18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

bezobjawowy wirus, bezobjawowe szczepienie

C0C0JUMBO • 2021-04-26, 15:42
Wzorowy obywatel szczepi się zgodnie z harmonogramem




Mial przeczucia i to nagrał

PryszczatyJeż

2021-04-27, 00:26
sirapacz napisał/a:

Tutaj też na średniowieczna tępota antyszczepionkowa? Mam nadzieję, że pozdychacie. Tylko nie idźcie do publicznej służby zdrowia - sami zapłaćcie cenę za leczenie.



Prędzej ty zdechniesz od tego gówna, które ci wstrzykną.

daniel1040

2021-04-27, 00:53
Pamiętajcie, już niedługo 3i 4 dawka na wariant indyjski, 5 i 6 na wariant (wstaw nazwe kraju) i tak dalej i tak dalej.
Oni sobie na was ćwiczą i testują nowe zabawki biochemiczne a wy cieszycie morde jak głupi do sera.
Może i dobrze że was to chemicznie wykastruje, nie dość że genetyczna linia sp***olenia zatrzymana to jeszcze będziecie mnieli całe (krótkie co prawda) samotne życie na przymyslenie jakimi debilami jesteście że dajecie się szczepić czemuś co nawet ostatecznych testów nie przeszło.
(tak k***a, poczytajcie że testy kończą się pod koniec 2022 i 2023 szczepionkowe barany)

yippe_ki_yay

2021-04-27, 01:00
Dwa upy,
patrzta jaki piękny i bogaty świat zostanie gdy wasze wersje się spełnią.
Umrze większość, prawda? Zostaną wam podobni, jakże pięknie będzie, jak bajkowo.
Życzę sukcesu, w bajkach ten się często zdarza.

daniel1040

2021-04-27, 01:06
yippe_ki_yay napisał/a:

Dwa upy,
patrzta jaki piękny i bogaty świat zostanie gdyby wasze wersje się spełniły.
Umrze większość, prawda? Zostaną wam podobni, jakże pięknie będzie, jak bajkowo.
Życzę sukcesu, w bajkach ten się często zdarza.



To ja życzę przyjemnych "porządanych odczynów poszczepiennych" XD
A potem będzie płacz że jak to zakrzepy, jak to bezpłodność, jak to włosy wypadają, przecie pan doktor z TV mówił że trzeba i to dobre.
Nie, nie umrze wiekszość - ale ludzie postawieni pod ścianą oddadzą każdą wolność za powrót do normalnosci i zdrowia po szczepieniu, stworzyć problem i sprzedawać rozwiązanie.

yippe_ki_yay

2021-04-27, 01:15
daniel1040 napisał/a:

To ja życzę przyjemnych "porządanych odczynów poszczepiennych" XD
A potem będzie płacz że jak to zakrzepy, jak to bezpłodność, jak to włosy wypadają, przecie pan doktor z TV mówił że trzeba i to dobre.
Nie, nie umrze wiekszość - ale ludzie postawieni pod ścianą oddadzą każdą wolność za powrót do normalnosci i zdrowia po szczepieniu, stworzyć problem i sprzedawać rozwiązanie.



Przecież ja tobie nie przeczę, ani źle nie życzę, to dlaczego ty mi sarkastycznie źle życzysz. Miałem na myśli większość umierających poddających się propagandzie. Nie uciekłem w skrajności i jakieś pieprzenie o wypadaniu włosów, więc dlaczego ty tak robisz? Niech się szczepi kto chce, może im c**y uschną i ch*je odpadną, za kilka (może naście) miesięcy dowiemy się jak będzie. Co do ostatniej kwestii, ten powrót do normalności mnie śmieszy trochę, ja sobie od miesięcy śmigam po imprezkach i spotkaniach ze znajomymi. Z wypadem do klubu trudniej, ale czasem też się uda. Najgorzej z noclegiem na wyjeździe, bo albo trza się naszukać albo spać w aucie (albo w kamperze jak znajomy pożyczy). Nie wiem skąd ten przytyk o szczepieniu, nie pisałem, że chcę się zaszczepić. Może za rok, dwa jak się okaże co po tym może się dziać.

