18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

bezobjawowy wirus, bezobjawowe szczepienie

C0C0JUMBO • 2021-04-26, 15:42
Wzorowy obywatel szczepi się zgodnie z harmonogramem




Mial przeczucia i to nagrał

andrzejrobert75

2021-04-26, 15:45
fiattt napisał/a:

przynajmniej szczepionki starczy dla wszystkich...



Iglę musi po 4 zmienic bo się nie wbije.

mygyry

2021-04-26, 16:01
Następna będzie epidemia żółtaczki....

Silverface

2021-04-26, 17:33
I pewnie napie**ala tą samą igła tak z 10-20 osób a oni michę cieszą. :ja_pie**ole:

Adrian92

2021-04-26, 18:44
Czy to nie Nasz kochany minister ostatnio powiedział, że nadchodzi zmutowany wirus z Indii a te szczepionki o których tyle pie**olą od tygodni tego wirusa nie obejmują ochroną?
Czyli jawnie sie przyznał do tego, że idziesz się zaszczepić tak naprawdę na darmo, dla statystyk bo za chwilę będzie koljeny "zmutowany" wirus? I kolejna "zmutowana" szczepionka?
k***a manipulują ludźmi i ich straszą, co chwilę wychodzi nowa mutacja, nie wiem jakim k***a idiotą trzeba być żeby wierzyć tym politykom, serio myślicie, ze politykom zalezy na Waszym zdrowiu? No może zalezy, na emerytach przede wszystkim, by jak najszybciej mogli odejść na tamten świat by emerytur nie płacić.
Jeszcze potrafię w małym stopniu zrozumieć starsze osoby które są bardziej podatne na info z TV i na strach ale młodzi ludzie którzy w to wierzą? Do piachu, dla dobra społeczeństwa.
Wychodzi szczepionka w kilka miesięcy, nie jest testowana, nie daje żadnej ochrony, producenci nie biorą odpowiedzialności a ludzie i tak masowo idą jak te owieczki się szczepić, nie biorąc pod uwagę żadnych konsekwencji.

RoboCat

2021-04-26, 19:01
Jak mi dadza certyfikat i sie odjebia to pojde sie tam zaszczepic tak jak oni, pusta strzykawka i nawet igla po 20 innych ludziach, bezpieczniejsze to niz te gowno co daja normalnie.

RazorSharp

2021-04-26, 19:28
Na pewno Indie...?
Na koniec szczepiony mówi: "Grazie, Amigo".

Ghost39

2021-04-26, 19:35
Adrian92 napisał/a:

Czy to nie Nasz kochany minister ostatnio powiedział, że nadchodzi zmutowany wirus z Indii a te szczepionki o których tyle pie**olą od tygodni tego wirusa nie obejmują ochroną?
Czyli jawnie sie przyznał do tego, że idziesz się zaszczepić tak naprawdę na darmo, dla statystyk bo za chwilę będzie koljeny "zmutowany" wirus? I kolejna "zmutowana" szczepionka?
k***a manipulują ludźmi i ich straszą, co chwilę wychodzi nowa mutacja, nie wiem jakim k***a idiotą trzeba być żeby wierzyć tym politykom, serio myślicie, ze politykom zalezy na Waszym zdrowiu? No może zalezy, na emerytach przede wszystkim, by jak najszybciej mogli odejść na tamten świat by emerytur nie płacić.
Jeszcze potrafię w małym stopniu zrozumieć starsze osoby które są bardziej podatne na info z TV i na strach ale młodzi ludzie którzy w to wierzą? Do piachu, dla dobra społeczeństwa.
Wychodzi szczepionka w kilka miesięcy, nie jest testowana, nie daje żadnej ochrony, producenci nie biorą odpowiedzialności a ludzie i tak masowo idą jak te owieczki się szczepić, nie biorąc pod uwagę żadnych konsekwencji.



Idąc tym tokiem myślenia powinieneś zdechnąć na polio i ni siać fermentu. Policzmy choroby rozwalone przez szczepionki:
Polio
Tężec
Wirus zapalenia wątroby typu B
Wirus zapalenia wątroby typu A
Wirus różyczki
Hib
Odra
Krztusiec
Dwoinka zapalenia płuc
Rotavirus
Świnka
Ospa wietrzna
Błonica

Te choroby niegdyś dziesiątkowały populacje ludzką. Z resztą zobacz na wzrost populacji pomiędzy 1920 a 2020. Skoczyliśmy 1.7 mld do 7.8 mld. No tak ale szczepionki to zło. Jebnij się

Szangti

2021-04-26, 19:47
Ghost39 napisał/a:

