność w USA pokazywana w TV lat 80-90. Jedyne co było w tamtych czasach tak naprawdę fajne w USA to czarne gangi które odpalały się nawzajem jak w afryce. Nawet teraz się z tego śmieję j***ne zwierzęta. Szkoda że to przeniosło się na cały świat a nie zostało daleko za oceanem. Przez lata robili sobie kampanię wybielania, heh, murzynów. A to ściema. Ci czarni mili i uśmiechnięci aktorzy później wszyscy okazują się patologią, Richard Pryor, Bill Cosby, Micheal Jackson itp. itd. k***a MTV było takie zajebiste, te kolorowe wyluzowane dzieciaki które dobrze się bawiły były takie fajne. A to k***a zwykli weganie byli, jacyś spedaleni aktywiści i inne ciote...tak w przełożeniu na nasze czasy. Teraz 34 lata na karku i przerażony zastanawiam się co się zmieniło? No a zmieniło się w zasadzie jedynie tyle że wystarczyło otworzyć granice a później dosłownie dupy. Bo teraz nawet przez zamknięte granice gówno się przelewa. I to gówno wylewa się na ulice. Nawet te małe bobki są tak wk***iające że jak raz się nimi upaprzesz to będziesz j***ł do końca życia bo przyczepi się do ciebie cała reszta bobów bo jak widać jest ich pełno. Tak k***a mówiąc gówno i boby z dupy mam na myśli tych wszystkich tępaków co jadą robić syf jak te zwierzęta z ulicy. I może biali też zachowują się źle ale k***a w jakim % w porównaniu do całej reszty zwierzaków które powinno się odj***ć, wrzucić do beczek i wyj***ć do wulkanu k***a żesz jego mać!

Dobranoc idę spać.

jakbym mial Twoj adres to bym Ci polowke wyslal, k***a polowke 5l baniak z listem z gratulacjami :D

Wiewór

2018-11-22, 14:28
Hranipex napisał/a:

Historia zatacza krąg. W XIX wieku dziki zachód był w Ameryce... teraz jest w UK. Zresztą nie tylko tam, Wild Wild West... :mrgreen:


Tylko, że na dzikim zachodzie jak ktoś do ciebie podszedł i kręcił dym to wyciągałeś z kieszeni remingtona pocket .31 i robiłeś mu gwint w czole.
Dziś w nowoczesnej Europie, jak ośmielisz się bronić przed dzikim to dostaniesz dożywocie.

Cytat:

Nie ma co pie**olić w Polsce jest teraz naprawdę zajebiście.


Nie jest. Może nie ma przestępczości ale jest za to straszliwa bieda, powszechna nędza i totalny wyzysk ze strony państwa i pracodawców.

Wiadomo, że nie ma kraju idealnego ale są takie gdzie jest to zbalansowane.
Polak dziś może wybierać. Albo żyć w tym post bolszewickim k***idołku w którym PIS montuje komunę v.2.0 i do końca życia żyć jako nędzarz pomiatany przez państwo i szefa czy wyjechać na zachód, żyć i pracować jak biały człowiek ale żyć w nieustannym poczuciu niebezpieczeństwie, że jakiś murzyn wbije ci kindżał w plecy.