Meskalina

2021-04-27, 04:29
Adrian92 napisał/a:

Czy to nie Nasz kochany minister ostatnio powiedział, że nadchodzi zmutowany wirus z Indii a te szczepionki o których tyle pie**olą od tygodni tego wirusa nie obejmują ochroną?
Czyli jawnie sie przyznał do tego, że idziesz się zaszczepić tak naprawdę na darmo, dla statystyk bo za chwilę będzie koljeny "zmutowany" wirus? I kolejna "zmutowana" szczepionka?
k***a manipulują ludźmi i ich straszą, co chwilę wychodzi nowa mutacja, nie wiem jakim k***a idiotą trzeba być żeby wierzyć tym politykom, serio myślicie, ze politykom zalezy na Waszym zdrowiu? No może zalezy, na emerytach przede wszystkim, by jak najszybciej mogli odejść na tamten świat by emerytur nie płacić.
Jeszcze potrafię w małym stopniu zrozumieć starsze osoby które są bardziej podatne na info z TV i na strach ale młodzi ludzie którzy w to wierzą? Do piachu, dla dobra społeczeństwa.
Wychodzi szczepionka w kilka miesięcy, nie jest testowana, nie daje żadnej ochrony, producenci nie biorą odpowiedzialności a ludzie i tak masowo idą jak te owieczki się szczepić, nie biorąc pod uwagę żadnych konsekwencji.



60 lat temu wprowadzono skuteczną szczepionkę na odrę, wiesz co w tym wszystkim jest najlepsze ? Te 60 lat temu mówił byś to samo. Z prostej przyczyny, sądząc po twojej wypowiedzi jesteś typowym przedstawicielem klasy robotniczej, nie mającym zielonego pojęcia na czym polegają szczepionki, odurzonym glupotami antyszepionkowców I danej partii politycznej jaką popierasz. Nawet nie potrafisz zrozumieć, że wirus się mutuje. W Polsce dziwne trendy się budują, im głupszy to tym bardziej zna się na polityce I medycynie.

:roll:

ComeToDie

2021-04-27, 04:53
Adrian92 napisał/a:

Czy to nie Nasz kochany minister ostatnio powiedział, że nadchodzi zmutowany wirus z Indii a te szczepionki o których tyle pie**olą od tygodni tego wirusa nie obejmują ochroną?
Czyli jawnie sie przyznał do tego, że idziesz się zaszczepić tak naprawdę na darmo, dla statystyk bo za chwilę będzie koljeny "zmutowany" wirus? I kolejna "zmutowana" szczepionka?
k***a manipulują ludźmi i ich straszą, co chwilę wychodzi nowa mutacja, nie wiem jakim k***a idiotą trzeba być żeby wierzyć tym politykom, serio myślicie, ze politykom zalezy na Waszym zdrowiu? No może zalezy, na emerytach przede wszystkim, by jak najszybciej mogli odejść na tamten świat by emerytur nie płacić.
Jeszcze potrafię w małym stopniu zrozumieć starsze osoby które są bardziej podatne na info z TV i na strach ale młodzi ludzie którzy w to wierzą? Do piachu, dla dobra społeczeństwa.
Wychodzi szczepionka w kilka miesięcy, nie jest testowana, nie daje żadnej ochrony, producenci nie biorą odpowiedzialności a ludzie i tak masowo idą jak te owieczki się szczepić, nie biorąc pod uwagę żadnych konsekwencji.



Nie chcę pytać nawet o twoje wykształcenie bo raczej poza średnie/zawodowe nie wychodzi. Wirusy się mutują imbecylu. Obecna szczepionka obejmuje zdecydowaną większość mutacji. Szczepionki mają na celu, zmniejszyć umieralność i ciężkie objawy, aby twoi rodzice/dziadkowie nie jebnęli w kalendarz. "Manipulują ludźmi" to ty jesteś zmanipulowanym idiotą bez wiedzy medycznej a udajesz eksperta. Przecież wszyscy wiemy że żadnej pandemii nie ma, korona to tylko zwykła grypa a wszystko to spisek rządu światowego. Szczepionki nie były produkowane od0, szczepionka jak Astra zapewnia 99% ochrony przed ciężkimi powikłaniami, doinformuj się zanim zaczniesz coś pisać w internecie.

madufo

2021-04-27, 07:34
Adrian92 napisał/a:

Czy to nie Nasz kochany minister ostatnio powiedział, że nadchodzi zmutowany wirus z Indii a te szczepionki o których tyle pie**olą od tygodni tego wirusa nie obejmują ochroną?
Czyli jawnie sie przyznał do tego, że idziesz się zaszczepić tak naprawdę na darmo, dla statystyk bo za chwilę będzie koljeny "zmutowany" wirus? I kolejna "zmutowana" szczepionka?
k***a manipulują ludźmi i ich straszą, co chwilę wychodzi nowa mutacja, nie wiem jakim k***a idiotą trzeba być żeby wierzyć tym politykom, serio myślicie, ze politykom zalezy na Waszym zdrowiu? No może zalezy, na emerytach przede wszystkim, by jak najszybciej mogli odejść na tamten świat by emerytur nie płacić.
Jeszcze potrafię w małym stopniu zrozumieć starsze osoby które są bardziej podatne na info z TV i na strach ale młodzi ludzie którzy w to wierzą? Do piachu, dla dobra społeczeństwa.
Wychodzi szczepionka w kilka miesięcy, nie jest testowana, nie daje żadnej ochrony, producenci nie biorą odpowiedzialności a ludzie i tak masowo idą jak te owieczki się szczepić, nie biorąc pod uwagę żadnych konsekwencji.