Idąc tym tokiem myślenia powinieneś zdechnąć na polio i ni siać fermentu. Policzmy choroby rozwalone przez szczepionki:
Polio
Tężec
Wirus zapalenia wątroby typu B
Wirus zapalenia wątroby typu A
Wirus różyczki
Hib
Odra
Krztusiec
Dwoinka zapalenia płuc
Rotavirus
Świnka
Ospa wietrzna
Błonica
Te choroby niegdyś dziesiątkowały populacje ludzką. Z resztą zobacz na wzrost populacji pomiędzy 1920 a 2020. Skoczyliśmy 1.7 mld do 7.8 mld. No tak ale szczepionki to zło. Jebnij się



Tamte szczepionki były opracowane przez lata, dokładnie badane. Smiertelność ww chorób była bardzo duża w przeciwieństwie do covida od którego grypa jest bardziej śmiertelna...a zapomniałem że już nikt nie choruje na grype tylko każdy na covida....

JaTylkonaChwile

2021-04-26, 19:53
Ghost39 napisał/a:

Idąc tym tokiem myślenia powinieneś zdechnąć na polio i ni siać fermentu. Policzmy choroby rozwalone przez szczepionki:
Polio
Tężec
Wirus zapalenia wątroby typu B
Wirus zapalenia wątroby typu A
Wirus różyczki
Hib
Odra
Krztusiec
Dwoinka zapalenia płuc
Rotavirus
Świnka
Ospa wietrzna
Błonica
Te choroby niegdyś dziesiątkowały populacje ludzką. Z resztą zobacz na wzrost populacji pomiędzy 1920 a 2020. Skoczyliśmy 1.7 mld do 7.8 mld. No tak ale szczepionki to zło. Jebnij się



Oczywiscie te choroby nie maja NIC wspolnego ze zmianą higieny osobistej, sterylizacji skalpeli, uzywania jednorazowych igiel itd itp. :D
Takie samo pie**olenie, ze jakby nie dotacje z EU to w polsce nadal ludzie by jezdzili kuniami po utwardzonej ziemi, elektryfikacja i bierzaca woda bylyby tylko czyms z magicznych opowiesci.... ludzie srali by nadal za stodołą a na półkach w sklepach stałby tylko ocet :homer:

Szangti napisał/a:

Tamte szczepionki były opracowane przez lata, dokładnie badane. Smiertelność ww chorób była bardzo duża w przeciwieństwie do covida od którego grypa jest bardziej śmiertelna...a zapomniałem że już nikt nie choruje na grype tylko każdy na covida....



Nie warto :) dla niego szczepionka to szczepionka. Jak ktos mu zadaje pytanie jaki kupil samochod, to pewnie odpowiada - czerwony.

Ghost39

2021-04-26, 19:59
Szangti napisał/a:

Tamte szczepionki były opracowane przez lata, dokładnie badane. Smiertelność ww chorób była bardzo duża w przeciwieństwie do covida od którego grypa jest bardziej śmiertelna...a zapomniałem że już nikt nie choruje na grype tylko każdy na covida....



Tak szczególnie na Polio dostaliśmy 9 mln dawek eksperymentalnej szczepionki niedopuszczonej w USA autorstwa Hilarego Koprowskiego. Dzięki eksperymentalnej szczepionce wyeliminowano do 1963 roku w Polsce Polio.

JaTylkonaChwile napisał/a:

Oczywiscie te choroby nie maja NIC wspolnego ze zmianą higieny osobistej, sterylizacji skalpeli, uzywania jednorazowych igiel itd itp.
Takie samo pie**olenie, ze jakby nie dotacje z EU to w polsce nadal ludzie by jezdzili kuniami po utwardzonej ziemi, elektryfikacja i bierzaca woda bylyby tylko czyms z magicznych opowiesci.... ludzie srali by nadal za stodołą a na półkach w sklepach stałby tylko ocet
Nie warto dla niego szczepionka to szczepionka. Jak ktos mu zadaje pytanie jaki kupil samochod, to pewnie odpowiada - czerwony.



Gdyby tylko Higiena miała wpływ na to, grypa i wiele innych chorób byłoby historią średniowiecza.

kapelan_szturmowy

2021-04-26, 20:39
Ghost39 napisał/a:

Gdyby tylko Higiena miała wpływ na to, grypa i wiele innych chorób byłoby historią średniowiecza.

no nie założyłbym się. Wyobrażasz sobie, że dwie dziewczyny (30 i 36 lat)ode mnie z pracy nauczyłem myć ręce po wyjściu z kibla? Pracowniczego, w którym przewija się w ch*j osób? Bo nikt ich tego w domu nie nauczył? Tak długo i to wbijałem do łbów że chyba dla świętego spokoju myły. Ale ile jest takich sytuacji codziennie? Jeżdżą autobusami, trzymają się poręczy których menel kilka minut temu się trzymał, albo łapią łapą za klamkę piekarni, płacą banknotem który menel trzymał w dupie, a po wyjściu wyciągają bułkę i brudnymi rękami pchają do mordy?