Patrzcie debil i to niby 30 lat ma. Takich jak ty powinni utylizować.

JaTylkonaChwile

2021-04-27, 09:00
nie chce mi sie odpisywac kazdemu debilowo z osobna wiec nie bede cytowal. Debil jesli przeczyta, moze zrozumie, ze chodzilo o niego.

Kiedys szczepionki byly opracowywane i testowane dlugo. Testowane byly na zwierzetach ale tez testowane na :

- bezdomnych, osobach niepelnosprawnych, na dzieciach w sierocincach, na dzieciach w afryce, indiach itd.

Zrobiono w ch*j testow na zywca i niestety w ch*j ludzi zmarlo - zanim opracowano w miare bezpieczna szczepionke. Teraz takie testy odbywaja sie na baranach noszacych maseczki i wierzacych w doktorow z telewizora.

keyvee

2021-04-27, 09:28
Szczepionki szczepionkami, można sie nauczyć samemu leczyć medytacja, energią itp. Medycyna nie jest wtedy w ogóle potrzebna

medyklujleczywchuj

2021-04-27, 12:53
ManBearPig napisał/a:

Teraz wyobraźmy sobie co by było, gdyby nie wynaleziono szczepionki przeciw wściekliźnie... Taki trening mózgu dla antyszczepionkowych trolli



swiete slowa. nie ma sensu znizac sie do ich poziomu dyskusji

M.D.

2021-04-27, 13:32
andrzejrobert75 napisał/a:

Iglę musi po 4 zmienic bo się nie wbije.



no to nie starczy

Amon1969

2021-04-27, 13:58
Adrian92 napisał/a:

Czy to nie Nasz kochany minister ostatnio powiedział, że nadchodzi zmutowany wirus z Indii a te szczepionki o których tyle pie**olą od tygodni tego wirusa nie obejmują ochroną?
Czyli jawnie sie przyznał do tego, że idziesz się zaszczepić tak naprawdę na darmo, dla statystyk bo za chwilę będzie koljeny "zmutowany" wirus? I kolejna "zmutowana" szczepionka?
k***a manipulują ludźmi i ich straszą, co chwilę wychodzi nowa mutacja, nie wiem jakim k***a idiotą trzeba być żeby wierzyć tym politykom, serio myślicie, ze politykom zalezy na Waszym zdrowiu? No może zalezy, na emerytach przede wszystkim, by jak najszybciej mogli odejść na tamten świat by emerytur nie płacić.
Jeszcze potrafię w małym stopniu zrozumieć starsze osoby które są bardziej podatne na info z TV i na strach ale młodzi ludzie którzy w to wierzą? Do piachu, dla dobra społeczeństwa.
Wychodzi szczepionka w kilka miesięcy, nie jest testowana, nie daje żadnej ochrony, producenci nie biorą odpowiedzialności a ludzie i tak masowo idą jak te owieczki się szczepić, nie biorąc pod uwagę żadnych konsekwencji.



Dobrze prawisz Adrianie, sama bym tego lepiej nie ujęła.

czeesiu

2021-04-27, 14:08
Ehh nie sądziłem, że nawet tutaj będzie gównoburza w tym temacie.. Widzę, że wszyscy zapomnieli o najważniejszej kwestii - a co z chipami 5g, które wstrzykują w tych szczepionkach ? Jedna znajoma (wykształcenie średnie niższe..) przedstawiła mi już wszystkie warianty manipulacji itp itd..
A ja wam powiem jedno - nie chcesz to się nie szczep, ale nie wyzywaj innych i nie wpie**alaj się w ich sprawy.

Rafao

2021-04-27, 20:02
Zefirowy napisał/a:

Kiedyś książki przepisywano latami, teraz wystarczy drukarnia, albo ksero. Bo w medycynie nie można stosować postępu (szczególnie w genetyce, gdzie obecną rewolucję w szybkości i kosztach porównuje się do tego, co się działo w informatyce w latach 80-tych).
Ta straszniejsza grypa. No chyba jednak nie. Poza tym rozsądniejsza część ludzi stosuje DDM, co wpływa także na grypę (ale do fanów teorii spiskowych to nie dotrze). Są też inne powody, dla których grypy jest mniej:



Wklejam, choć i nie łudzę się, że cokolwiek zrozumiesz. Maseczki nie zapobiegają infekcjom, ani grypy ani modnego wirusa. Masz tu dziesiątki badań.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/22188875/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26952529/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33205991/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/32167245/
https://www.researchgate.net/publication/341080333_Nonpharmaceutical_Measures_for_Pandemic_Influenza_in_Nonhealthcare_Settings-Personal_Protective_and_Environmental_Measures